Дмитро Кулеба зустрівся з членами Молодіжної ради при МЗС

21.03.2023 17:45 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба зустрівся з членами нового консультативно-дорадчого органу – Молодіжної ради, яка була створена при МЗС з метою залучення активної молоді до реалізації державної політики у сфері зовнішніх відносин.
Участь у зустрічі також взяла перша заступник Міністра Еміне Джапарова. До МЗС надійшло понад 500 заявок від бажаючих долучитися до ради, з них було обрано 50 найбільш активних та мотивованих кандидатів.
Ці хлопці та дівчата заряджені на спільну роботу на дипломатичному фронті, на перемогу України. “Це лише початок шляху.
Зрозуміло, що хтось прийде його, а хтось відійде по дорозі.
Але в двох речах можна бути певним: ми всі, незалежно від віку, об’єднані однією метою: зробити Україну сильною; двері МЗС відкриті для всіх і кожного, хто може зробити дипломатичну службу України ще сильнішою,”– наголосив Міністр. Учасники зустрічі обмінялись думками щодо пріоритетних напрямків діяльності Молодіжної ради та координації спільних дій. Зокрема Дмитро Кулеба розповів про нові можливості, якими може скористатися кожен охочий працювати на дипломатичній службі: МЗС поновило процедуру відкритих конкурсів, а отже кожен може спробувати свої сили та подати свою кандидатуру на вакантні посади як в центральному апараті, так і за кордоном; ефективно функціонує програма імені Анатолія Зленка для молодих спеціалістів. Представники Молодіжної ради при МЗС ознайомили міністра із своїми напрацюваннями та проектами, які будуть реалізовані у співпраці з МЗС. У рамках ради вже створено п’ять робочих груп: робоча група з питань співпраці з ЗДУ, іноземними посольствами та органами влади робоча група з питань розвитку молодіжної дипломатії та співпраці з міжнародними молодіжними організаціями робоча група з питань культурної та публічної дипломатії робоча група із питань організації заходів та комунікацій робоча група з питань співпраці з молоддю діаспори. Молодіжна рада вже розпочала роботу над проектом подання “Щедрика" Миколи Леонтовича до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Крім того, розпочата робота над проектом "Культура приготування українського борщу", а також дерусифікації українських міст. Під час зустрічі Міністр дав перші доручення членам Молодіжної ради серед яких - заснувати премію від Молодіжної ради для послів України, які надихають молодь, а також членам ради було запропоновано подати пропозиції до нової політики щодо закордонних українців. На завершення Дмитро Кулеба подякував учасникам за продуктивну зустріч, висловив сподівання на майбутню плідну співпрацю та пообіцяв максимальну відкритість до проектів Молодіжної ради.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bond yields fluctuate
Interest rates affect us all
Financial balance

- Fin.Org.UA

Новини

07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 17.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОМПАНІЯ «ФОРМЕТ» (Київська обл., м. Бровари, бульв. Незалежності, 26 В)
22:54 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «УКРІНВЕСТБУД» (Львівська область., місто Львів, Львівська міська громада, вулиця Рахівська, будинок 4)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «CАНДОРА» (Виробничий комплекс (ВК) №1 Миколаївська обл., Миколаївський р-н, Шевченківська сільська територіальна громада, с. Миколаївське)
22:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Старт» (м. Рівне, вул. Вишиванка, 2А)
22:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ЗДО МАЛЬВІНА СЕЛА ДРУХІВ (Рівненська обл., Рівненський р-н, село Друхів, вул. Шкільна,7А)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «АЛЬЯНС НАФТА ГРУП РВ» (Рівненська область, Дубенський район, Млинівська селищна територіальна громада, селище Млинів, вулиця Рівненська 19)
22:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (Івано-Франківська обл., Надвірнянський р-н, Яремчанська ТГ, м. Яремче, вул. Свободи, 309)
22:50 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди АТ «УКРТЕЛЕКОМ» (проммайданчик «Чернівецька обл., м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 11 а» АТ «УКРТЕЛЕКОМ»)
22:49 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "БЛЕСІНГ МІЛК" (Черкаська обл., Уманський р-н, село Олександрівка, вул. Весняна, будинок 37)
22:48 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№ 100)» Філія «Харківська № 43» (м. Харків, вул. Таджицька, 17)
22:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «РЕСТОРАН КУВШИН» (місто Київ, вул. Велика Васильківська, буд. 96/17)
22:47 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди КОМАРГОРОДСЬКЕ ВПУ (Тульчинський р-н, Вінницька обл., село Комаргород, вулиця Соборна, будинок, 65)
22:46 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ДБК БУД» (Рівненська обл., Дубенський р-н, Млинівська ТГ, с. Брищі, вул. Заводська, 20)
22:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди (ПП "УКРАЇНА-АГРО-2С" (Хмельницька обл., Кам’янецьПодільський р-н, с. Юрківці, вул. Хмельницьке шосе, 2)
22:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ФІРМА «АЛЬФА ЛТД» (ніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський район, вул. Окружна, буд. 3в)
22:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ПП ”Оліяр” (Львівська обл., Львівський р-н, Оброшинська ТГ, с. Ставчани, вул. Шашкевича, 36)
22:43 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «КОНОНІВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР» (Черкаська область, Золотоніський район, Шрамківська сільська територіальна громада, село Кононівка, вулиця Поштова, 2)
22:42 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ВАЛТЕКС» (Київська обл., м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 2)
22:41 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП " Санаторій Моршинкурорт" ПрАТ ЛОЗП України "Укрпрофоздоровниця" (Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин, вул. Проліскова, 6Б)
21:00 - Новини 16 січня: таксі у комендантську і рекорд долара
20:45 - Ціни на нафту з Новоросійська падають на тлі дронової небезпеки
20:38 - Bolt та Uklon домовились з Кличком про роботу таксі у комендантську
20:22 - США хочуть обмінювати важку венесуельську нафту на свою середню – Reuters
19:54 - У Києві без тепла залишаються 67 багатоповерхівок – Кличко
19:44 - Законопроект про публічні закупівлі: у Раді розповіли, як зміни готують
19:42 - Олексій Соболев: Україна залишається надійним постачальником продовольства та відповідальним учасником глобальної продовольчої безпеки
19:30 - Велика Британія вносить додаткові 23 мільйони євро до Фонду підтримки енергетики України
19:10 - Україна в 2025 році на 8% скоротила експорт залізної руди


Більше новин