Олександр Ткаченко на Донеччині: Відродження культурного життя має бути одним з пріоритетів відбудови країни

29.03.2023 12:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

28 березня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко відвідав прифронтову Донеччину.
Це один з найгарячіших напрямків, але й тут продовжується життя та активно функціонує культурний фронт.  З 1000 культурних установ Донецької області понад 700 пошкоджені або зруйновані.
росіяни спеціально їх обстрілюють.
Пошкоджений будинок культури в Костянтинівці, евакуйовані музеї в Краматорську, бібліотеки та мистецькі школи, які перетворились на реальні центри незламності, а подекуди – продовжують роботу. «Ми воюємо за наші культурні цінності.
І тут, на Донеччині, ця боротьба відчувається ще гостріше.
Відродження культурного життя має бути одним з пріоритетів відбудови країни.
Бо лише таким чином ми будемо відновлювати душу та цінності нашого народу.
Вражений стійкістю і готовністю представників сфери культури Донецької області продовжувати працювати, за що їм щиро вдячний», – сказав Олександр Ткаченко. Міністр разом з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Кириленком та колегами опрацювали актуальні питання.
Це збільшення присутності українських культурних діячів у Донецькій області, оновлення бібліотечного фонду українською літературою, посилення роботи українських медіа. Крім того, йшлося про продовження роботи «Культурного десанту» в різних формах, зокрема й за участю колективів національних закладів культури, робота з ментальним здоров’ям через арттерапію та залучення мешканців області до культурних практик.

Додати коментар

Користувач:
email:





IMF and World Bank
Acting for global finance
Amidst controversy

- Fin.Org.UA

Новини

17:56 - Видатки на оборону зростуть на 1,5 трильйона. Проте на збільшення грошового забезпечення коштів поки нема
17:55 - На АЗС почали знижуватися ціни на дизпальне після зростання
17:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 11 травня
17:10 - Проєкти енергонезалежності університетів: уряд спрямує понад мільярд
17:00 - На внутрішньому ринку України впав попит на вживані авто: які моделі купують найчастіше
16:49 - Засідання Комісії
16:40 - Страховий та перестраховий брокер виключений з Реєстру страхових посередників
16:37 - Постраждалому від війни бізнесу частково спишуть борги
16:30 - Україна та Туреччина погодили збільшення квот на міжнародні перевезення
16:15 - Перезавантажувати "Ліси України" буде ексзаступник міністра економіки
16:00 - NBU April 2026 Inflation Update
16:00 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції у квітні 2026 року
15:50 - Журналісти проаналізували, які комплектуючі для військової техніки московія постачає Білорусь
15:31 - Кабмін ліквідував Коордцентр трансформації вугільних регіонів: що від нього очікували
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 11.05.2026
15:30 - Для фермерів Херсонщини стартує програма підтримки в ДАР
15:25 - Денис Шмигаль розповів студентам Університету Метрополії у Фінляндії про досвід України у забезпеченні стійкості енергосистеми
15:16 - Експертно-перевірна комісія Галузевого державного архіву НБУ визначила банки, документи яких формуватимуть Національний архівний фонд
15:15 - Модель Mythos внесла "хаос" у стратегію США щодо штучного інтелекту – WSJ
15:00 - НКЦПФР оновлює правила муніципальних облігацій: що зміниться для громад
14:48 - У московія зріс дефіцит бюджету: перевищив річний план у 1,5 раза
14:46 - Україна та Данія продовжують співпрацю у відновленні та трансформації енергосектору
14:30 - Що слід змінити в регулюванні криптоактивів
14:22 - Європа посилює захист розподільчих мереж – Bloomberg
14:10 - Ціни на моркву на українському ринку впали у понад 3 рази за рік
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
14:00 - "ДТЕК Нафтогаз" реструктуризує борг на майже пів мільярда доларів
14:00 - Рада з фінансової стабільності схвалила оновлені Стратегію з розвитку кредитування та Стратегію з розвитку іпотечного кредитування
13:56 - В Україні запрацюють нові правила використання земель під торфовищами: що зміниться
13:47 - Сервіс «Пульс» Державної податкової служби України


Більше новин