Міненерго: ЄС продовжуватиме підтримку енергетичного сектору України

29.03.2023 10:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У Брюсселі відбулося засідання міністрів енергетики країн ЄС, у якому взяв участь Міністр енергетики України Герман Галущенко. Після завершення Віце-прем’єр-міністр і Міністр енергетики, бізнесу та промисловості Швеції Ебба Буш, яка головувала на цьому засіданні, та Герман Галущенко поінформували про його результати. Ебба Буш наголосила, що всі учасники засідання висловили свою солідарність з Україною і обговорили подальші кроки щодо підтримки українського енергетичного сектору, який продовжує зазнавати прицільних російських атак. «Європейський Союз вже ухвалив низку рішень щодо підтримки енергетичного сектору України і постачання близько 5 млн позицій різного обладнання та матеріалів.
Ми повинні продовжувати цю допомогу.
Ми переконані, що незабаром Україна виграє війну і розпочне відбудову і відновлення, і ЄС буде відданим партнером цього процесу”, - зазначила Ебба Буш. Вона підкреслила, що підтримка України і українського народу у боротьбі проти агресора є одним із пріоритетів Швеції під час головування в ЄС. Герман Галущенко подякував ЄС за солідарність з Україною, наголосивши, що росія атакує не тільки українську енергетичну систему, її метою є руйнування єдності європейської спільноти, зокрема у питаннях підтримки України. «Ми маємо залишатися консолідованими, адже Україна – це частина європейської родини, і ми, безперечно, станемо членом ЄС.
І це є відчуттям наших захисників на передовій – вони воюють також і за українське членство в ЄС», - зазначив Герман Галущенко. Міністр наголосив, що під час засідання обговорювалась необхідність збереження санкцій проти росії, конкретні напрямки, в яких вони можуть бути посилені, зокрема у ядерній галузі. «Важливо вже зараз надіслати сигнал, що росії, яка порушує ключові принципи ядерної і радіаційної безпеки своїми діями в Україні, не повинно бути на європейських ринках», - підкреслив він.

Додати коментар

Користувач:
email:





City of London, finance hub
Trading stocks, bonds, and currencies
Brexit clouds loom large

- Fin.Org.UA

Новини

11:29 - Управління комплаєнс-ризиками охоплює основні обов’язки платника податків
11:27 - Тренінг з платниками Синельниківщини стосовно Деклараційної кампанії 2026
11:26 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
11:25 - Рентна плата: до місцевих бюджетів за використання лісових ресурсів платники спрямували майже 144,0 тис. гривень
11:24 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
11:21 - Податок на нерухомість: внесок платників до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 275,8 млн гривень
11:19 - Інтерв’ю щодо декларування доходів громадян за 2025 рік
11:18 - Зустріч податківців з Павлоградською філією Дніпропетровського ОЦЗ щодо створення комплексної системи супроводу для учасників грантової програми «Власна справа»
11:16 - Зручно і швидко подати заяву та отримати довідку про сплачений нерезидентом в Україні податок на прибуток можна через Електронний кабінет
11:15 - Задекларована праця – це внесок у стабільність країни, підтримка економіки та соціальний захист працівників
11:14 - Дніпропетровщина: збір за місця для паркування транспортних засобів поповнив місцеві бюджети на понад 11,3 млн гривень
11:13 - Деклараційна кампанія: строки подання декларації про доходи
11:11 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
11:10 - Брифінг в Павлоградській ДПІ щодо декларування доходів
11:09 - Безбар’єрність: комфорт і доступність сервісу для платників – у фокусі уваги податкової служби
11:07 - Акцизний податок: з вироблених товарів до загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини сплатили понад 68,1млн гривень
10:11 - У шести областях нові знеструмлення внаслідок ворожих атак на енергетику
09:52 - В Україні цьогоріч ФОПів відкрилось більше, ніж закрилось: популярні сфери
09:45 - Дорога нафта від війни в Ірані лише підлатала, а не вилікувала економіку московія – FT
09:15 - Чутливе питання: Україна та МВФ шукають альтернативи ПДВ для ФОП
09:12 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - Нафта відреагувала на ризик ескалації на тлі конфіскації США танкера Ірану
08:30 - Навіщо аграріям реєстр біометану
08:00 - Черги замість грошей. Чому провалилася реформа дитячих виплат
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 20.04.2026
18:00 - Трамп ініціював переговори з Іраном про закритий Ормуз: останні вимагають зняти блокаду
17:07 - Орбан: Україна готова відновити "Дружбу" у понеділок, якщо Угорщина розблокує кредит
15:59 - Tesla запустить таксі-роботів ще у двох містах
15:00 - Хакери сколихнули крипторинок викравши $290 мільйонів із системи, яка вважалась неприступною
14:42 - Щотижневий дайджест


Більше новин