Прем’єр-міністр: Уряд ухвалив низку рішень у сфері логістики та розбудови оборонної інфраструктури

24.03.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів під час засідання 24 березня ухвалив низку важливих рішень у сфері логістики та розбудови оборонної інфраструктури.
Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Так, Уряд затвердив постанову про розширення будівництва фортифікаційних споруд.
На відповідну програму передбачено майже 1 млрд гривень у бюджеті. «Обласні військові адміністрації залучені в процес разом із Міністерством оборони та нашими військовими.
Результатом буде посилення обороноздатності та безпеки нашої країни», — підкреслив Денис Шмигаль. Також Уряд ухвалив зміни до міжурядової угоди України та Молдови, спрямовані на покращення логістики.
Зокрема, тепер наша держава матиме через молдовську територію пряме залізничне вантажне сполучення з портом Рені.  «Таким чином максимально використаємо потенціал дунайських портів.
Українські порти на Дунаї збільшили вантажообіг в 3,5 рази, і це ще не межа.
Продовжуємо їх розширення», — відзначив Прем’єр-міністр. Серед іншого Кабінет Міністрів передав будівництво та ремонт прикордонних пунктів пропуску у сферу відповідальності Міністерства інфраструктури, що сприятиме їх системній модернізації. «Державне агентство відновлення визначаємо відповідальним за оновлення автомобільних пунктів пропуску.
Більше половини потребують добудови або реконструкції.
Нова прикордонна інфраструктура — це комфорт для людей та бізнесу та реалізація наших євроінтеграційних амбіцій», — резюмував Глава Уряду.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криптовалюта
Стала визнаною валютою
На майбутнє.

- Fin.Org.UA

Новини

13:45 - Сума збитків від шахрайських дій з платіжними картками зросла на чверть за рік – НБУ
13:42 - Е-кабінет – сучасний онлайн-інструмент для платників
13:41 - Фактична перевірка: підстави для проведення
13:39 - Яким чином здійснюється взяття на облік платників єдиного внеску – членів фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах?
13:38 - Нормативна грошова оцінка одиниці площі земельної ділянки: відображення у податковій декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП
13:38 - У виробника відомого туалетного паперу суттєво впали продажі після ворожих обстрілів
13:37 - До уваги платників плати за землю!
13:35 - Чи передбачено подання уточнюючого Звіту про використання КОРО (РК) (форма № ЗВР-1)?
13:32 - Куди сплачуються авансові внески з ПДФО ФОП, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним?
13:31 - Надання фізичною особою в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм) нерухомого майна суб’єкту господарювання: оподаткування доходу ПДФО
13:30 - Роботодавець компенсує вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування працівника (його дітей): чи збільшується фінансовий результат до оподаткування?
13:29 - Продавцем при постачанні товарів/послуг покупцю надані надбавки та/або знижки: чи відображати у податковій накладній?
13:28 - До уваги податкових агентів!
13:27 - ФОП – платник єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, можуть через Е-кабінет подати заяву стосовно щорічної відпустки з метою звільнення від сплати єдиного податку
13:25 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:25 - Трамп ще на рік продовжив указ Байдена про заборону російським суднам швартуватись у США
13:24 - Податковий календар на 20 квітня 2026 року
13:22 - Транспортний податок: надходження від фізичних осіб зросли майже на 79%
13:21 - До загального фонду держбюджету платники Дніпропетровщини спрямували за спеціальне використання води понад 26,0 млн грн рентної плати
13:20 - Спрощена система оподаткування: юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 224,9 млн грн єдиного податку
13:19 - Податківці Дніпропетровщини продовжують розвивати налагоджений діалог із ветеранською спільнотою
13:18 - Регіональна платформа «Діалог влади та бізнесу» на Дніпропетровщині: акцент на актуальних питаннях оподаткування
13:17 - Податківці Дніпропетровщини розповіли, що потрібно знати релокованому бізнесу про перереєстрацію
13:15 - Бюджет отримав майже 160,7 млрд грн ПДФО за І квартал 2026 року
13:11 - Земля у власності не весь рік: як розрахувати мінімальне податкове зобов’язання
13:10 - Правоохоронці вручили підозри "криптокредиторам", які тиснули на клієнтів
13:00 - Ощадбанк знову судитиметься з московія за захоплені активи
12:55 - Українці почали активніше купувати нові та вживані вантажівки: які моделі обирають
12:40 - Кандидат на посаду голови АРМА дав додаткові розрахунки щодо походження активів
12:30 - Apple показала найкраще зростання серед виробників смартфонів у Китаї


Більше новин