Держенергоефективності та GIZ домовилися про активізацію спільної роботи у сфері енергоефективності у контексті відновлення країни

29.03.2023 18:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Держенергоефективності та GIZ домовилися про активізацію спільної роботи у сфері енергоефективності у контексті відновлення країни.
Про це йшлося на зустрічі Голови Держенергоефективності Ганни Замазєєвої із керівником проекту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» Імою Хреновою-Шимкіною. Ганна Замазєєва окреслила плани й стратегію роботи над розвитком сфери енергоефективності у різних секторах економіки, враховуючи потреби відновлення, та висловила підтримку ініціативам GIZ у рамках спільного проекту. «Особливо важлива робота з органами місцевого самоврядування всіх рівнів.
Впровадження заходів з енергоефективності може стати одним із важелів децентралізації.
Оскільки сильно постраждала регіональна економіка, податкоспроможність територіальних громад наразі сильно впала.
Тож заощадження, які громади отримують завдяки енергоефективним проектам, можуть бути спрямовані на їхній розвиток», - повідомила Ганна Замазєєва. «Усі ті програми і заходи, які ми будемо розробляти та втілювати, будуть позитивно впливати на регіональну економіку», - додала Голова. Іма Хренова-Шимкіна також переконана: «Енергоефективність - це основа для зеленого відновлення України.
Потрібно не просто відбудовувати, а мати новий концепт розвитку країни на базі заходів з енергоефективності та декарбонізації». Аналізуючи пріоритети сьогодення, очільниця проекту розповіла про напрацювання за основними напрямами: сприяння розробці законодавства про енергоефективність, підтримка громад та підприємств, а також підготовка та підвищення кваліфікації фахівців у цій сфері. За результатами зустрічі сторони підтвердили готовність до подальшої активної взаємодії, спрямованої на практичний результат. Адаптоване до європейських вимог законодавство, ефективна система енергоменеджменту, модернізація будівель та енергоефективне будівництво, висока конкурентоспроможність промислових підприємств – усе це та багато іншого мають бути складовими сталого майбутнього країни.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks rise and fall fast
Fortunes made or lost each day
Markets never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

21:18 - Шмигаль: На закритому засіданні обговорили посилення захисту енергооб’єктів Києва
21:00 - Швидше повернення до використання земель, що обробляються попри ризики забруднення: уряд ухвалив необхідну постанову
21:00 - Новини 11 лютого: ремонт важливої дороги України, звернення мера Харкова до "Укренерго"
20:44 - Україна не отримала відповідь від московії щодо енергетичного перемир’я – Зеленський
20:24 - Нацбанк прокоментував сповільнення інфляції
20:18 - В Україні 12 лютого графіки відключення електроенергії діятимуть всю добу
19:31 - В Україні зросло споживання ліків
18:52 - Відключення електроенергії призведе до подорожчання овочів та молочки – економіст
18:44 - NBU January 2026 Inflation Update
18:44 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в січні 2026 року
18:32 - У Пенсійному фонді є кошти на виплату призупинених пенсій
18:30 - На західній Україні запустили завод з виробництва кормів для домашніх тварин
17:50 - Заяви на отримання енергопідтримки подали вже понад 20 тисяч підприємців
17:46 - Денис Шмигаль обговорив з послами G7 шляхи відновлення української енергетики та підготовку до наступного ОЗП
17:43 - Нацбанк показав курс долара та євро на четвер 12 лютого
17:26 - Податкова фіксує зростання надходжень єдиного внеску
17:23 - У НКЦПФР відбулась зустріч із представниками Європейської Бізнес Асоціації
17:23 - Російські літаки припиняють літати на Кубу
17:10 - Київщина отримала 13 генераторів від японського агентства JICA для підтримки критичної інфраструктури
17:00 - За пів місяця в Україну надійшло понад 560 одиниць енергообладнання: найбільші партнери
16:55 - "Укрзалізниця" вперше відправила контрейлерний поїзд до Угорщини
16:43 - Важлива артерія: відремонтують дорогу, яка з'єднує Франківщину із Закарпаттям
16:30 - Стратегія зростання для України: останній шанс вижити
16:26 - Наказ Мінекономіки від 17.12.2025 № 3389 «Про внесення змін до складу Міжвідомчої комісії з питань здійснення державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря»
16:25 - Українці озвучили, який рівень зарплат був би найбільш бажаним
16:16 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:16 - Трамп дозволив рибалити в національній пам’ятці США
16:00 - Литва передала 22 генератори для забезпечення потреб критичної інфраструктури Києва
15:58 - "Система пожирає саму себе": у чиновників московія конфіскували майно на 100 мільярдів рублів
15:47 - Уряд передбачив кошти на виплату призупинених пенсій – Мінсоцполітики


Більше новин