Денис Mалюська: Потужна юридична кооперація працює на результат

21.03.2023 13:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Президент України Володимир Зеленський у понеділок звернувся до учасників конференції міністрів юстиції.
Виступаючи із відеозверненням в Ланкастер-хаусі в центрі Лондона, де зібралися міністри юстиції з усього світу, він закликав їх підтримати всі елементи міжнародних зусиль, «щоб агресор був точно покараний». За словами Президента України, «коло партнерів, готових працювати разом, щоб покарати росію за агресію, неминуче розширюється.
І робить перспективу покарання все більш реалістичною».
За словами Генпрокурора України Андрія Костіна, його «відомство вже ініціювало розслідування понад 72 000 воєнних злочинів». На зустрічі було представлено понад 40 країн. Міністр юстиції України Денис Малюська у своєму виступі на конференції зазначив, що «існує не лише потужна воєнна підтримка України.
Існує також і міцна юридична кооперація, яка працює на результат!» «Ми бачимо, як російські піхотинці скрупульозно виконують незаконні накази, віддані кремлем.
Багато сімей втратили своїх рідних, регіони - інфраструктуру, ціла країна була напівзруйнована російськими солдатами.
Ці збитки мають бути компенсовані», - наголосив Денис Малюська. За словами заступника Міністра юстиції України Ірини Мудрої, тут у Великій Британії, у Лондоні було відкрито «новий правовий рік». «Сьогоднішня подія - це своєрідний «юридичний Рамштайн», який проводиться вже вдруге (перший був в липні 2022, в Гаазі).
І сьогодні вже 40 країн (серед яких майже всі європейські, а також США, Канада, Японія, Південна Корея, Еквадор, Фіджі та інші) приєдналися до глобальної юридичної коаліції протистояння агресії.
І тоді, і зараз країни-партнери ставлять собі за мету: переслідування злочинців, що розпочали війну в Україні.
Також подібні конференції - це вже не просто демонстрація єдності всього світу, а конкретні дії, свідками результатів яких ми вже були», - наголосила Ірина Мудра. Довідково Ордер на арешт путіна, виданий МКС, став першим, виданим проти лідера однієї з п"яти постійних країн-членів Ради Безпеки ООН. Цього року Великобританія збільшує свою фінансову підтримку суду, що базується в Гаазі в Нідерландах, до 1 мільйона фунтів стерлінгів, і очікується, що інші країни також візьмуть на себе зобов"язання щодо надання фінансової та практичної допомоги. 20 березня в Лондоні відкрили організовану Великобританією й Нідерландами конференцію міністрів юстиції, яка має підтримати Міжнародний кримінальний суд (МКС) і його розслідування злочинів, скоєних росією в Україні.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds, futures, options
Trading happens every day
A complex market

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:05 - Першу хвилю держпідтримки на утримання корів, кіз та овець призупинено – після опрацювання заявок оголосять новий прийом на залишок коштів
21:00 - Новини 9 квітня: корупція в "Укрзалізниці"
20:50 - Італія погіршить прогноз зростання ВВП через високі ціни на енергоресурси
20:22 - Фігурант оборудки навколо "Родовід Банку" не сяде через строки давності справи
20:10 - Мінекономіки зменшує регуляції та впроваджує стимули для розвитку розподіленої генерації в регіонах, – Олексій Соболев
20:10 - Україна створює мережу «енергетичних сот», - Денис Шмигаль
19:50 - На Одещині світло повернули десяти тисячам родин
19:24 - Десятого квітня світло виключатимуть усю добу
18:55 - Підготовка до зими йде на внутрішньому ресурсі через блокування коштів ЄС – Зеленський
18:30 - Гуманітарне розмінування: розпочався прийом заявок від аграріїв в межах оновленої програми
18:20 - Китайські НПЗ хочуть закупити нафту з Ірану через зниження цін – Reuters
18:12 - OpenAI призупиняє будівництво дата-центру у Британії
18:10 - В Україні створять мережу "енергетичних сот": деталі
18:04 - Колонка для Forbes Ukraine Дар’ї Софіної, директора Департаменту ліцензування Національного банку України
18:03 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ДП ПрАТ "ОБОЛОНЬ" "КРАСИЛІВСЬКЕ" (Хмельницька обл., Хмельницький р-н, місто Красилів, вул. Будівельна, будинок 3)
18:02 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Закарпатська область, Ужгородський район, Сюртівська територіальна громада, село Часлівці, вулиця Ратівська, 7)
18:01 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл. Мукачівський район, м. Мукачево, вул. Духновича, будинок 60)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «НЖК» (Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Прилуцька, 2)
17:59 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ “ЕЛАБ” (Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Собранецька, буд. 160)
17:57 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «БІВІТ» (Львівська обл., Львівський р-н, Львівська ТГ, с. Гряда, вул. Шевченка, 48)
17:56 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Кашперівка, вул. Київська, 97)
17:55 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «СП «ВОЛОДАР» (Київська обл., Білоцерківський р-н, с. Березна, вул. Академіка Комара, 1)
17:53 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ВОЛИНСЬКИЙ НДЕКЦ МВС (Волинська обл., м. Луцьк, вул. Винниченка, буд. 43)
17:52 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ Грандтермінал (Волинська обл., Луцький р-н, місто Луцьк, вул.Яремчука Назарія, будинок 2)
17:51 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «ТД «Гранат Плюс» (Хмельницький р-н, Хмельницька обл., Чорноострівська територіальна громада, комплекс будівель та споруд №8)
17:45 - Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ «Оператор ГТС України» (Івано-Франківська область, Калуський район, Долинська територіальна громада, село Княжолука, вулиця Ровенька, 8)
17:44 - Війна проти Ірану додасть в московитський бюджет 9 мільярдів доларів – Reuters
17:30 - Бізнес зможе заощаджувати понад 1,5 млрд грн щороку: Верховна Рада ухвалила закон про реформу державного нагляду
17:15 - ДПС запустила сервіс – податковий супровід ветеранського підприємництва


Більше новин