Олександр Павлюк перевірив підготовку українських військовослужбовців у Польщі

29.03.2023 12:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перший заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Олександр Павлюк здійснив візит до Республіки Польща та відвідав військові полігони і навчальні центри, на яких відбуваються навчання і тренування українських захисників. Генерал-лейтенант Олександр Павлюк ознайомився із заходами колективної та індивідуальної підготовки танкових і механізованих підрозділів Збройних Сил України, практичними елементами тренувальних курсів, поспілкувався з нашими військовослужбовцями та іноземними інструкторами. «Вражений, з якою старанністю і наполегливістю наші воїни тренуються й опановують навички на сучасних зразках озброєння.
Військовослужбовці вчаться швидко, щоб потім ефективно застосовувати новітню зброю на полі бою, в битвах за Україну.
Вдячний інструкторам, котрі дуже відповідально і прискіпливо відносяться до тренувань, надають слушні та влучні поради, щоденно допомагають нашим військовим ставати міцнішими», – наголосив генерал-лейтенант Олександр Павлюк. Перший заступник Міністра оборони провів низку зустрічей з представниками країн-партнерів.
Зокрема, він поінформував про загальну обстановку на передових позиціях фронту та поточні виклики, озвучив наші наявні потреби в підготовці підрозділів Українського війська та загалом у забезпеченні відсічі збройної агресії країни-окупанта росії. Окремо Олександр Павлюк обговорив з представниками тренувальної місії Combined Arms Training Command (CAT-C) подальші плани вдосконалення програм підготовки українських військовослужбовців та інші важливі питання. «Робимо все, щоб забезпечити високу якість навчання, а також обмін знаннями та інформацією.
У війні з ворогом ЗСУ використовують стандарти НАТО і креатив.
Тому наш досвід бойових дій також дуже корисний для друзів і партнерів», – прокоментував глава української делегації. Перший заступник Міністра оборони висловив вдячність військово-політичному керівництву, Уряду і народу Польщі за незмінну позицію і тверду підтримку України та наших захисників.
Він наголосив, що разом два дружні народи неодмінно пройдуть весь цей складний шлях до спільної перемоги. «Нині між Україною і дружньою Польщею – особливі відносини на всіх рівнях.
Міністерство оборони і ЗСУ щиро вдячні Польщі за вагому допомогу і підтримку, яку ми відчуваємо з перших днів неспровокованого російського вторгнення.
Українці, і зокрема, наші захисники пам’ятатимуть ваші добрі справи.
Разом здолаємо ворога і здобудемо спільну перемогу», – резюмував генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial world turns
Invest, save, spend, and plan ahead
Money never sleeps

- Fin.Org.UA

Новини

12:30 - Газовози пішли на прорив через Ормуз – ринок сподівається на повернення СПГ
11:20 - США вдарили санкціями по супутникових компаніях Китаю через допомогу Ірану
10:10 - Насіров програв у суді 11 мільйонів "Укргазвидобуванню"
08:00 - "Я все перевіряю на собі". Історія засновника винарні CHARA & GARRA
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.05.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:20 - Денис Шмигаль провів засідання ЕнергоШтабу
21:00 - Новини 8 травня: Україна атакувала НПЗ московія, у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
20:55 - OnlyFans продав 16% бізнесу після смерті власника
20:25 - Нафта відреагувала на новий обмін ударами США та Ірану
19:55 - Біля головного нафтового хабу Ірану помітили розлив нафти
19:25 - Саудівці й ОАЕ почали таємно возити нафту через Ормуз попри загрози Ірану
18:50 - Фіктивна робота у "критичній" компанії: у Києві викрили схему ухилення від мобілізації
18:25 - США вдарили ще по двох суднах під іранським прапором
18:00 - Частка NPL у банківському секторі далі зменшується
17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:46 - Інформація про бюджет за бюджетними програмами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету або класифікації кредитування бюджету за 2025 рік
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:03 - Міжвідомча робоча група з підготовки публічних інвестиційних проектів
17:00 - Тарас Висоцький: Відновлена грантова програма на сади та теплиці вже профінансувала проєкти на 70 млн грн
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:04 - Стратегічна інвестиційна рада
16:00 - Агропродукція формує 56% експорту України: держава відкриватиме нові ринки для виробників


Більше новин