Розвиток виробництва Українських БПЛА, - Уряд підтримав відповідну постанову

24.03.2023 18:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Сьогодні на засіданні Уряду Кабінет Міністрів підтримав постанову «Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення оборонних закупівель безпілотних систем вітчизняного виробництва». Мова йде про спрощення усіх бюрократичних процедур та створення сприятливих умов для вітчизняних виробників БПЛА для налагодження масового виробництва.  Проект постанови розроблявся спільно Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості, Міністерством оборони, Міністерством цифрової трансформації та Міністерством економіки та був підтриманий Кабміном. Відтепер виробники зможуть розвиватися і конкурувати з іноземними компаніями.
Це можливість технологічно посилити наших захисників та захисниць на фронті, а також активно розвивати власне виробництво безпілотників Зазначена постанова змінює підхід до застарілих бюрократичних правил і буде відповідати умовам сучасного світу. По суті, це наступний крок в розвитку українського ВПК.
Нагадаємо, восени 2022 було досягнуто кардинального спрощення процедури прийняття ОВТ в експлуатацію в армії.Створено умови й для стимулювання бізнесу у сфері виробництва БПЛА і залучення якомога більше компаній до процесу. Також спрощено укладання контрактів, прийомки товару, допуск до експлуатації й постачання на фронт.  «Незалежність ВПК - це один із факторів обороноздатності країни.
Нам не можна відставати від світу.
А це означає — розвиток передових розробок, безпілотних технологій, АСУ, тощо.
І ми дійсно просунулися в цьому напрямку.
І розвиток, і підтримка Українського ринку БПЛА — один із ключових напрямів Міноборони.
Восени 2022 року ми досягли радикального спрощення процедури прийняття ОВТ в експлуатацію в армії.
Сьогодні отримали це важливе рішення», - наголосив Міністр оборони Олексій Резніков. Він нагадав, що Міноборони на сьогодні вже отримало заявки від українських виробників на 75 БПЛА різних типів.
16 державних контрактів з українськими виробниками БПЛА вже укладено.
А у 2023 році Міноборони збільшує закупівлі БПЛА для Збройних Сил України і планує спрямувати на це близько 20 млрд грн. «Це лише початок.
Ми говоримо про розвиток ринку дронів широкого спектру застосування — повітря-земля-вода.
Це і про коригування артилерії, і про нанесення ураження ворогу (ударні дрони), і про доставку б/к, евакуацію поранених тощо.
Я вдячний колегам з Мінстратегпрому, Мінцифри і Мінекономіки, а також всьому складу Кабміну за це важливе рішення», - підсумував Олексій Резніков.

Додати коментар

Користувач:
email:





Quantitative easing,
Stimulus injections flow,
Markets hope and surge.

- Fin.Org.UA

Новини

11:36 - Велика металургійна компанія московія зупинила 40% потужностей і готує звільнення
11:30 - 400 млн барелів не вистачає: МЕА готується до вивільнення нових нафтових резервів
11:13 - Цифрова модель управління податковим боргом – прозорий і дієвий механізм погашення заборгованості
11:12 - Спрощено процес переходу обов’язку сплати плати за землю при зміні власника нерухомості
11:10 - Tesla і SpaceX побудують великий завод із виробництва мікросхем в Остіні
11:09 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету 235,4 тис. грн рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України
11:07 - Офіс податкових консультантів – податковий простір без бар’єрів
11:05 - Електронний кабінет: дізнатись про помилкову сплату платежів можна за допомогою сервісу Е-повідомлення
11:01 -  До уваги платників акцизного податку!
10:55 - Дніпропетровщина: 108,6 тис. грн – внесок платників рентної плати до місцевих бюджетів за видобування газового конденсату
10:50 - Деклараційна кампанія – 2026: звітуйте про доходи онлайн
10:50 - До 5 років і з-за кордону: які вживані авто купують українці
10:47 - Внесок до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від платників транспортного податку збільшився на 39 відсотків
10:30 - Знеструмлені споживачі у шести областях: стан енергосистеми на 23 березня
10:15 - У Нью-Йорку в аеропорті літак врізався в пожежну машину
10:00 - Україна та ЄС визначили пріоритети співпраці у сфері управління водними ресурсами
09:57 - Форми документів щодо надання державної підтримки страхування сільськогосподарської продукції
09:55 - Втратили $75 мільярдів: світові автовиробники скорочують виробництво електрокарів
09:41 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 16 березня 2026 року
09:38 - ДПС та МВФ продовжуватимуть комплекс спільних заходів з податкової трансформації
09:38 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 9 березня 2026 року
09:35 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 6 березня 2026 року
09:32 - Участь Мінекономіки у засіданні Уряду 4 березня 2026 року
09:26 - Участь Мінекономіки у роботі Верховної Ради України 18-19 березня 2026 року
09:25 - Ринок нафти лихоманить: загрози США та Ірану впливають на ціни
09:00 - Дрони атакували найбільший московитський нафтовий термінал на Балтійському морі
08:30 - Як в Україні розвиваються медичні технології
08:00 - Не лише нафта і газ. Світ на межі голоду через війну в Ірані
18:00 - Світ на порозі газового колапсу через зупинку поставок із затоки
17:00 - Іран зявив, що Ормузька протока відкрита для всіх, крім суден ворогів


Більше новин