Прем’єр-міністр провів нараду щодо швидкого відновлення у Запорізькій, Одеській, Миколаївській і Херсонській областях

23.03.2023 19:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася селекторна нарада з очільниками Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської обласних військових адміністрацій щодо реалізації в регіонах проектів швидкого відновлення України. Як відзначив Глава Уряду, закон про компенсаційні механізми підписаний Президентом України і набуде чинності через 2 місяці.
За цей час громади мають активно наповнити Державний реєстр зруйнованого майна. «Треба активніше працювати в тих громадах, де вже є можливість наповнювати реєстр й готувати проектну документацію, щоб швидко та ефективно розпочати відновлення, і щоб люди отримали розуміння щодо відшкодування за житло», — підкреслив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також наголосив на необхідності прискорити відновлення пошкодженої енергетичної інфраструктури (зокрема розпочинати підготовку до наступного опалювального сезону), критичної, соціальної та транспортної інфраструктури. «Гуманітарне розмінування — ще один наш пріоритет.
В областях працюють бригади МВС.
Ми в Уряді працюємо над збільшенням спроможності гуманітарного розмінування, щоб до посівної максимально очистити сільськогосподарські землі й дати можливість фермерам вирощувати врожай.
Схвалений відповідний план заходів у дев’яти регіонах», — зазначив Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також закликав голів ОВА за підтримки Мінінфраструктури обмінюватися досвідом співпраці між областями та міжнародними партнерами у сфері відновлення. Очільник Уряду заслухав інформацію від очільників обласних адміністрацій щодо стану будівництва фортифікаційних споруд, розміщення ВПО та роботи пунктів незламності. Також учасники наради заслухали інформацію від міністерств про стан забезпечення Запорізької, Одеської, Миколаївської та Херсонської областей доступом до електроенергії, освітніх, медичних і соціальних послуг.

Додати коментар

Користувач:
email:





У бізнесі йдеться
Не про гроші, а про людей
Так що тримайтеся!

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:00 - Новини 28 квітня: ОАЕ виходять з ОПЕК, суд прийняв рішення щодо Юри Єнакіївського
20:50 - Китай готується знову вивести на ринок авіапальне, бензин і дизель
20:24 - УЗ запустила новий поїзд: в компанії розповіли, як він пов'язаний з Японією
20:20 - Німеччина шукає нафту через Польщу після втрати казахстанських поставок через московія
19:55 - Європа втратила імпорт авіапального з Близького Сходу
19:41 - Японія інвестуватиме в українську компанію для розробки дронів-перехоплювачів
19:10 - Київська електричка на два місяці змінює рух
18:57 - Україна відстежує судна з викраденим Росією українським зерном – МЗС
18:35 - Ормуз можуть відкрити, не прибираючи всі міни – Міненерго США
18:30 - Тарас Висоцький: Україна та Данія переходять до спільних проєктів в агросекторі
18:30 - 29 квітня в Україні відключення світла не прогнозуються
18:06 - У Києві ворожий дрон пошкодив житловий комплекс, який добудовують
17:50 - Нацбанк показав курс долара та євро на середу 29 квітня
17:40 - Через війну та енергетичну кризу в Україні зменшується виробництво молока
17:30 - єОселя: щотижнева статистика
17:21 - ВАКС конфіскував активи екснардепа Царьова
17:18 - У Системі BankID НБУ відновлюються тарифи на послуги, що надаються Національним банком її учасникам
17:15 - Нафта, золото та добрива: Світовий Банк оприлюднив прогноз цін у 2026 році
16:52 - Акції Spotify обвалилися: яка причина
16:45 - ЄІБ цьогоріч може збільшити фінансування відновлення України на 230 мільйонів євро – Кулеба
16:38 - Henkel і фонд savED відкрили перший підземний освітній простір на Харківщині
16:36 - Казахстан змінив маршрути після блокування московія постачання нафти "Дружбою"
16:30 - Як бізнесу вийти на енергоринок
16:24 - Засідання Комісії
16:14 - Муніципальні облігації відкривають нові можливості для громад — підсумки зустрічі НКЦПФР та KNF
16:10 - Цифровізація та підтримка МСП – Україна і Румунія посилюють міжурядову співпрацю
16:10 - Правоохоронці затримали шахраїв, які ошукували військових
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.04.2026
15:57 - Україна запросила компанії США відновлювати газову інфраструктуру


Більше новин