Голова ДПСУ зустрівся із заступником Голови Місії США та обговорив напрямки співробітництва

25.03.2023 19:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Крістофер Сміт завітав до одного з прикордонних підрозділів, де його ознайомили з функціями та завданнями які виконують оборонці кордону.
  У ході візиту американську делегацію ознайомили з функціями та завданнями прикордонного підрозділу, презентували матеріально-технічну базу, зразки озброєння та техніки.
  «Завдяки потужній команді експертів з боку Посольства ми вийшли на стратегічний рівень такого співробітництва та з кожним днем спільно наближуємо перемогу України», - наголосив Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко.  За підсумками зустрічі сторони домовилися посилити співпрацю по низці окремих питань та започаткувати нові пілотні ініціативи, направлені на зміцнення потенціалу прикордонного відомства України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Курс гривні коливається вгору,
Потім знову падає до дна.
Акції, облігації, валюта -
Ось основні інструменти тут.

- Fin.Org.UA

Новини

11:44 - Податкова знижка щодо сплачених за іпотечним кредитом процентів: яким умовам мають відповідати договори на отримання кредиту на придбання (будівництво) житла?
11:23 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
11:23 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування газового конденсату поповнили місцеві бюджети на 659,6 тис. гривень
11:21 - Рентна плата: за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України загальний фонд держбюджету отримав від платників Дніпропетровщини 753,6 тис. гривень
11:18 - З початку року надходження транспортного податку до бюджетів громад Дніпропетровщини зросли майже на 44 %
11:15 - Спецрежим «Дефенс Сіті»: відповіді на ключові питання щодо пільг для підприємств оборонно-промислового комплексу в одному інформаційному листі
11:14 - Сплачуйте податки правильно: перевірте реквізити перед платежем
11:06 - Леся Карнаух: З початку року місцеві бюджети отримали майже 325 млрд грн
11:02 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
10:58 - Леся Карнаух: З початку року місцеві бюджети отримали майже 325 млрд грн
09:05 - московіяни вдарили по Запоріжжю: спалахнув "Епіцентр", понад тисячу споживачів – без світла
08:30 - Зміна операційного дизайну процентної політики: потім буде запізно
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 12.08.2026
07:00 - Фармреформа зламалася на старті. Хто і навіщо переписує правила нагляду за ліками
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 11 серпня: московія готує масовану атаку енергетики Києва, удар балістики по Запоріжсталі
19:45 - Воєнні витрати виснажують бюджет московія, попри нафтові надприбутки
19:20 - Морський експорт нафти з московія впав до мінімуму з травня
18:55 - Тимчасові судноплавні обмеження Туреччини збільшили премію за ризик – ЗМІ
18:35 - "Збитки колосальні": у Rozetka назвали вартість зруйнованого Росією складу
18:30 - Оновлено вимоги до платоспроможності страховика
18:08 - "Бек-офіс" Укрзалізниці: судитимуть організаторів корупційних схем
17:55 - Україна шукає заміну портам: зерно хочуть пустити через Молдову зі знижкою
17:50 - NBU July 2026 Inflation Update
17:50 - Коментар Національного банку щодо рівня інфляції в липні 2026 року
17:32 - Київська прокуратура викрила "земельну схему" і повернула громаді 25 гектарів
17:04 - У липні в Україні стало на 11 фінустанов менше – НБУ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 12 серпня
16:17 - Через удар балістики московія зупинилась Запоріжсталь: семеро загиблих, 21 поранений
16:06 - Соболев увійшов до складу наглядової ради Нафтогазу


Більше новин