Міністри оборони України та Хорватії обговорили потреби і пріоритети для ЗСУ

29.03.2023 23:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр оборони України Олексій Резніков 29 березня провів зустріч зі своїм колегою Міністром оборони Республіки Хорватія Маріо Баножичем в рамках його візиту до України. Сторони обговорили питання подальшої консолідації зусиль у забезпеченні відсічі збройної агресії росії.
Олексій Резніков подякував народу, Парламенту, Уряду та оборонному відомству Хорватії за підтримку, допомогу і дружнє плече у час війни за нашу свободу.
Він наголосив, що нині Україна має політичну, економічну і військову підтримку від Хорватії.
Він нагадав, про першу допомогу, яка прибула від дружнього хорватського народу 28 лютого 2022 року, через 4 дні після початку російської збройної агресії.
Саме тоді ті необхідні і важливі речі дозволили нашим Силам оборони стримувати ворога, а потім витіснити окупантів з Київщини, Чернігівщини, Сумщини. «Ми говорили з Міністром оборони Хорватії про наші потреби і пріоритети.
Це стосується, у першу чергу, протиповітряної оборони та різних засобів – від серйозних й потужних до ПЗРК – тобто ручних комплексів, як «Стріла» та «Ігла», які Хорватія знову може надати Україні», – зазначив Олексій Резніков. Маріо Баножич висловив захоплення українськими захисниками і сказав, що хорватський народ завжди буде поруч з Україною.
Також, Міністр оборони Хорватії наголосив, що зараз Уряд його країни опрацьовує передачу Україні чотирнадцяти гвинтокрилів Мі-8.
Він висловив сподівання, що найближчим часом Хорватія зможе передати їх нашій країні. «Хорватський Уряд підтримує Україну фінансово, технічно та матеріально, надає політичну підтримку.
Одним із кроків такої підтримки є рішення, яке нині перебуває на розгляді нашого уряду.
Один із пунктів цього рішення — це вертольоти, і я сподіваюсь, що найближчим часом ми зможемо передати їх Україні», — зазначив Маріо Баножич.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.02.2026
15:15 - Терехов вимагає переглянути графіки та скоротити час знеструмлення для Харкова
15:03 - У Мінрозвитку розповіли про допомогу ПРООН у розчищенні воєнних завалів
14:49 - ФГВФО затвердив реєстр вимог кредиторів АТ "РВС Банк"
14:45 - У ветзакладах Києва навмисно затягували оформлення документів заради хабарів
14:21 - Підвищення цінових обмежень на ринку електрики дозволило знизити тривалість відключень – НКРЕКП
14:10 - Європарламент затвердив фіндопомогу Україні: перший транш очікується у квітні
13:50 - На Хмельниччині викрили посадовця: не задекларував магазин та автівки
13:36 - Польська Orlen збільшила імпорт скрапленого газу: які об'єми поставок в Україну
13:20 - Німеччина планує виділити майже 5 мільйонів євро на енергетику України
13:12 - У Раді проаналізували надходження до держбюджету від приватизації
13:05 - Пропонується уніфікувати підхід до організації функціонування критичної інформаційної інфраструктури фінансового сектору
13:00 - Промислове виробництво в Італії скоротилося
13:00 - Агросем надає агробізнесу унікальні конкурентні переваги цифрової інфраструктури точного землеробства
12:40 - Через дефіцит електроенергії зупинився олійнопресовий завод на Київщині
12:30 - Що робити ветеранам в горах
12:25 - Після обстрілів московія є знеструмлення в трьох областях, найскладніша ситуція – на Київщині та Одещині
12:08 - 430 тисяч гривень на неіснуючі ями на дорогах: у Києві викрили посадовця
12:00 - Через війну московія звертається до Індії за робочою силою
11:30 - За рік "рибні" аукціони принесли державі 52 мільйона гривень
11:15 - Ворог завдав удару по залізничній станції на Дніпропетровщині
10:56 - Результати опрацювання інформації, отриманої від ДПС України, сервісу «Пульс» та державної установи «Урядовий контактний центр»
10:55 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:53 - Податкове повідомлення-рішення з податку на нерухомість: на що звернути увагу та коли звертатися за звіркою
10:51 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:48 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:47 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:46 - Затверджено нові звіти за формами №1-ВП та №1-ОП
10:45 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ
10:45 - московіяни атакували залізничне депо у Конотопі


Більше новин