Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 06:00 22.03.2023 щодо російського вторгнення

22.03.2023 08:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочалася триста дев’яносто друга доба російського широкомасштабного вторгнення. російська федерація продовжує збройну агресію проти України, не полишає намірів щодо повної окупації Донецької та Луганської областей.
Противник веде наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках, на інших - обороняється.
Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили 114 ворожих атак на східній ділянці фронту. російський агресор не перестає ігнорувати закони і звичаї війни, обстрілює населені пункти, а також об’єкти критичної інфраструктури. За минулу добу окупанти завдали 10 ракетних та 32 авіаційних удари, а також здійснили 90 обстрілів з реактивних систем залпового вогню, зокрема, по цивільних об’єктах. Загроза завдання ударів залишається по всій території України .
Так, цієї ночі, 22 березня, противник завдав чергового масованого авіаційного удару БпЛА «Шахед-136».
За попередньою інформацією, 16 дронів із 21 запущеного ворогом було знищено нашими захисниками. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без значних змін, формування наступальних угруповань противника не виявлено.
Вище керівництво республіки білорусь продовжує підтримувати збройну агресію російської федерації, надає свою інфраструктуру для підготовки підрозділів противника.
Ворог зберігає військову присутність у прикордонних районах.
Протягом минулої доби здійснив обстріли районів населених пунктів Хрінівка і Михальчина Слобода Чернігівської області; Атинське, Іскрисківщина, Волфине, Павлівка, Басівка, Юнаківка і Попівка на Сумщині та Басове, Козача Лопань, Стрілеча, Глибоке, Вовчанськ і Великий Бурлук Харківської області. На Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжує спроби зламати нашу оборону.
Вів безуспішні наступальні дії у районах населених пунктів Кремінна, Діброва, Білогорівка та Веселе.
Здійснив артилерійські обстріли районів населених пунктів Красне Перше, Дворічна, Масютівка, Куп’янськ, Крохмальне та Берестове Харківської області; Новоселівське, Невське і Білогорівка - Луганської, а також Торське, Спірне та Федорівка на Донеччині. На Бахмутському напрямку ворог продовжує ведення наступальних дій, втрачаючи значну кількість живої сили, озброєння та військової техніки.
Наші захисники цілодобово відбивали численні атаки противника в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Григорівка, Богданівка, Іванівське, Бахмут, Кліщіївка та Майорськ.
Ворожих обстрілів зазнали, зокрема, Васюківка, Залізнянське, Міньківка, Оріхово-Василівка, Григорівка, Бахмут, Іванівське, Ступочки, Предтечине, Часів Яр, Курдюмівка, Озарянівка та Північне Донецької області. На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив наступальні дії в районах Новобахмутівки, Новокалинового, Красногорівки, Степового, Бердичів, Авдіївки, Сєверного, Водяного, Первомайського, Мар’їнки та Побєди – успіху не мав.
Майже 20 невдалих спроб наступу було здійснено ворогом в районі Мар’їнки.
Ворожих обстрілів зазнали Ласточкине, Бердичі, Орлівка, Авдіївка, Тоненьке, Георгіївка, Невельське, Красногорівка, Мар’їнка та Вугледар на Донеччині. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник обороняється.
Обстрілів зазнали райони населених пунктів Новопіль Донецької області; Ольгівське, Малинівка, Червоне, Чарівне, Гуляйполе, Мала Токмачка, Новоданилівка, Новоандріївка і Кам’янське - Запорізької, а також Херсон, Берислав, Понятівка, Дар"ївка та Антонівка. Протягом минулої доби Авіація Сил оборони України завдала 6 ударів по районах зосередження окупантів.
В той же час наші захисники збили 15 ворожих БпЛА різних типів, а також 2 керовані авіаційні ракети Х-59. Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили склад боєприпасів, 2 зенітно-ракетних комплекси, радіолокаційну станцію та один інший важливий об’єкт противника. Підтримуйте Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, золото,
Злетіти вгору з душі
Все ж бажаю я

- Fin.Org.UA

Новини

12:00 - Підсумки дискусії членів Комітету з монетарної політики Національного банку щодо рівня облікової ставки 28 січня 2026 року
11:45 - В Україні попит на електромобілі впав на понад 20% за рік: найзатребуваніші моделі
11:39 - Наталію Бойко призначили виконувати обов’язки очільниці "Оператора ГТС"
11:10 - У Києві на добудову Шулявського мосту витратять 610 мільйонів гривень
11:03 - Яка нерухомість відноситься до об’єктів нежитлової нерухомості?
11:02 - Оформлені трудові відносини – це імідж соціально відповідальної компанії
11:01 - Офіс податкових консультантів: відповідаємо на питання, які цікавлять платників
11:00 - Основні напрями безбар’єрності
10:59 - Загальний фонд держбюджету від платників Дніпропетровщини у січні отримав понад 2,1 млрд грн ПДВ
10:57 - З 1 січня 2026 року стартувала Кампанія декларування доходів, отриманих у 2025 році!
10:56 - Важливий напрямок цифровізації держави – електронний кабінет
10:55 - Безбар’єрність – простір, у якому кожен має можливість жити, вчитися, працювати і самореалізовуватися
10:54 - Індія затримала іранські тіньові танкери, які знаходяться під санкціями США
10:53 - «TAX Control» – це про спільну відповідальність
10:37 - Приймання та обробка електронних документів ІКС «Єдине вікно подання електронної звітності»
10:36 - Перед початком роботи роботодавець зобов’язаний поінформувати нового працівника про особливості трудової діяльності
10:34 - До уваги платників єдиного податку четвертої групи!
10:33 - Щодо користування пільгами з оподаткування для підприємств та організацій громадських об’єднань осіб з інвалідністю в умовах воєнного стану на території України
10:32 - Про оскарження ППР платник податків зобов’язаний повідомити контролюючий орган
10:30 - Зміна місцезнаходження платника: сплата податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску
10:29 - Хто і в який термін подає річну фінансову звітність
10:29 - Унікальний контракт №4 від ССО: найдовший термін підготовки в ЗСУ для цивільних
10:28 - Нерухоме майно на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих територіях не оподатковується
10:28 - Дев’ять років склав середній вік нововвезених в Україну авто – дослідження
10:26 - Протягом звітного періоду дохід від підприємницької діяльності ФОПом на загальній системі оподаткування не отримувався: чи подавати декларацію?
10:25 - Яким чином перевірити достовірність довідки за формою № 34-ОПП в електронному вигляді?
10:24 - До уваги платників ПДВ!
10:22 - Податковий календар на 10 лютого 2026 року
10:21 - Головне управління ДПС у Дніпропетровській області (ГУ ДПС)запрошує долучитися до сучасної професійної команди податкової служби
10:20 - Доступ до публічної інформації


Більше новин