Україна може гарантувати високий рівень проведення EXPO 2030, - Юлія Свириденко

23.03.2023 19:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Навіть попри війну, Україна готова розпочати підготовку та провести Всесвітню виставки EXPO 2030 у місті Одеса.
Про це розповіла Перший віце-прем"єр-міністр — Міністр економіки України Юлія Свириденко під час онлайн -презентації українського проекта перед Міжнародним бюро виставок, яка проходить в Парижі. «Україна сьогодні – це не лише війна та революція.
Йдеться про майбутнє.
Це можливість представити синергію українських технологій та мультикультуралізму.
Це шанс зробити нашу країну одним із провідних виставкових майданчиків Східної Європи», - запевнила Юлія Свириденко. За її словами, EXPO – це подія, яка надзвичайно позитивно впливає на імідж країни-господаря та дає потужний економічний ефект.
Наразі всі гілки влади та законодавчої влади докладають усіх зусиль, щоб забезпечити повне представництво та перемогу України на виборах. «Україна – країна можливостей і величезного потенціалу, яка стала відкриттям для світу як сильна нація та держава.
Навіть під час війни українська держава та інституції продемонстрували здатність підтримувати ефективні роботу та управління, не тільки узгоджувати суспільні потреби, а й розвиватися.
Тому Україна може гарантувати високий рівень ЕХРО 2030», - наголосила Юлія Свириденко. Проведення EXPO 2030 в Одесі вже підтримала Прем’єр-міністр Італії Джорджіа Мелоні, яка зазначила, що це дасть надзвичайний сигнал для Європи, а саме віру в те, що в Україні все буде добре. «Україна має досвід проведення глобальних заходів.
Під час підготовки до EXPO 2030 ми обов’язково використаємо досвід ЄВРО 2012.
Навіть попри війну сьогодні Одеса залишається активним діловим центром міжнародної торгівлі.
Торговельне життя тут не припиняється навіть у найтемніші хвилини морської блокади.
Запевняю вас – Україна гарантує дотримання найвищих стандартів організації EXPO 2030», - підкреслила Юлія Свириденко. Довідково Разом з Одесою за право приймати ЕКСПО-2030 змагаються Рим (Італійська Республіка), Ер-Ріяд (Королівство Саудівської Аравії) та Пусан (Республіка Корея).
Завдяки урядовій та дипломатичній роботі України росія, яка теж претендувала на проведення виставки та була головним нашим конкурентом, відкликала свою заявку. За умовою, виставки можуть відбуватися в одному регіоні світу не частіше ніж один раз на 15 років.
Що значно посилює позиції України серед конкурентів: адже у 2015 році виставку проводили в Італії (Мілан), у 2020-му – в Дубаї (ОАЕ), в 2025 році вона відбудеться в Осаці (Японія). Рішення, яке визначить переможця, буде ухвалено на 173-ій Генеральній асамблеї МБВ в листопаді 2023 року.

Додати коментар

Користувач:
email:





Earnings reports in
Investors scrutinize gains
Profit, or sell off

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 22.06.2026
14:45 - До 1000 грн на гектар: Уряд підтримав закупівлю українських мінеральних добрив
13:35 - Стартували жнива: урожай зернових та олійних прогнозується до 83 млн тонн
12:37 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:35 - У прифронтових регіонах різко зменшилась кількість відгуків на вакансії
12:34 - Інтерв’ю Олексія Шабана онлайн-виданню “PaySpace Magazine”
12:08 - На Одещині росіяни поцілили два бензовози та газовоз, є загиблий
11:45 - Інвестиції та технології: Мінекономіки обговорило з норвезькими партнерами підтримку відновлення України
11:45 - Повідомлення про керуючу компанію індустріального парку «Коростень-Подільський»
11:45 - Іпотека для ветеранів: перший внесок можна буде покрити житловим ваучером
11:27 - Потяг між Києвом та Кишиневом курсуватиме щоденно
11:00 - Україна у глобальних закупівлях: МХП анонсує MHP Procurement Conference 2026
11:00 - Нафта Brent знову піднялась вище 80 доларів за барель
10:29 - Через обстріли росіян без світла залишаються споживачі у шести регіонах
10:18 - Новий етап співпраці: ДПС та Податкова Великої Британії оновили Меморандум про співпрацю
10:15 - До уваги резидентів Дія Сіті!
10:14 - Про коригування фінансового результату до оподаткування за операціями з цінними паперами
10:12 - Яким чином здійснюється реєстрація КОРО на РРО?
10:11 - Щодо подання представником, уповноваженим одним із батьків, Облікової картки за ф. № 1ДР та отримання документа, що засвідчує реєстрацію у ДРФО малолітньої особи та особи віком від 14 до 18 років
10:10 - Чи підлягають списанню помилково та/або надміру сплачені суми податків (зборів), які обліковуються в ІКП більше 1095 днів і на повернення яких платниками не подано заяви?
10:09 - Резидентом Дефенс Сіті нараховується (виплачується) заробітна плата найманим працівникам: чи передбачені спеціальні пільги з ПДФО?
10:08 - Який порядок оподаткування ПДВ при отриманні коштів закладом охорони здоров’я та складання податкових накладних при отриманні коштів за національною програмою «Скринінг здоров’я 40+»?
10:07 - Особливості складання податкової накладної при нарахуванні податкових зобов’язань з ПДВ у разі списання дебіторської заборгованості
10:06 - Платникам ПДВ – постачальникам електричної енергії
10:06 - Авансові платежі з ПДФО ФОПом на загальній системі оподаткування, яка здійснює роздрібну торгівлю пальним, сплачені до бюджету несвоєчасно: відповідальність
10:05 - Чи можуть юридичні особи – платники єдиного податку четвертої групи надавати фінансову допомогу (поворотну або безповоротну)?
10:04 - Безбар’єрність в податковій службі: створюємо простір рівних можливостей, де кожен відчуває підтримку
10:03 - Підтримка працевлаштування осіб з інвалідністю: особливості сплати внеску
10:02 - Податковий календар на 22 червня 2026 року
10:01 - За спецвикористання лісових ресурсів від платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів надійшло на 19,0 відс. більше рентної плати ніж торік


Більше новин