Вадим Гутцайт: Докладемо спільних зусиль, аби жоден z-патріот не потрапив на міжнародні спортивні арени

29.03.2023 12:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Докладемо спільних зусиль, аби жоден z-патріот не потрапив на міжнародні спортивні арени, - написав Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт на своїй сторінці у Facebook, коментуючи рішення Міжнародного олімпійського комітету за підсумками засідання Виконкому 28 березня 2023 року.
Він подякував усім, хто підтримує позицію України та окреслив основні позиції нових Рекомендацій МОК. Міністр зазначив, що завдяки зусиллям Президента України Володимира Зеленського та спільним діям Мінмолодьспорту, НОК України, Міністерства закордонних справ України, національних федерацій з різних видів спорту та громадськості вдалося домогтися того, що вирішення питання допуску росіян і білорусів до Олімпіади у 2024 році відкладено.  До відома, сьогодні МОК надав рекомендацію для міжнародних спортивних федерацій, які хочуть допустити до змагань росіян і білорусів, розглядати це питання лише щодо індивідуальних виступів спортсменів.  У командних видах спорту росіяни та білоруси не виступатимуть. В оновлених рекомендаціях  заборонено допуск спортсменів і функціонерів із рф та рб, які підтримують війну, є військовослужбовцями або правоохоронцями.
Також заборонено використання будь-яких кольорів російського і білоруського прапорів у місцях проведення змагань, перебування атлетів, персоналу і глядачів.  Заборонено також будь-які висловлювання на підтримку війни до, під час чи після змагань, а також у рамках спілкування з журналістами.
Крім того, заборонено національні символи, у тому числі емблеми НОКів та національних федерацій.
Навіть жодної музики, що асоціюється з рф та рб.  За словами Міністра, ці правила стосуються передусім тих федерацій, які вже вирішили допустити росіян до міжнародних змагань.  «На багатьох із цих аспектів ми акцентували увагу під час спілкування з міжнародною спортивною спільнотою.
Їх врахування —  це важливий крок.
Зараз ми продовжимо працювати в цьому ж напрямі, аби міжнародні федерації, які ще розглядають дане питання, не змінювали свою позицію.
А також докладемо спільних зусиль, аби жоден z-патріот не потрапив на міжнародні спортивні арени», — наголосив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Відкриваєм термінал,
Знову грає сто цифр,
Купуєм, продаем.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 23 липня: ексголова Оператора ГТС у розшуку, судна перестали заходити у порти України
19:45 - Енергокомпаній США отримали вигоду від атаки на танкери Саудівської Аравії
19:15 - Нафтогазові доходи московії в липні можуть зрости на 60%
18:45 - Суд визнав необґрунтованими активом квартиру посадовиці ДПС
18:40 - московія оголосила свої води в Чорному морі небезпечними для судноплавства
18:10 - Змова на закупівлях обмундирування: компанії оштрафували на 30 мільйонів гривень
18:00 - Застосовано захід впливу до ТОВ "ФК "КРЕДІПЛЮС" у вигляді письмового застереження за порушення вимог санкційного законодавства
17:55 - Нафта перевищила $100 після атак хуситів на саудівські танкери
17:30 - Google має акції SpaceX на 94 мільярда доларів – ЗМІ
17:15 - Ексголову Оператора ГТС Дмитра Липпу оголосили в розшук
17:00 - Тиск московія на порти: ціни на елеваторах нижчі за собівартість виробників – ЗМІ
16:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на 24 липня
16:30 - Ілюзія легких грошей
16:20 - У Харкові посадовців викрили на "відкатах" від підрядників
16:00 - Зеленський заявив, що московія посилить тиск на морський зерновий коридор
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 24.07.2026
15:20 - Суми просять дотації на відновлення 52 житлових будинків
15:10 - UGB (Укргазбанк) запускає програму "UGB Бізнес Опора" для підтримки ветеранів та їхніх родин
14:47 - Зеленський не задоволений виконанням Планів стійкості – ЗМІ
14:35 - Британія передала Україні обладнання для електромереж
14:21 - Голова НКЦПФР Олексій Семенюк пояснив, як облігації з покриттям можуть розширити можливості для інвесторів
14:10 - Поліція: Ексочільник "Плесо" розікрав пів мільйона гривень на будівництві свердловини
14:07 - Сім областей України отримали від Великої Британії обладнання для магістральних електромереж на понад 113 тисяч євро
14:00 - Україна отримала ще $690 мільйонів від МВФ – Корецький
13:42 - Українці збільшили вклади до банків: яка статистика
13:35 - Євросоюз оштрафував Google на мільярд доларів: в компанії обурилися
13:20 - Криворізький онкологічний диспансер розпочав власну генерацію електроенергії в межах проєкту «Промінь надії»
13:10 - "Обрій" за мільйони доларів: влада оцифрує трудовий шлях українців
13:00 - Коли банки сказали "ні": як медичний центр із Нікополя знайшов фінансову підтримку завдяки eDilo
13:00 - ЄС дозволив грецькій судноплавній компанії Dynagas перевозити московитський СПГ


Більше новин