Дмитро Липпа очолив Оператор ГТС України

21.03.2023 16:30 | Оператор ГТС України

Дмитро Липпа приступив до виконання обов’язків генерального директора Оператора газотранспортної системи України. Він був обраний на посаду за результатами відкритого відбору, оголошеного акціонером компанії АТ «МГУ», та призначений за погодження Кабінету Міністрів України від 17 березня 2023 року.

«Для мене є великою відповідальністю та честю очолити компанію, чия робота є важливою засадою енергетичної безпеки країни. Команда Оператора ГТС України продемонструвала вражаючі стійкість і професіоналізм, втримавши у роботі газотранспортну систему і забезпечивши транспортування газу в країні під час військових дій. Сьогодні операційна, фінансова стабільність підприємства, безперебійне постачання газу споживачам – це першочергові і найбільш важливі завдання на цій посаді для мене і для всього менеджменту компанії», – зазначив новий очільник ОГТСУ.

Дмитро Липпа має багаторічний управлінський досвід роботи в промисловості, реалізації проєктів з підвищення операційної ефективності та модернізації на виробничих підприємствах. Закінчив Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, має ступінь  МВА  бізнес-школи IMD (Швейцарія). До переходу в ТОВ «Оператор ГТС України» очолював металургійне підприємство «Каметсталь».

Запис Дмитро Липпа очолив Оператор ГТС України спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Charts and graphs abound,
Traders seeking the next move,
Patterns in the chaos.

- Fin.Org.UA

Новини

09:17 - Через російську атаку згорів ТРЦ поряд з Дніпром
09:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
09:00 - московіяни атакували пункт пропуску на кордоні з Молдовою: ПП "Виноградівка" тимчасово не працює
08:30 - Як бізнесу зустрічати ветеранів
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 25.08.2026
06:00 - Міноборони просить трильйон гривень. Де уряд шукатиме гроші?
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
23:10 - Страховій компанії відкликано ліцензію та виключено з Державного реєстру фінансових установ
22:27 - До ТОВ "ФК МБК" застосовано заходи впливу
20:00 - Новини 24 серпня: кораблі заходять у порти України
19:31 - У Норвегії планують провести нові розвідки нафти
19:00 - Попри блокаду, в портах України щоденно курсують 3-4 кораблі – Зеленський
18:31 - Стрибок дохідності німецьких облігацій є наслідком "війни Трампа" – міністр ФРН
17:56 - Трамп підвищить мита на авто та сталь з Канади на 50%
17:25 - Унікальну срібну пам’ятну монету створено до 35-річчя незалежності України
17:13 - Іран погрожує 46 суднам у Ормузі штрафами та конфіскаією
16:45 - Уряд московія зможе безстроково забирати в бізнесу "погано захищені від БПЛА" склади
16:30 - Нацбанк показав курс валют на 25 серпня
16:16 - Юрособа – платник ЄП третьої групи реорганізується шляхом приєднання: коли подавати останню податкову декларацію платника єдиного податку?
16:16 - московіяни піднімають ціни на житло у Сакартвело та Вірменії через побоювання мобілізації
16:15 - Що є об’єктом та базою оподаткування екологічним податком?
16:13 - Рентна плата: платники Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів понад 1,1 млрд гривень
16:11 - Порядок оподаткування ПДФО іноземних доходів
16:10 - Податкова знижка у вигляді суми витрат платника ПДФО на оплату допоміжних репродуктивних технологій: алгоритм розрахунку
16:08 - Податкова декларація з транспортного податку: який код за КАТОТТГ зазначається у рядку 8 заголовної частини?
16:07 - Плата за землю: надходження від юридичних осіб до місцевих бюджетів Дніпропетровщини перевищили 4,6 млрд гривень
16:05 - Надходження з ПДФО зросли на 18,7 %
16:03 - Коли вважається врученим ППР?
16:00 - Заробітна плата виплачується систематично: порядок заповнення граф 3а та 3 додатка 4ДФ до Розрахунку ЮО або додатка ФІЗ-4ДФ до Розрахунку ФОП/НПД


Більше новин