Уряд удосконалив порядки виплати грошової компенсації для придбання житла ветеранами та членами їхніх сімей

24.03.2023 18:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

За ініціативи Міністерства у справах ветеранів України Уряд надав право на отримання грошової компенсації для придбання житла ветеранами війни з інвалідністю I – II групи, яка настала внаслідок військової агресії рф проти України, та родинами загиблих (померлих) Захисників та Захисниць. Крім того, створено механізм реалізації права на отримання грошової компенсації тими одержувачами, яким така компенсація була призначена у 2018-2022 рр.
і до цього часу не виплачена, та які після повномасштабного вторгнення рф вимушено перемістилися з території, де ведуться бойові дії, чи тимчасово окупована рф, за місцем перебування на обліку в Єдиній інформаційній базі даних про ВПО. Відповідні зміни до постанов КМУ №280, №719 та №214 прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України у п"ятницю, 24 березня. Оновленими нормативно-правовими актами передбачено, що у 2023 році Мінветеранів буде здійснено розподіл субвенції з державного бюджету на виплату грошової компенсації за трьома бюджетними програмами в обсязі 5,5 млрд грн двічі – в квітні та червні (для осіб, які перемістились після 24.02.2022 р.). В постановах враховані також пропозиції громадськості, а саме робочої групи з питань опрацювання проблематики внутрішньо переміщених осіб з числа учасників АТО/ООС при Мінветеранів щодо збереження коефіцієнту збільшення опосередкованої вартості 1,75 для міст Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Харків при розрахунку розміру грошової компенсації, яку було призначено до внесених змін від 29.07.2022 р. “Реалізація ухвалених змін матиме позитивний результат як для ветеранів та їхніх родин, так і для держави, оскільки забезпечення житлом є способом адаптації українських Захисників і Захисниць у цивільному житті.
Очікуємо, що у 2023 році житлом за рахунок коштів державного бюджету буде забезпечено більше ніж 2 000 ветеранів та родин загиблих (померлих) Воїнів”, – наголосила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Додати коментар

Користувач:
email:





Stocks, bonds, and currencies,
Traded daily around the world,
Fortunes made and lost.

- Fin.Org.UA

Новини

18:58 - У Києві оголосили тендер на проєкт ремонту метропереходу через Дніпро
18:45 - Удари України обвалили переробку нафти в московія до мінімуму за 21 рік
18:18 - Мінцифри пообіцяло допомогу прифронтовим інтернет-провайдерам
17:55 - ОАЕ будують новий порт в обхід Ормузької протоки
17:37 - Як змінилися зарплати українських IT-розробників за півріччя: дослідження
17:15 - Трамп хоче стати "ангелом-охоронцем" Ормузу і брати гроші за безпеку
16:45 - Нацбанк показав курс долара та євро на 14 липня
16:30 - Як мілтех воює на два фронти
16:28 - Українські БпЛА вдарили по енергомосту Кубань-Крим та низці енерговузлів
16:15 - Стало відомо, що буде з невикористаними поїздками в Києві після підвищення тарифів
15:53 - У Криму погіршується ситуація з енергопостачанням
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 14.07.2026
15:18 - Наслідки атаки московія: у Одесі знищені автобуси, частину рейсів скасували
15:09 - Чи зобов’язані ФОПи використовувати печатку при здійсненні підприємницької діяльності?
15:07 - Щодо відображення у податковому обліку витрат, пов’язаних з придбанням дозволу чи ліцензії на здійснення певного виду діяльності
15:06 - Інформування платника про відмову щодо включення його до Реєстру неприбуткових установ та організацій
15:05 - Хто належить до посадових осіб юридичної особи у цілях підписання податкової звітності?
15:04 - Несплата (несвоєчасна сплата) єдиного внеску: відповідальність роботодавця
15:00 - Чисті річки починаються з ПУРБ: Україна реалізує плани управління річковими басейнами
14:45 - Скандальний конкурс на посаду гендиректора Оператора ГТС оголосили наново
14:45 - Митниця фіксує значне збільшення платежів: яка статистика за півріччя
14:21 - Україна та Іспанія домовилися про новий етап співпраці: європейський досвід для розвитку ринку капіталу та відбудови країни
14:15 - ФОПи зможуть платити податки прямо зі смартфона: у застосунок ПриватБанку додали функцію
13:58 - Російський розробник держмесенджера Max потрапив під санкції ЄС
13:35 - В Україні пройшли перші довгострокові аукціони з продажу електрики: які результати
13:30 - Реформа системи ПМД необхідна для більшої ефективності, — Ігор Безкаварайний
13:14 - Після російських атак "Кернел" призупинив роботу терміналів у Чорноморську
13:05 - Яким чином подається заява про надання витягу з Єдиного реєстру місць зберігання?
13:00 - Як українська BES проєктує електричні системи для Tesla, Google та Amazon
12:59 - Щодо заповнення розрахунку податкових зобов’язань, нарахованих неплатником ПДВ – отримувачем послуг, що постачаються нерезидентами, у разі відсутності договору


Більше новин