Завтра Украина перейдет на летнее время

25.03.2023 22:00 | Укррудпром

В ночь на воскресенье, 26 марта, украинцы должны перевести часы в час вперед, и таким образом перейти на летнее время. Это предусмотрено постановлением Кабмина №509 от 1996 г. “О порядке исчисления времени на территории Украины”.

Согласно документу, ежегодно в последнее воскресенье марта в 3 часа часовая стрелка переводится на 1 час вперед, в последнее воскресенье октября — в 4 часа 1 час назад.

Как сообщалось, в марте 2021 года Верховная Рада не смогла принять законопроект №4201 “Об исчислении времени в Украине”, отменяющий перевод стрелок часов на “зимнее” или “летнее” время, и отправила их на повторное второе чтение. Документ до сих пор не принят.

Им предлагалось установить, что на всей территории Украины действует Киевское время, соответствующее второму часовому поясу в шкале координированного времени Украина UTC (UA)+2. Кроме того, предлагалось закрепить, что “сезонный переход времени на территорию Украины не осуществляется”.

Авторы законопроекта указывали, что ежегодный перевод стрелок часов на один час вперед и назад вызывает значительное ухудшение состояния здоровья граждан в период адаптации к “летнему” и “зимнему” времени. Кроме того, Европейский парламент 26 марта 2019 также поддержал идею отменить сезонный перевод стрелок часов с 2021 года.

Додати коментар

Користувач:
email:





Акції впали,
Спад хоче зіпсувати всіх
Але не зупинить.

- Fin.Org.UA

Новини

18:20 - Оновлені рекомендації щодо інформаційних довідок, які подаються для авторизації діяльності надавачів фінансових платіжних послуг та реєстрації платіжних систем
16:45 - Європейський центробанк підняв облікову ставку вперше за майже 3 роки
16:35 - FlixBus запустив перший внутрішній маршрут з Харкова до Києва
16:23 - Трамп пояснив, за що він любить інфляцію
16:10 - У травні експорт російської нафти знову скоротився – ЗМІ
16:00 - Як геополітика ламає логістичні ланцюги
15:56 - НБУ повідомив, коли Приватбанк може вийти на IPO
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.06.2026
15:30 - Контракт на $1,1 мільярда: ФК Real Madrid продовжив спонсорську угоду з Adidas
15:20 - Таксі тепер продає квіти: Uklon запустив свій маркетплейс
15:15 - Уряд оновлює План України в межах програми Ukraine Facility
14:48 - "Бензин за бронювання" не допоміг: у Криму – провальний старт сезону
14:40 - "Укренерго" попереджає про нову фішинг-схему: ризикують користувачі трьох email-доменів
14:02 - Попри обіцянки влади, у Криму не змогли випустити на маршрути більше автобусів
13:30 - Maestro Hotel Management: 10 років стійкості, розвитку та масштабування в українському hospitality
13:20 - Продешевили: суд визнав незаконним продаж спецдозволу на родовище на Вінниччині
13:15 - Донат замість ґрат: гроші пом'якшують покарання, але не звільняють від нього
13:00 - Французька платформа запустила безкоштовний детектор ШІ-музики на стрімінгах
13:00 - Контракт GORO з Doppelmayr – скільки регіону та інвесторам заробить нова канатна дорога
12:46 - Мінрозвитку визначило перевізників на 65 міжобласних автобусних маршрутах
12:30 - Як прокуратура змушує бізнес відповідати за виконання контракту
12:18 - США стали найбільшим у світі експортером нафти, московія на другому місці
12:00 - У Оманській затоці атакували черговий танкер
11:37 - Загинула працівниця: росіяни вдарили по локомотивному депо у Конотопі
11:03 - Ford відкликає понад півмільйона авто у США через дефект центральної консолі
11:00 - Сплата нарахованої суми пені з військового збору: зазначення коду виду сплати при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції
10:59 - Яким чином громадянин може отримати інформацію про наявність (відсутність) у нього податкового боргу?
10:57 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується у відкритій та приватній частинах Електронного кабінету?
10:56 - Товари/послуги придбаваються у неплатника ПДВ: чи потрібно зазначати у таблиці даних платника податку коди товарів та коди послуг?
10:55 - Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність, отримала збиток: облік доходів і витрат


Більше новин