Міненерго та МОЗ розпочинають проект з оснащення українських лікарень сонячними панелями

21.03.2023 19:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Першу партію сонячних панелей італійської компанії Enel, про отримання яких нещодавно спільно заявили Міністр енергетики України Герман Галущенко та Єврокомісар з питань енергетики Кадрі Сімсон, буде встановлено для потреб ключових громадських будівель, зокрема в лікарнях країни. Етапи реалізації спільного проекту під назвою «Промінь надії» обговорили під час зустрічі заступник Міністра енергетики Фарід Сафаров та Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. На першому етапі в Україну надійде 5 700 сонячних панелей по 350 Вт кожна, загальною потужністю близько 2 МВт.
Відбудеться це за логістичної підтримки Механізму цивільного захисту ЄС та Енергетичного Співтовариства, а допомога є першим кроком у ширшій ініціативі ЄС щодо забезпечення автономних рішень, спрямованих на постачання електроенергії до громадських будівель. «Використання альтернативних джерел енергії є вкрай важливим у підготовці до наступного опалювального сезону, що є частиною Стратегії Міненерго з децентралізації генерації.
Реалізація проекту «Промінь надії» дозволить українським лікарням залишатися більш стійкими в умовах енергетичного тероризму країни-агресора.
Планується, що сонячні панелі будуть встановлюватися разом з гібридними інверторами та установками зберігання енергії.
Це дозволить забезпечити живлення критичної інфраструктури лікарень в умовах відсутності централізованого електропостачання за рахунок накопиченої в батареях електричної енергії і продовження генерації сонячними панелями», - зазначив Фарід Сафаров. Під час зустрічі представники міністерств обговорили план реалізації проекту, згідно з яким МОЗ визначить перелік закладів охорони здоров"я, для яких реалізація системи гібридного електропостачання із використанням сонячних панелей та установок зберігання енергії найбільш актуальна.
Міненерго своєю чергою забезпечить передачу обладнання та технічний аналіз щодо можливості установки таких систем. При визначенні переліку об’єктів пріоритетність буде надаватися тим, що розташовані в регіонах, найбільш вразливих до відключень електроенергії, а також тим, що постраждали від бойових дій.

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші, гроші всюди,
Вони роблять свою роботу,
Знищують все, що є,
Залишаючи лише користь.

- Fin.Org.UA

Новини

19:45 - У Чернівцях будують ще один торговельний центр
19:25 - Збиток німецької залізниці Deutsche Bahn зріс до 2,3 мільярдів євро – Reuters
19:07 - Уряд скасував пільгову ціну на газ для виробників електроенергії
18:55 - Держава покриватиме до 80% вартості відновлення індустріальних парків після ворожих атак
18:38 - Відключення світла 14 березня триватимуть тільки ввечері
18:28 - НАЗК не повірило, що дружина депутата купила BMW за 10 тисяч гривень
18:25 - Пункт пропуску "Тиса" на кордоні з Угорщиною призупинив роботу
17:55 - Україна збільшила імпорт дизелю: найбільші постачальники
17:45 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
17:42 - ДБР викрило оборудку з постачанням тепла до колоній
17:34 - "Київстар" заробив більше чверті мільярда доларів у 2025 році
17:12 - Цього маркетингового року Україна на 14% зменшить експорт олії – прогноз
17:05 - Результати операцій Національного банку України з підкріплення кас банків готівковою іноземною валютою
17:05 - Results of the National Bank of Ukraine’s Measures to Supply Banks with Foreign Currency Cash
17:00 - Суд в Австрії остаточно закрив справу Фірташа: його не екстрадують
16:44 - Нацбанк показав курс долара і євро на понеділок 16 березня
16:36 - Трудові договори водіїв вантажівок перевірятимуть автоматично
16:22 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ЛАНС» (м. Харків, Індустріальний р-н, вул. Індустріальна, 3)
16:21 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ» (Полтавська область, Миргородський район, за межами населених пунктів на території Великосорочинської сільської ради (Великосорочинської сільської територіальної громади)
16:20 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПрАТ « МЗВКК» (Київська обл., Обухівський р-н, м. Миронівка, вул. Елеваторна, будинок 1)
16:20 - НБУ зареєстрував нового страхового брокера
16:16 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПТПП «Елегія-Гранд» (Кіровоградська обл., Олександрійський р-н, Світловодська ТГ, м. Світловодськ, вул. Остапа Вишні, буд. 8-а)
16:15 - Уряд пропонує дозволити приватизацію пошкодженого або знищеного житла
16:12 - Від фантастичних романів до реальних штурмів: історія головного інструктора "Скелі"
16:06 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КП «МІСЬКСВІТЛО» ДМР (Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Шинна, буд. 26)
16:00 - Тарас Висоцький: Український біометан може стати новим напрямом енергетичного партнерства з Німеччиною
16:00 - Чи захистить уряд від податку на вуглець
15:56 - Уповноважений Зеленського: московія не врятує тимчасове послаблення санкцій США
15:50 - Податкова знижка за витратами на оренду житла: хто може повернути частину сплаченого ПДФО?
15:48 - До уваги ФОП – платників єдиного податку четвертої групи!


Більше новин