Міністр оборони відзначив працівників СБУ

25.03.2023 17:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні, з нагоди річниці створення Служби безпеки України, Міністр оборони України Олексій Резніков нагородив 32 військовослужбовців СБУ. У заходах взяли участь також начальник Управління державної охорони генерал-майор Сергій Рудь і голова Держспецзв’язку бригадний генерал Юрій Щиголь. Керівники Сил оборони привітали колектив Служби безпеки з 31-ю річницею з дня створення спецслужби і вручили відомчі нагороди співробітникам. «Для мене честь нагороджувати військовослужбовців Служби Безпеки України в річницю створення служби.
Я дякую кожному із спецслужбовців за їхню титанічну працю.
Я віддаю шану кожному воїну, який загинув у боротьбі за наше майбутнє.
Сьогодні ми разом служимо Україні, разом воюємо на фронті.
Знаю, наскільки великий вклад у нашу спільну боротьбу роблять хлопці та дівчата з СБУ.
Ви одні з тих, завдяки кому Україна стоїть, бореться і йде вперед.
Дякую всьому колективу Служби безпеки України! Від усіх учасників Сил безпеки та оборони – велика вам пошана і разом рухаємося до перемоги!» – наголосив Олексій Резніков. Міністр оборони вручив 32 нагороди військовослужбовцям СБУ, серед яких «Знак пошани», вогнепальна зброя та медалі «За сприяння обороні», «Золотий Тризуб» і «За сприяння Збройним Силам України». Керівник УДО відзначив вагомі здобутки Служби безпеки у справі здійснення державної охорони України і вручив співробітникам 12 відомчих відзнак. Подякував спецслужбовцям і голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь. У свою чергу Голова СБУ, генерал-майор Василь Малюк висловив вдячність колегам із Сил оборони за взаємодію та співпрацю у захисті України та їхній особистий внесок у зміцнення її обороноздатності. Окрім того, Василь Малюк вручив очільникам Сил оборони Пам’ятні знаки «Хрест Пошани». «Сьогодні ми спільно боремося з агресором – воюємо у найгарячіших точках фронту, знешкоджуємо внутрішнього ворога і тим самим робимо все, аби пришвидшити звільнення рідної землі! Разом ми сила! Разом переможемо», – резюмував Голова СБУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

17:09 - Комісія готується до представлення концепції нового закону про інфраструктуру фінансових ринків
16:55 - До е-рецепту додадуть перелік з трьох найдешевших варіантів препарату
16:50 - Уряд розширив доступ до грантів для переробної промисловості
16:30 - Як судять моделей OnlyFans
16:20 - Оборонні підприємства отримали понад 6,6 мільярда гривень пільгових кредитів
16:08 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:00 - "Укрпошта" виставила на аукціон 20 об'єктів вартістю понад 200 мільйонів
15:52 - В Україні низький рівень гральної залежності населення — результати дослідження KANTAR
15:50 - "Зроблено в Україні": уряд підбив підсумки за два роки дії програм
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.02.2026
15:23 - Уряд пообіцяв фінпідтримку людям та громадам у разі підтоплень
15:10 - Зроблено в Україні: Мінекономіки відкрило приймання заявок на компенсацію 25% і 15% вартості української техніки у 2026 році
15:10 - В Україні знизились ціни на огірки: скільки вони коштують
15:09 - Наявність надміру сплачених сум єдиного внеску: чи необхідно сплачувати суму заборгованості та/або фінансових санкцій по єдиному внеску?
15:08 - Про взяття на облік платника податків в контролюючому органі за неосновним місцем обліку
15:05 - Хто є платником транспортного податку у разі передачі юридичною особою у фінансовий лізинг легкового автомобіля?
15:04 - На вебпорталі ДПС можна ознайомитися з Реєстром неприбуткових установ та організацій
14:59 - У яких випадках необхідно визнавати умовне постачання товарів та необоротних активів при анулюванні реєстрації платника ПДВ?
14:57 - Який розмір єдиного внеску застосовують роботодавці при нарахуванні заробітної плати (доходу) найманим працівникам?
14:56 - Чи є платником акцизного податку платник ЄП, який здійснює роздрібну торгівлю підакцизними товарами?
14:55 - П’ять мільйонів переплати за генератори: судитимуть чиновника КМДА
14:54 - Податковий борг мобілізованого ФОПа і статус платника єдиного податку
14:50 - Особливості заповнення деяких граф податкової декларації платника єдиного податку – ФОПа, якщо сума МПЗ з 1 гектара становить менше суми, визначеної ПКУ
14:47 - Податковий календар на 27 лютого 2026 року
14:45 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини за видобування природного газу від платників отримали майже 3,2 млн гривень рентної плати
14:44 - Платники Дніпропетровщини за видобування нафти сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,7 млн грн рентної плати
14:41 - Громади Дніпропетровщини від сільськогосподарських товаровиробників отримали понад 94,8 млн грн єдиного податку
14:39 - Консолідація зусиль задля погашення податкового боргу комунальними підприємствами Дніпровського району
14:37 - Онлайн-сесія з платниками Дніпропетровщини: основні аспекти нарахування та сплати єдиного внеску у 2026 році
14:37 - Публічний діалог: роль національної валюти як важливого чинника суверенітету та стійкості нашої країни


Більше новин