24 березня: Ситуація в соціальній сфері

24.03.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Головне: 24 березня Уряд затвердив порядок підготовки та перепідготовки безробітних. Уряд удосконалив порядок виплати грошової компенсації для придбання житла ветеранами та членами їхніх сімей.
Відтепер ветерани війни з інвалідністю I – II групи зможуть отримати грошову компенсацію для придбання житла, якщо інвалідність настала внаслідок військової агресії рф проти України, та родинами загиблих (померлих) Захисників та Захисниць. 50 тисяч українців отримають додаткові виплати завдяки від Норвезької ради у справах біженців.
Продовжується міжнародної допомоги від NRC та підтримки вразливих категорій громадян України, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Стартувала комунікаційна кампанія «Ти як?» в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я.
В рамках кампанії було створено спеціальну сторінку , де запропоновано контакти, посилання, поради, техніки та методики, які допоможуть дбати про ментальне здоров’я.
Мета кампанії «Ти як?» – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.
Серед цих інструментів – техніки самодопомоги та мобільні програми, контакти гарячих ліній психологічної допомоги, відео, що навчає перемагати стрес, а також поради психологів онлайн, вебінари світових фахівців із подолання стресу та досвід і лайфхаки зірок. 24 березня 2023 року, Міжнародна компанія «ASBISc Enterprises PLC» завершила процес передання 5 тис.
Apple iPad у межах соціально-гуманітарного проєкту «5 000 Apple iPad для українських школярів».
Сучасні пристрої отримали заклади освіти, що повністю або частково зруйновані внаслідок бойових дій.
Електронні пристрої отримали учні таких областей: Київської – 10 шкіл; Чернігівської – 2 школи; Харківської – 4 школи; Миколаївської – 4 школи.

Додати коментар

Користувач:
email:





На фондовому ринку немає меж,
Інвестиції можна зробити везде.
Є шанс втроє збільшити свої гроші,
Але й ризики тут дуже великі.

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Зерно проситься на берег: через обстріли морських портів експортери змінюють логістику
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 21 липня: в Україні дорожчає вода та пальне, атаки на танкери в Ормузі
19:45 - За нафту Венесуели почалася боротьба між НПЗ і трейдерами
19:44 - Які бувають декоративні штукатурки: популярні фактури та сучасні рішення
19:25 - Хусити оголосили морську блокаду Саудівської Аравії й пригрозили суднам
18:55 - Два танкери із саудівською нафтою розвернулися після погроз хуситів
18:30 - Через атаки у Азовському морі московитський експортер пшениці впаде на третину – ЗМІ
17:55 - Іран ударив по електростанціях і опріснювальних заводах Кувейту
17:36 - Нічний удар по Київщині: знищено склад Viessmann, але компанія продовжує роботу
17:35 - Кілька танкерів атакували біля Ормузу
17:19 - Засідання Комісії
17:18 - Масштабні оборудки у медзакупівлях: правоохоронці завершили розслідування
16:55 - Резиденти Дія.City сплатили рекордні податки – Мінцифри
16:40 - Нацбанк показав курс долара та євро на 22 липня
16:10 - Уряд московія заявив про стабілізацію паливного ринку — "часткову"
15:51 - Харківщина отримала понад 21 тонни обладнання від Литви для підтримки енергетичної інфраструктури
15:45 - Трамп може запровадити нові мита – FT
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.07.2026
15:28 - Не буде закурити? Удари по складах вплинули на пропозицію цигарок
15:20 - ДБР завершило розслідування щодо відчуження частини готелю у Рівному
15:00 - Львівщина отримала від Фінляндії когенераційну електростанцію для забезпечення енергетичної стійкості
15:00 - Українцям доведеться платити більше за воду. Чому це може бути гарною новиною?
14:52 - За домовленостями Дениса Шмигаля та Катеріни Райхе українські енергетики оглянули обладнання BASF для подальшої передачі Україні
14:47 - Фігурант журналістського розслідування не пройшов атестацію БЕБ
14:25 - Кожен четвертий пенсіонер отримує всього 3,5 тисячі грн виплат – дослідження
14:23 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
14:15 - ВАКС залишив без змін запобіжний захід Миронюку по справі "Мідас"
14:05 - Мін’юст застерігає про появу нової схеми онлайн-шахрайства
13:40 - Boeing б'є на сполох через масштабне кредитування ЄС свого головного конкурента – ЗМІ


Більше новин