Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 18:00 23.03.2023 щодо російського вторгнення

23.03.2023 19:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває триста дев’яносто третя доба російського повномасштабного вторгнення. Протягом доби противник завдав 2 авіаційних та 2 ракетних ударів, а також здійснив 18 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Високим залишається рівень ракетної загрози по всій території України. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.
Водночас противник продовжує інженерне обладнання місцевості у прикордонних районах Брянської та Курської областей.
Також на території Бєлгородської області, зс рф тримають угруповання військ для проведення демонстративних дій щодо недопущення перекидання наших підрозділів на інші напрямки.
Протягом доби ворог здійснив обстріли районів населених пунктів Басівка та Волфине Сумської області; Архипівка та Клюси Чернігівської області, а також Глибоке, Землянки, Комісарове, Вільхуватка, Амбарне, Бологівка, Дворічна, Западне, Кам’янка та Крейдянка Харківської області. На Куп’янському та Лиманському напрямках противник також зберігає свою військову присутність у прикордонних з Україною районах для недопущення перекидання наших підрозділів на інші напрямки.
Протягом доби, що триває, противник безуспішно намагався прорвати оборону наших військ у районах населених пунктів Синьківка Харківської та Макіївка Луганської областей.
Вчергове артилерійських обстрілів зазнали низка населених пунктів вздовж лінії бойового зіткнення, а саме: Гряниківка, Куп’янськ та Крохмальне Харківської області; Новоселівське, Невське, Піщане та Білогорівка на Луганщині, а також Верхньокам’янське, Сіверськ та Колодязі Донецької області. На Бахмутському напрямку ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут, де тривають постійні позиційні бої.
В той же час наші захисники відбили атаки противника в районах населених пунктів Олександро-Шультине та Васюківка.
Ворожих обстрілів зазнали Васюківка, Міньківка, Оріхоро-Василівка, Новомаркове, Бахмут, Григорівка, Іванівське, Залізне та Нью-Йорк Донецької області. На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку населених пунктів Новокалинове, Степове, Авдіївка та Сєверне на Донеччині.
Ворожих обстрілів зазнали, зокрема, Авдіївка, Бердичі, Ласточкине, Невельське, Красногорівка, Георгіївка, Мар’їнка, Богоявленка, Вугледар та Велика Новосілка Донецької області. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник веде оборонні дії.
Обстрілів зазнали райони населених пунктів Ольгівське, Малинівка, Затишшя, Гуляйполе, Залізничне, Білогір’я, Мала Токмачка, Новоданилівка, Новоандріївка, Кам’янське Запорізької області; Времівка, Новопіль і Новосілка - Донецької, а також Веселе, Козацьке, Миколаївка, Іванівка, Новотягинка, Молодіжне, Антонівка, Білозерка, Дніпровське та Кізомис і Херсон. Станом на 22 березня 2023 року всі підрозділи армії окупанта, які були розміщені в населеному пункті Нова Каховка Херсонської області, залишили місто.
Цьому передував обхід найближчих помешкань місцевого населення з метою наживи.
Окупанти "конфісковували" у цивільного населення у великих кількостях побутову та електронну техніку, коштовності, елементи одягу та мобільні телефони. Також в низці населених пунктів тимчасово захопленої лівобережної частини Херсонської області загарбники почали пошуки громадян з проукраїнською позицією.
Для цього вони використовують списки учасників АТО, військових пенсіонерів та списки тих осіб, які проходили службу в правоохоронних органах України. Авіація Сил оборони за добу завдала 11 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Підтримуйте Збройні Сили! Вистоїмо та переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Bull market runs wild,
Optimism reigns supreme,
Bear market comes next.

- Fin.Org.UA

Новини

12:50 - Нафта торгується на рівні 77 доларів після загострення в Ірані
12:45 - Ставка не зіграла: БЕБ викрило підпільні покер-клуби з мільйонними оборотами в Києві
12:36 - Укрзалізниця створює нацбригади відновлення
12:30 - Іспанська нерухомість у 2026 році: 11 років зростання і ринок ще не розкрив свій потенціал
12:20 - За ніч СБС атакували 12 російських танкерів "тіньового флоту"
12:15 - За пів року товарообіг України склав понад 70 мільярдів доларів
11:57 - Уряд ухвалив законопроєкт щодо оновлення та продовження до 2036 року дії державної програми зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС
11:55 - Volkswagen збирає Наглядову раду, щоб вирішити долю автогіганта на тлі кризи
11:30 - Офіс генпрокурора не виявив причетності України до підриву "Північних потоків"
11:24 - До суду передали справу "кримських авіаторів", які фінансували московія
11:14 - Уряд розширив експериментальний проєкт з реалізації планів стійкості регіонів на операторів критичної інфраструктури
11:13 - Радницю Промислової палати та її сина підозрюють у вимаганні €100 тисяч у виробника дронів
11:00 - Ф’ючерси на дизель в США злетіли після того, як московія заборонила його експорт
10:37 - московіяни атакували енергетику у п’яти областях
10:12 - Денис Шмигаль: Понад 880 млн грн в межах гранту ЄБРР та Міжнародної асоціації розвитку цього року буде спрямовано на впровадження систем STATCOM та їхній фізичний захист
10:10 - Частина Херсона знеструмлена після атак ворога
10:00 - Оперативна ситуація в енергосистемі України станом на ранок 9 липня
09:53 - Найбільша уранова шахта Європи отримає позику на модернізацію – Шмигаль
09:49 - Денис Шмигаль: СхідГЗК отримає позику на 555 млн гривень для модернізації підприємства і збільшення обсягів виробництва
09:25 - У московії після атак дронів палають нафтобази у Твері та Ставропольському краї
09:00 - Суд у Казахстані передумав стягувати $1,4 мільярда з "Газпрому" на користь "Нафтогазу"
08:30 - Чому "Дія.City" не пільга, а броня
08:00 - Власники паїв проти колаборантки: як земельна справа на Харківщині дійшла до Верховного Суду
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 09.07.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
20:56 - Оновлено порядок оцінки стійкості банків і банківської системи
20:07 - Денис Шмигаль на Миколаївщині провів нараду щодо підготовки регіону до осінньо-зимового періоду
20:00 - Новини 8 липня: атаковані російські танкери
19:50 - Денис Шмигаль: 26 силових трансформаторів від JICA посилять енергетичну стійкість Миколаївщини
19:45 - Apple завойовує прихильність Трампа купуючи мікросхеми виробництва США на $30 мільярдів


Більше новин