Про подання громадянами звернення

29.03.2023 09:45 | Fin.Org.Ua

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу на наступне.
Громадяни можуть викласти свої звернення:
- надіславши на поштову адресу: 04053, м. Київ, Львівська площа, 8;
- через Контакт-центр ДПС за телефоном: 0800 501 007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «6»;
- з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, надіславши на електронну поштову адресу: 
 
 zvernennya_dps@tax.gov.ua
! у вигляді сканкопії чи фотокопії письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання або підписане кваліфікованим електронним підписом.
 
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто заявнику з відповідним роз’ясненням не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
 
Графік роботи та телефони:
Надання інформації щодо реєстрації вхідної кореспонденції за зверненнями громадян здійснюється відділом обліку звернень громадян та  контролю за їх розглядом управління організації розгляду звернень громадян та забезпечення доступу до публічної інформації Департаменту організації роботи Служби у робочі дні за графіком: понеділок – п’ятниця з 8 год. 30 хв. до 12 год. 30 хв. та з 13 год. 00 хв. до 16 год. 30 хв. за телефоном (044) 279 79 78.
Детальніше щодо подання звернення до ДПС (Форма подання письмового звернення до ДПС, що надсилається засобами поштового зв’язку або з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення); Зразок документального оформлення письмового звернення громадянина до ДПС) – на вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/dlya-gromadskosti/zvernennya-gromadyan/podannya-zvernennya

Додати коментар

Користувач:
email:





The market is strange
Like an ocean's ebb and flow
Ride the waves with care

- Fin.Org.UA

Новини

16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.08.2026
15:07 - Як оподатковуються ПДФО доходи у вигляді винагороди за цивільно-правовими договорами за виконання робіт (надання послуг)?
15:05 - Земельна ділянка придбана і відчужена в межах одного календарного місяця: чи подає юридична особа податкову декларацію з плати за землю?
15:02 -  Держаудитори Харківщини підсумували результати фінансового контролю за січень-липень 2026 року.
15:02 - Чи може бюро адвокатів (адвокатське об’єднання) бути платником єдиного податку третьої групи?
14:59 - Резервний РРО не використовувався: чи потрібно щоденно роздруковувати Z-звіти?
14:55 - Щодо отримання статусу резидента Дефенс Сіті
14:53 - Як заповнити РК до ПН у разі одночасної зміни кількості товару/послуги та його/її вартості?
14:50 - Порядок заповнення граф 1-4 розділу ІІ «Обсяги отримання та відвантаження товарів за операціями з контрагентами у звітному періоді» Звіту № 1-ОП
14:49 - До уваги платників ПДВ!
14:47 - Податкова знижка у вигляді пожертвувань та благодійних внесків: який дохід враховується з метою розрахунку витрат?
14:45 - Чи необхідно сплачувати транспортний податок за автомобіль, який є об’єктом оподаткування, якщо його викрадено?
14:45 - Частина судновласників повертає вантажі у портах московія на Азові – ЗМІ
14:45 - Дві дочірні компанії Нафтогазу тимчасово очолить екстоппосадовець АРМА
14:44 - Держаудитори перевірять діяльність відділу освіти Харківщини
14:43 - До загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини за спецвикористання води надійшло понад 50,5 млн грн рентної плати
14:42 - Бізнес Дніпропетровщини обирає сучасні цифрові інструменти: з початку року зареєстровано майже 74 тисячі ПРРО
14:40 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 428,4 млн грн податку на прибуток підприємств
14:39 - Щодо боротьби з нелегальним обігом пального
14:37 - Ліцензія на пальне: податківці Дніпропетровщини роз’яснили бізнесу підстави для анулювання
14:36 - Податківці Дніпропетровщини: тримаємо економічний фронт
14:30 - Якою може стати нова модель житлового девелопменту
14:25 - московіяни вбили двох шахтарів ДТЕК на Дніпропетровщині
13:55 - Біля Румунії утворився корок з суден до українських портів: бракує лоцманів
13:32 - За посадовця Офісу президента внесли сім мільйонів гривень застави
13:25 - Черги на місяці та кілометри пряжі: як у Вінниці роблять килими за десятки тисяч гривень
13:20 - Зеленський не підписує "податок на OLX" через правки про фінмоніторинг – міністр
13:10 - Мільярдні доходи і штат з трьох працівників: аналітики виявили 122 компанії з дисбалансом
13:00 - "Сміливі" завжди мають щастя: як гранти на освіту та обладнання допомагають жінкам розвивати громади
12:40 - Блокада портів: уряд отримає $10,5 млн на тимчасове зберігання зерна


Більше новин