Цифровізація освіти: Мінцифри разом з партнерами передало 5 тисяч Apple iPad учням шкіл, зруйнованих через бойові дії

24.03.2023 18:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Команда Мінцифри разом з партнерами та спонсором проекту — міжнародною компанією ASBISc Enterprises PLC реалізувала масштабну освітню ініціативу «5 000 iPad для українських школярів».
Девайси отримали учні закладів освіти, які постраждали через бойові дії.
Це дозволить дітям продовжити навчання у дистанційному форматі. Освітні проекти — один із головних пріоритетів для Мінцифри.
Ми регулярно запускаємо ініціативи, які дозволяють українським школярам здобувати якісну освіту попри виклики війни.
Зокрема, працюємо над тим, щоб діти та вчителі були забезпечені якісною технікою та інтернетом.
Адже сотні шкіл були зруйновані чи пошкоджені і тисячі учнів перейшли на онлайн-формат навчання. «Попри повномасштабну війну, українські діти повинні продовжувати здобувати якісну освіту.
Зараз близько 1,5 млн школярів змушені навчатися в онлайн-форматі.
Наше завдання — завдяки технологіям зробити освітній процес більш якісним й ефективним.
Планшети допоможуть дітям здобувати нові знання з будь-якого куточка України, а також підвищувати свою цифрову грамотність», — зазначив Віце-прем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. У межах ініціативи 5 000 Apple iPad отримали учні 20 шкіл у чотирьох областях України: Київська — 10; Чернігівська — 2; Харківська — 4; Миколаївська — 4. Девайси з розширеним функціоналом не лише допоможуть учням ефективно навчатися, а й дозволять зекономити кошти на оновлення пристроїв протягом багатьох років.
Крім цього, українські вчителі пройшли спеціально розроблене навчання.
Це допоможе швидко інтегрувати нове обладнання в освітній процес. Реалізація ініціативи стала можливою завдяки синергії зусиль та можливостей партнерів: спонсора проекту — міжнародної компанії ASBISc Enterprises PLC, Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України, Громадської організації «СЕВЕН ФІЛДС».

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and more
Investments made with care
Capital market.

- Fin.Org.UA

Новини

22:39 - московія вдарила балістикою по об'єктах "Нафтогазу"
21:50 - Людина, яка мислила тисячоліттями Української Державності
21:00 - Новини 18 травня: помер ексміністр Кубів, чи мобілізуватимуть айтівців
20:50 - Ford готує нові авто для Європи на тлі тиску китайських конкурентів
20:20 - Путін погрожував залишити Європу без газу, але нові покупці обходяться московія дорожче
19:45 - Стало відомо, скільки вже коштувала світовим компаніям війна з Іраном
19:10 - США ще на місяць продовжать санкційний виняток для морської нафти московія
18:50 - Аварійники отримають фінальні виплати урядової підтримки
18:34 - Авторизаційні вимоги до надавачів фінансових послуг буде оновлено
18:23 - "Укрпошта" автоматизувала всі процеси з сортування посилок
18:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «БАНК «ГРАНТ» (Відділення №31 м. Київ, Солом’янський район, вул. Освіти, 8/1)
18:15 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КРИНИЧКА КОРОЛІВСЬКА» (Івано-Франківська обл, Коломийський р-н, с. Корнич, вул. Чернівецька 10)
18:14 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Імпульс» (Черкаська обл., Черкаський р-н, м. Кам’янка, вул. Заводська, 2)
18:13 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП «ГАЛИЦЬКА КУРЯТИНА» (Львівська обл., Львівський рн, село Подусів)
18:11 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ» (с. Кузьмин, вул. Лісова, 72з)
18:10 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ФГ “МЕРКУРІЙ-АГРО” (Хмельницька обл, Хмельницький район, с. Кульчини, вул. Польова, 32В)
18:10 - Індія заявила, що купуватиме нафту московія і без винятків США
18:09 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОРОЛІВСЬКЕ КУРЧА» (Івано-Франківська область, Коломийський район, с. Олієво-Королівка, вул. Галицька, 100б)
18:00 - Імпортозаміщення у рибній галузі: Україна формує нову модель продовольчої безпеки через державні закупівлі
17:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Петрол Контракт» (Вінницька обл., Хмільницький р-н, Махнівська ТГ, с. Махнівка, вул. Київська, 135)
17:36 - Уточнено вимоги щодо формування банками буфера системної важливості
17:36 - Експоліцейський програв апеляцію: конфіскують авто, оформлене на родичку
17:25 - Нацбанк показав курс долара та євро на 19 травня
17:20 - UPG та Ощадбанк на ENERGY FINANCE 2026: партнерство для стабільного постачання пального
17:09 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 6 травня 2026 року
17:01 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 1 травня 2026 року
17:00 - Мінекономіки та зоозахисні організації посилюють співпрацю у сфері захисту тваринного світу
16:58 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 11- 13 травня 2026 року
16:55 - Ексдепутата Гордійчука розшукують за махінації з кредитами
16:51 - Угорщина скасувала рішення про депортацію інкасаторів Ощадбанку


Більше новин