Маємо поступово переходити від бюджетної підтримки до підтримки українського бізнесу, - Юлія Свириденко на зустрічі із Послом Швеції Тобіасом Тибергом

23.03.2023 21:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Перший віце-прем"єр-міністр – Міністр економіки України Юлія Свириденко провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Тобіасом Тибергом.
Під час їх розмови піднімались питання фінансування проектів з відновлення економіки, фінансування грантових програм та гуманітарного розмінування сільськогосподарських земель. «Зараз державний бюджет фінансується приблизно на 50% відсотків за рахунок податків від українського бізнесу, а на половину за рахунок зовнішньої допомоги.
Ми прагнемо забезпечити ріст економіки та поступове збільшення надходження податків від бізнесу.
Для цього ми маємо поступово перейти від бюджетної підтримки до підтримки українського бізнесу», - поділилась планами Уряду Юлія Свириденко. Вона представила програми грантової підтримки українського бізнесу під загальним брендом єРобота.
За її словами, тільки завдяки програмам надання мікрогрантів для створення власного бізнесу та грантів для розвитку переробного підприємств цього року має бути створено близько 50 тисяч нових робочих місць. «Ми намагаємось залучити якомога більше країн до Міжвідомчої донорської координаційної платформи для підтримки процесу відновлення та реконструкції України у рамках так званого «фінансового Рамштайну».
Паралельно із фінансуванням грантових програм ми шукаємо підтримки для експортно орієнтованих підприємств та страхування військових ризиків для інвесторів», - наголосила Юлія Свириденко. Також вона запросила Королівство Швеція взяти участь у гуманітарному розмінуванні сільськогосподарських земель. В свою чергу Тобіас Тиберг підтвердив готовність Експортно-кредитного агентства Швеції розглянути можливість страхування військових ризиків.
Також Посол заявив, що Швеція представить нову програму підтримки України в червні. Довідково Швеція входить у ТОП-5 постачальників критичного обладнання для відновлення нашої енергетики після ударів з боку рф. Шведська сторона вже надіслала Україні 5000 одиниць протитанкової зброї, а також іншу військову допомогу.
Розглядається можливість передачі самохідних гаубиць калібру 155-мм. Шведський Уряд надав більше 400 мільйонів євро гуманітарної, військової та економічної підтримки; бізнес надсилає благодійні кошти, медикаменти та техніку.
Пересічні шведи надали притулок для більше ніж 35000 українських біженців. Уряд Швеції підтримав Україну під час енергетичної кризи.
Він дозволив державній компанії Svenska kraftnat («Шведські електромережі») передати Україні обладнання, що необхідне для відновлення енергосистеми після російських обстрілів.
Загалом в Україну зі Швеції надійшло 46 вантажів гуманітарної допомоги для потреб енергетики.
Шведська бізнес-асоціація подарувала Кременчуку котельню потужністю 4 тис.
кіловат.

Додати коментар

Користувач:
email:





Pension and hedge funds
Sovereign wealth and individuals
Buyers of securities

- Fin.Org.UA

Новини

14:00 - Україна звинуватила Росію в перетворенні Чорного моря на "другу Ормузьку протоку"
13:25 - США просять Україну не бити по неросійських танкерах через удар по Chevron – WSJ
13:00 - Країна співвласників: чому українцям час інвестувати у власну економіку
12:55 - Найбільше злиття голлівудських кіногігантів в історії відклали на рік
12:47 - Денис Шмигаль провів зустріч з Міністром енергетики та природних ресурсів Канади Тімом Ходжсоном
12:20 - московія атакувала енергетику Харківщини: знеструмлено місто
11:55 - Суд може знову скасувати глобальні мита Трампа: компанії подали позов
11:25 - У Сакартвело стався другий блекаут за два дні
10:45 - московія вдарила по автодвору термінала "Нової пошти" в Сумах: є загиблі та поранені
10:25 - В Енергоатомі відреагували на закиди 51 нардепа про корупційні ризики
10:00 - московіяни за ніч атакували низку АЗС на Полтавщині
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:49 - Шість областей України отримали потужні системи накопичення енергії для посилення енергетичної стійкості
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх
17:55 - Nova Post розпочала співпрацю з польською ORLEN Paczka
17:50 - Уряд разом з ЗСУ готує рішення для захисту економіки в Чорному морі
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників


Більше новин