Олійних культур посіють більше, а виробництво зернових зменшиться, - Тарас Висоцький

29.03.2023 12:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У цьому році прогнозується збільшення посівних площ під олійні культури і часткове зменшення під зернові і кукурудзу.
В цілому по валовому виробництву і потенційній вартості майбутнього врожаю Україна вийде на показники аналогічні в порівняні з 2022 роком.
Про це в ефірі марафону «Єдині новини» заявив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. «На 10-15% буде збільшено посівні площі під соняшник, сою і ріпак.
Гарна новина – планується збільшення посівів цукрового буряку.
Виробництво зернових культур зменшиться, бо восени посіяно менше озимої пшениці через несприятливі погодні фактори.
На 10-12% скорочено посівні площі кукурудзи у зв’язку з дорогою логістикою», - розповів Тарас Висоцький. Перший заступник Міністра зауважив, що цього року аграрії зіштовхнулися з низкою викликів, особливо на деокупованих територіях.
Зокрема, скорочення посівних площ, заміновані поля, фінансові проблеми, обмеження ринків збуту і дорога логістика, адже країна-агресор продовжує блокувати повноцінну діяльність чорноморських портів. Водночас, за його словами, Уряд робить все можливе, щоб вирішити ці проблеми.
Затверджено програму про продовження пільгового кредитування для агросектору, працює штаб щодо гуманітарного розмінування, пролонгована зернова ініціатива.
Також суттєво розвинулася альтернативна логістика - розбудовані додаткові автомобільні і залізничні пункти пропуску.

Додати коментар

Користувач:
email:





Trading algorithms
Artificial intelligence
Modern finance game

- Fin.Org.UA

Новини

13:45 - Двом кредитним спілкам відкликано ліцензії та виключено їх з Державного реєстру фінансових установ
13:00 - НБУ поліпшив умови для збору коштів для лікування за кордоном та врегулював розрахунки Американсько-Українського інвестиційного фонду
13:00 - NBU Improves Conditions for Raising Funds for Treatment Abroad and Regulates Settlements by U.S.–Ukraine Reconstruction Investment Fund
12:45 - У березні повітряні тривоги "з’їли" 18,6% робочого часу торговельних центрів
12:39 - Зеленський розповів про фінансові законопроєкти, за які треба терміново проголосувати
12:31 - Трамп оголошує про введення нових мит на фармацевтичні препарати
12:30 - Чого хоче покупець?
12:28 - Який алгоритм входу до Електронного кабінету із застосуванням ключа Дія. Підпис?
12:26 - Трудові відносини: надомна та дистанційна робота
12:25 - Пріоритетні заходи НСД спрямовані на модернізацію податкового адміністрування
12:24 - Податковий комплаєнс – допомога бізнесу від ДПС
12:22 - Нові рахунки для сплати податків у 2026 році: корисно знати платникам
12:21 - Комплаєнс-менеджер – особистий податковий консультант платника податків
12:17 - Інформаційна акція у Покровському ЦОПі
12:16 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
12:14 - Колонка Олексія Шабана "SEPA: "фінансовий безвіз" для України"
12:11 - У московії стався масштабний збій у роботі банків
12:10 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
12:00 - Протоку Ормуз зумів пройти контейнеровоз європейських власників
12:00 - Логістика квітів: як ланцюг постачання впливає на свіжість букетів
11:45 - У Києві та деяких регіонах запровадили екстрені відключення світла
11:37 - Ціни на нафту продовжують реагувати на погрози Трампа про подальші атаки на Іран
11:35 - Сервіс «Пошук фіскального чека»: яким чином здійснюється пошук розрахункового документа, створеного ПРРО?
11:34 - Хто з подружжя, яке виховує трьох і більше дітей віком до 18 років, має право на пільгу щодо сплати земельного податку?
11:32 - Об’єкт житлової нерухомості перебуває у власності неповнолітньої особи: хто сплачує податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?
11:31 - Чи підлягає оподаткуванню ПДФО дохід, одержаний фізичною особою як відшкодування моральної та матеріальної шкоди?
11:30 - Придбання акцій у емітента ЮО – резидента Дія Сіті: розрахунок податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника ПДФО у вигляді дивідендів
11:29 - Порядок оподаткування інвестиційного прибутку, отриманого фізичною особою – нерезидентом від продажу інвестиційного активу юридичній особі
11:27 - В який момент виникає об’єкт оподаткування ПДФО при нотаріальному посвідченні спадкового договору?
11:25 - Податок на прибуток підприємств: особливості оподаткування діяльності з роздрібної торгівлі пальним (АЗС)


Більше новин