Страховики життя стикаються з нереалізованими збитками через темпи підвищення процентних ставок: Moody's

24.03.2023 17:15 | forinsurer.com ... все о страховании

Страховики життя стикаються з нереалізованими збитками через темпи підвищення процентних ставок: Moody'sУ звіті Moody's стверджується, що хоча підвищення процентних ставок протягом останнього року було позитивним для страховиків життя в Європі, швидкі темпи підвищення означають, що більшість страховиків зараз перебувають у стані значних нереалізованих збитків у своїх фіксованих зобов’язаннях.

У звіті Moody's стверджує, що воно не очікує, що ці збитки будуть реалізовані, оскільки страховики мають відносно неліквідний профіль зобов’язань і практикують надійне управління активами і зобов’язаннями (ALM), тому вони, як правило, можуть утримувати свої інвестиції до погашення, завдяки чому втрати часу, ймовірно, будуть скасовані.
Більше того, масові розривання — коли велика частка власників полісів припиняє свої накопичувальні поліси до настання терміну погашення — вважаються гальмівним ризиком для галузі, хоча існує кілька прецедентів «набігу на страховика».

Moody's припускає, що це вимагатиме дострокової ліквідації активів, кристалізуючи збитки.

Масові порушення можуть бути викликані репутаційними проблемами конкретного страховика чи ширшого підсектору, або посиленням конкуренції з боку нестрахових продуктів, які пропонують вищі норми прибутку. Ми оцінюємо обидва ризики як низькі на даний момент в Європі.

Moody's Investors Service посилається на те, що в малоймовірному випадку масової відмови французькі та італійські страховики будуть найбільш уразливими, що значною мірою пояснюється їхньою зосередженістю на збереженні продуктів, які відносно легше відмовити в обох країнах.

Однак у той час як у багатьох юрисдикціях на страхувальників, які ліквідують свої договори до настання терміну погашення, застосовуються високі штрафи за відмову та коригування ринкової вартості, у Франції та Італії через кілька років дії договорів ці штрафи є низькими або зовсім відсутні.

Водночас у звіті додається, що британські страховики виписують великі обсяги ануїтетів, які не можна припиняти. Крім того, деякі британські страховики з політикою збереження прибутку дозволяють коригувати ринкову вартість і конфіскувати кінцеві бонуси за дострокову здачу.

Moody's звернулося до того, як вищі ставки витіснили багато хеджування процентних ставок з грошей, викликавши вимоги щодо застави, причому страховики у Великобританії та Нідерландах відчули наслідки найбільше.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Capital market
Where savers meet investors
Long-term funds are raised

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - США домінують у світовому видобутку нафти та газу на тлі війни з Іраном – FT
17:31 - Ryanair закриває свою базу в Берліні та звинувачує німецьку авіаційну політику
16:47 - Німецький автопром стикається з жорсткішою конкуренцією через уповільнення Китаю
15:53 - Уряд надасть підтримку Дніпру після масованого обстрілу
15:30 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики Литви Жигімантасом Вайчюнасом
14:50 - Трамп приймає покупців свого мем-коїна у «Мар-а-Лаго», тоді як монета втратила 96% вартості
13:55 - На ринку України дешевшають тепличні огірки та помідори
13:00 - У Харкові через атаку московія зазнали пошкоджень лінія електропередач та житлові будинки
12:00 - НБУ присвятив нову пам'ятну монету героям–ліквідаторам Чорнобильської катастрофи
10:55 - На Київщині ворожа атака пошкодила об'єкти критичної інфраструктури
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
10:00 - московіяни атакували порти на Дунаї та Одещині: пошкоджено приміщення та судно
08:00 - Творець Міністерства фінансів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 24 квітня: Викрили масштабну мережу казино, у Києві дорожчає паркування
20:45 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 25 квітня
20:25 - У Києві відкрилась виставка «Чорнобиль: 40 років потому. Історія, що зобов’язує»
20:15 - Intel продала навіть списані процесори – акції злетіли вище піку доткомів
20:03 - Нацбанк пом'якшив валютні обмеження: кого вони стосуються
19:45 - Швеція пішла на абордаж – танкери з нафтою московія почали оминати її води
19:16 - Уряд спрощує регулювання будівництва
18:55 - Екологічний податок приніс в держбюджет понад півтора мільярда: лідери сплати
18:45 - Наслідки війни у Ірані: на окремих ринках презервативи вже дорожчають
18:39 - Одна з найбагатших країн світу обирає мазут московія через Ормуз
18:15 - Уряд посилює підготовку публічних інвестиційних проєктів: 6 проєктів отримають міжнародну підтримку в підготовці, ще 7 - передадуть на розгляд PPF
18:15 - Україна експортувала торік майже півмільйона тонн м'яса птиці: найбільші покупці
18:00 - Уточнено регуляторні вимоги до Експортно-кредитного агентства
17:56 - Квартира на тещу: у посадовця МВС можуть конфіскувати 3,7 мільйона гривень


Більше новин