Денис Шмигаль: відбудова України — найамбітніший проект ХХІ ст., який відкриває незліченні перспективи для бізнесу

29.03.2023 18:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Вже зараз Україна має низку беззаперечних переваг для інвесторів.
Зручна логістика в західному напрямку, висококваліфіковані та освічені працівники, розгалужена інфраструктура.
Про це зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-виступу в межах конференції «Кластери зустрічаються з регіонами», що проходить у м.
Кошице (Словацька Республіка) за участі Прем’єр-міністра Словаччини Едуарда Геґера. Денис Шмигаль підкреслив, що відбудова України — це найамбітніший проект ХХІ століття, який потребує величезних ресурсів.
Але водночас відновлення, за його словами, відкриває незлічені можливості та перспективи.
Особливо для бізнесу, який буде локомотивом змін. «Україна отримала статус держави-кандидата на членство в ЄС.
Українська та європейська економіка поступово стають єдиним цілим.
Ми зацікавлені в кластерній співпраці з ЄС, як основи для успішної інтеграції України у глобальні ланцюги доданої вартості», — сказав Прем’єр-міністр України. За словами Дениса Шмигаля, найбільш перспективними є п’ять секторів: енергетика, оборонно-промисловий комплекс, аграрний, природні ресурси та IT. «Ми будуємо нову економіку.
Активізуємо державно-приватне партнерство.
Ми ухвалили сучасне законодавство, аби в Україні з’явилися десятки, а потім і сотні потужних концесійних проектів», — зауважив очільник українського Уряду. Прем’єр-міністр України додав, що страхування воєнних ризиків — ключове питання для інвесторів, і Уряд України працює над варіантами рішень.
Один з них — створення цільового міжнародного трастового фонду, що дозволить залучити до страхування експортно-кредитні агентства країн Великої сімки, Багатостороннє агентство з гарантування інвестицій  (MIGA), американську агенцію DFC.
Остання, за словами Дениса Шмигаля, вже оголосила про готовність мобілізувати понад 1 млрд доларів приватного капіталу для підтримки економіки України. «Україна та ЄС будуть єдиними не лише ціннісно та політично, але й економічно.
Кожен спільний успішний інвестпроект наближає нас до мети.
До сильної успішної України і до єдиної та різноманітної Європи», — резюмував Прем’єр-міністр України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Interest rates shift
Credit, mortgages, loans adjust
Borrowers beware

- Fin.Org.UA

Новини

18:20 - Наслідки російських обстрілів: у громаді на Харківщині не працює жодна АЗС
18:05 - Нацбанк показав курс долара та євро на вівторок 23 червня
17:30 - В окупованому Криму ввели графіки відключень світла
17:15 - США зняли санкції з іранської нафти, але лише тимчасово
17:13 - Польська митниця блокує автівки "Укрпошти" – Смілянський
17:00 - Економіка України після війни
16:45 - Лісники-злочинці вирубали 13 тисяч дерев на 250 млн грн: прокуратура викрила схему
16:32 - московіянам заборонили публікувати оголошення про продаж бензину
16:00 - Штрафів за перевантажені фури поменшало у 1,8 раза – "Опендатабот"
15:40 - ЄС готується посилити мита проти Китаю: під ударом гібридні авто
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 23.06.2026
15:25 - Розкрадання на ремонтах реабілітаційного центру для ветеранів: п’ятьом особам вручили підозри
14:57 - Хто та в яких випадках подає податкову декларацію про майновий стан і доходи?
14:55 - Трудові відносини: офіційне оформлення найманих працівників – запорука діяльності без порушень
14:53 - Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: строки сплати
14:52 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
14:50 - Акції фотоагентства Getty Images злетіли майже на 300% завдяки OpenAI
14:45 - Відновити виробництво і зберегти робочі місця: Мінекономіки представило підтримку для бізнесу в прифронтових регіонах
14:35 - На Харківщині викрили підприємця-депутата: привласнив спецтехніку і брехав, що вона знищена
14:26 - Майже 3,3 млрд грн плати за землю отримали з початку року місцеві бюджети Дніпропетровщини від юридичних осіб
14:24 - Інформаційна акція в Синельниківській ДПІ
14:21 - Зростання надходжень від туризму: бюджети отримали 161,8 млн грн туристичного збору
14:00 - Україна та Німеччина розширюють співпрацю
14:00 - "Енергоатом" заплатить 29 мільйонів гривень за підбір нового керівництва
13:50 - Китай може збільшити імпорт СПГ з московії майже вдвічі, запустивши новий термінал – ЗМІ
13:02 - Наслідки аварії: ДТЕК повідомив, коли з’явиться світло у двох районах Києва
13:00 - Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року
13:00 - 5 автоматизацій, які змінили роботу mono, LOKO, Helsi, Liki24.com та КВЦ "Парковий" і можуть змінити вашу
12:50 - Акції SpaceX можуть впасти після відновлення торгів на американському ринку
12:39 - Керівництво


Більше новин