24 березня: Ситуація в енергетиці

24.03.2023 20:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Головне: Уряд подовжив спеціальний період із пільговими цінами на електроенергію до кінця квітня «Укргазвидобування» в березні запустило другу свердловину дебітом 300-400 тис.
куб.
м на добу ПАО «Укрнафта» 2023 року планує збільшити видобуток нафти на 6% порівняно з торішнім показником, до 1, 447 млн т  Стабільність інфраструктури Електроенергія Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Уряд подовжив спеціальний період із пільговими цінами на електроенергію. «Механізм ПСО діятиме до 30 квітня цього року.
Ціна на електроенергію до кінця опалювального сезону залишиться незмінною», — повідомив він. Кабінет Міністрів України продовжив до завершения осінньо-зимового періоду дію постанови від 5 червня 2019 р.
№ 483 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов"язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії», якою були встановлені тарифи на електроенергію для населення. Отже, тарифи на електроенергію для побутових споживачів зберігаються на рівні 1,44 грн/кВт год - для домогосподарств, які споживають до 250 кВт год на місяць, та 1,68 грн/ кВт год, якщо місячний обсяг споживання становить понад 250 кВт год 680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго Газ АТ «Укргазвидобування» у березні 2023 року запустило дві свердловини добовим дебітом 300-400 тис.
куб.
м. Пальне ПАО «Укрнафта» 2023 року планує збільшити видобуток нафти на 6% порівняно з торішнім показником, до 1, 447 млн т. 80% з цього приросту компанія може забезпечити з наявних родовищ, для чого до 1 травня готується процедура для залучення партнерів і ранжуємо всі ділянки та свердловини залежно від їх перспективності. Ще 20% додаткового видобутку компанія буде здатна отримати шляхом придбання нових ліцензій, розробки експериментальних свердловин, визначення потенційних реальних запасів і буріння нових активних свердловин у майбутньому. За даними Міністерства енергетики, Укренерго, Нафтогаз, Енергоатом

Додати коментар

Користувач:
email:





Pension and hedge funds
Sovereign wealth and individuals
Buyers of securities

- Fin.Org.UA

Новини

18:00 - Проти Amazon подали позов за відмову відшкодувати витрати, пов’язані з митами Трампа
17:07 - США не продовжували дозвіл на купівлю російської нафти
16:02 - Суд зобов'язав московія заплатити компанії 26 мільйонів за упущену вигоду щодо вітропарків
15:01 - OpenAI надасть доступ до ChatGPT+ для усіх мальтійців після угоди з урядом
14:00 - Китайська телекомпанія придбала права на трансляцію ЧС-2026 за $60 мільйонів
13:40 - Експорт нафти Іраком впав у 9 разів через Ормуз
12:30 - Танкери ОАЕ з газом зникають біля Ормузу і спливають уже за протокою
11:20 - Трамп заявив, що Сі згоден: Іран має відкрити Ормуз
10:10 - Куба вирішила вдвічі підняти ціни на пальне на закритих заправках
10:00 - Щотижневий дайджест
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ


Більше новин