Ірина Верещук закликала за прикладом Харкова запускати регіональні проекти із психосоціальної допомоги

21.03.2023 21:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Віце-прем"єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук в межах робочої поїздки на Харківщину ознайомилася із роботою регіональної служби психологічної допомоги населенню деокупованих громад.
Вона розпочала свою роботу 1 березня в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи першої леді України Олени Зеленської у партнерстві з Мінреінтеграції, Харківською ОВА та волонтерами за фінансової підтримки урядів США, Канади, Великобританії, Швеції, Швейцарії та Фінляндії. Новостворена психологічна служба працює у складі Харківського обласного центру соціальних служб. Станом на сьогодні команда служби вже налагодила роботу як у самому Харкові, так і в 12 громадах області (Мерефа, Чугуїв, Малинівка, Слобожанська, Зміїв, Ізюм, Оскільська, Первомайськ, Лозова, Мала Рогань, Сахновщина, Балаклея).
На виїздах по регіону щоденно працюють мобільні групи психологів. «Психосоціальна допомога – це не тільки здоров’я і стійкість нації.
Іноді вчасна та професійна психологічна допомога рятує життя.
Особливо в такі часи випробувань, як зараз», – зауважила у соцмережах Ірина Верещук після відвідання служби. Посадовиця подякувала всім, хто долучився до запуску цього важливого проекту.
І закликала всі регіони запускати у себе такі ж проекти. «Будуйте проекти у чотирикутнику: Уряд, регіональна влада, волонтери й міжнародники.
Це працює!» – наголосила Ірина Верещук.

Додати коментар

Користувач:
email:





Такі часи, що змушують нас
Розумно маніпулювати кожною копійкою,
А фінансовий ринок -
Для цього саме те, що нам треба.

- Fin.Org.UA

Новини

23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:10 - Новини 19 березня: Жеваго у Парижі вручили підозру, Іран спричинив "газовий апокаліпсис"
21:04 - Жеваго у Франції вручили підозру
20:27 - Uber інвестує до 1,25 мільярда доларів у виробника електромобілів Rivian
19:55 - 20 березня відключення світла знову діятимуть по всій країні
19:45 - Від початку року відремонтовано понад мільйон квадратних метрів доріг – Кулеба
19:30 - Наказ Мінекономіки від 19 березня 2026 року № 4227 “Про затвердження Змін до плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2026 рік”
19:30 - "Нова пошта" відкриється в Китаї та Канаді цього року
19:10 - АМКУ оштрафував на 226 тисяч гривень ТОВ "Нафтогаз Трейдінг"
18:45 - Уряд розширив програму страхування воєнних ризиків
18:30 - Уряд розширив можливості програми страхування воєнних ризиків
18:20 - Уряд виділив понад 7 мільярдів гривень на житло для ВПО з окупованих територій
18:00 - Зеленський просить ЄС якнайшвидше дати 5 мільярдів євро на енергетику
17:50 - московія планує почати супроводжувати кораблі "тіньового флоту" військовими суднами
17:46 - Повідомлення про оприлюднення проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 р. № 573»
17:42 - Проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 р. № 573»
17:38 - Більшість робіт із захисту енергетики на Сумщині майже завершені – Кулеба
17:32 - Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
17:15 - Кібератака на iPhone українців: чому ризики атаки можуть бути перебільшенням
17:14 - Денис Шмигаль обговорив з наглядовою радою «Укренерго» пріоритети роботи компанії
17:05 - Іран на п’ять років "вибив" 17% газових потужностей Катару
17:00 - Запрошуємо українські компанії представити інвестиційні проєкти на URC2026
16:55 - Нацбанк показав курс долара і євро на п'ятницю 20 березня
16:50 - США планують зняти санкції з іранської нафти
16:46 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
16:40 - Запровадження ПДВ для ФОПів: у Раді пояснили, чи можливий компроміс з МВФ
16:30 - Що буде з цінами на скраплений газ
16:23 - ВАКС відмовив у заочній варті для екс-регіонала Іванющенка – ЦПК
16:00 - Курси валют, встановлені НБУ на 20.03.2026
16:00 - В Україні запроваджено процедуру формування переліку інвазивних чужорідних видів


Більше новин