Індустрія P&C страхування США зафіксувала збиток від андеррайтингу у $26,5 млрд: S&P Global

24.03.2023 17:15 | forinsurer.com ... все о страховании

Індустрія P&C страхування США зафіксувала збиток від андеррайтингу у $26,5 млрд: AM BestЗгідно з даними S&P Global, галузь страхування майна та нещасних випадків у США у 2022 році зафіксувала чистий збиток від андеррайтингу в розмірі 26,5 мільярда доларів, що на 21,5 мільярда доларів більше, ніж у попередньому році.

Дані рейтингового агентства були зібрані на основі даних компаній, річні звіти яких за 2022 рік були отримані станом на 9 березня, на частку яких припадає приблизно 96% від загального обсягу чистих премій у галузі та 95% застрахованих.

Група продемонструвала суттєве зниження прибутковості андеррайтингу протягом року, внаслідок втрат особистих ліній та впливу урагану Ян, що призвело до погіршення її сукупного коефіцієнта збитковості до 102,7%.

S&P Global у звіті US Auto, Property and Casualty Insurers зазначив, що зростання чистих зароблених премій на 8,4% і зниження дивідендів на 21,4% були компенсовані збільшенням понесених збитків і витрат на компенсацію збитків (LAE) на 13,9% і зростанням інших витрат на андеррайтинг на 6,2%.

Сегмент персональних послуг, зокрема автострахування, вважався основним відповідальним за зниження результатів андеррайтингу.

Збитки від катастрофи становили 6,9 пункту в сукупному коефіцієнті 2022 року, порівняно з приблизно 7,7 пункту в попередньому році.

Без урахування 3,8 мільярда доларів сприятливої розробки резервів протягом року (зменшення з 5,7 мільярда доларів сприятливої розробки запасів і найнижчої суми вивільнення запасів за останні п’ять років), сукупний коефіцієнт аварійності в галузі становив 103,2.

Зниження операційного прибутку до оподаткування склало 15,3%, оскільки розподіл готівки та казначейських векселів на суму 10,8 мільярда доларів, отриманих страховою компанією Columbia, збільшив чистий інвестиційний дохід галузі на 27,6%.

Завдяки зниженню податкових витрат на 35,2% і реалізованого приросту капіталу на 83,2%, чистий прибуток галузі впав на 31,3% до 42 мільярдів доларів.

Додаткові пункти показали, що профіцит ринку P&C страхування зменшився на 6,7% з кінця 2021 року до 951,9 мільярда доларів, оскільки 67,1 мільярда доларів чистого прибутку, внесеного капіталу та інших надлишкових прибутків було зменшено на 35,3 мільярда доларів дивідендів акціонерам і загальну зміну нереалізованої суми на 136,6 мільярда доларів.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Ринок валютний –
Дійшло до кульмінації
Тисячоліття.

- Fin.Org.UA

Новини

15:45 - московіяни другий день безперервно атакують видобувні об’єкти "Нафтогазу"
14:26 - Вантажний корабель атакували у Червоному морі
13:15 - Індія вимагає у Instagram видалити контент, пов’язаний із насильством над дітьми
12:20 - Компанія, яка орендує землю під "Ашаном" програла суд на 24 мільйони
12:01 - ОПЕК+ схвалить чергове збільшення видобутку нафти
11:33 - Агрофірма з Луганщини відсудила в московія 310 мільйонів
10:57 - Uber відмовилась від ідеї запускати доставку їжі у п’яти країнах Європи
10:00 - московіяни знову атакували АЗС в Сумах: постраждали три жінки
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 05.07.2026
18:00 - Після кризи Ормузу світ тепер боїться, що нафти буде забагато
17:00 - Біля Ормузу судна різко змінюють курс і переходять на маршрут Тегерана
16:00 - московія атакувала шахтоуправління ДТЕК: один працівник загинув, п'ятеро поранені
15:20 - Російський дрон влучив у дрезину "Укрзалізниці" на Харківщині
14:30 - Дрони атакували відділення "Нової пошти" в Запоріжжі, загинув водій
13:20 - Індія воює з фейковими сайтами, але налякала найбільшого продавця доменів
12:10 - Удар московія по АЗС забруднив київське озеро 350 тоннами нафтопродуктів
11:10 - московія атакувала газовидобувний об'єкт "Нафтогазу" на Полтавщині
10:00 - Безпілотники атакували порт у Ленінградській області московія
08:30 - Ліквідація наслідків ворожої атаки на Оболоні: Мінекономіки координує очищення Кирилівського озера від нафтопродуктів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 04.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
22:10 - Мінекономіки закликає громадян дотримуватися заходів безпеки поблизу озера Кирилівське 
20:25 - "Енергоатом" без торгів замовив оцінку корпоративного управління за 3,5 мільйона євро
20:05 - Новини 3 липня: атаки московія на українські АЗС, відключення світла
20:00 - московія атакувала АЗС на Полтавщині, є постраждалий
19:40 - Найбільший НПЗ "Лукойла" зупинився після атаки дронів
19:10 - В "Укренерго" розповіли, чи будуть відключення світла 4 липня
18:53 - Airbus отримав мільярд євро кредиту на нові розробки
18:40 - Нафта може подешевшати до $60 до кінця року – Citi


Більше новин