ДСНС: Не допомагайте ворогу — не випалюйте суху рослинність!

21.03.2023 13:35 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Щодня рятувальники ДСНС ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях.
Здебільшого їх причиною є саме людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття. Такі пожежі дуже швидко поширюються на значну площу, особливо у суху вітряну погоду, знищують гектари лісових масивів, шкодять довкіллю, можуть спричинити пожежі житлових будівель та споруд, і навіть стати причиною травмувань і загибелі людей.
  Випалювання сухостою ніяким чином не впливає на родючість ґрунтів, а навпаки — шкодить! Закликаємо не провокувати пожежі в екосистемах! Пам"ятайте, що навіть невелике загорання може стати причиною масштабної пожежі, на ліквідацію якої витрачається чимало часу та ресурсів. Важливо! В умовах повномасштабної війни в Україні такі пожежі стають додатковим навантаженням на фахівців ДСНС.
Замість ліквідації наслідків воєнної агресії рф і порятунку людей, надзвичайники змушені виїжджати на гасіння сухостою.  Закликаємо не допомагати ворогу! Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі у природних екосистемах!  Особливо будьте обережні на деокупованих територіях, де більшість полів, лісових масивів є потенційно небезпечними.
Тож випалювання сухої трави може призвести до детонування вибухонебезпечних предметів, що залишилися там після бойових дій і як наслідок — до трагічних випадків. Наголошуємо, що за випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність!

Додати коментар

Користувач:
email:





Гроші - не корінь зла, але й не листя
Гроші - це просто засіб, щоб жити
Але, якщо взяти ізлишок, то
З морокою дістанеться тобі, бо...

- Fin.Org.UA

Новини

12:40 - Українці збільшили попит на бензинові та гібридні авто: які моделі обирають
12:30 - Стало відомо, скільки від початку року коштували московія атаки України по її НПЗ
12:30 - K-beauty як драйвер змін: як корейська косметика трансформує ринок та правила гри для ритейлерів
12:16 - Інвестиції українців у ОВДП досягли історичного максимуму
11:55 - Банки України показали актуальний курс валют на 5 травня
11:46 - Global Money Week 2026 в Україні об’єднав 278 тисяч учасників серед освітян, дітей та молоді
11:35 - Ворог вдарив по порту Великої Одеси: пошкоджено цивільне судно
11:30 - Держслужбовці повністю вичерпали квоти бронювання військовозобов'язаних
11:26 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
11:23 - Чи має право суб’єкт господарювання проводити розрахунки за операціями оптової торгівлі алкогольними напоями у готівковій формі?
11:22 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
11:21 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
11:19 - Особливості нарахування, утримання та сплати (перерахування) військового збору деякими категоріями платників
11:18 - До уваги роботодавців!
11:18 - Про заповнення заяв за ф. № 1-ОПП, ф. № 1-ОПН та ф. № 5-ОПП у паперовому вигляді, якщо платник подає їх особисто або направляє поштовим відправленням
11:13 - Щодо зарахування в ІКП від’ємного значення з ПДВ, що підлягає бюджетному відшкодуванню, у разі відсутності податкового боргу з ПДВ
11:12 - До уваги платників податку на прибуток підприємств, які мають відокремлені підрозділи з окремими кодами ЄДРПОУ!
11:11 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
11:10 - Податковий супровід для грантоотримувачів – міжвідомча взаємодія ДПС та Центру зайнятості
11:08 - Дніпропетровщина: за 4 місяці платникам податків надано 1 663 усних консультацій з питань отримання ЕДП
10:58 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
10:57 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
10:55 - Іран вдарив по судну Південної Кореї в Ормузі
10:53 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
10:50 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
10:47 - Від військового збору до звітності ФОП: що варто знати кожному платнику
10:46 - Черговий тиждень інформаційної підтримки платників Дніпропетровщини шляхом відкритого діалогу
10:45 - Консультаційний центр податкової Дніпропетровщини: індивідуальний і комплексний підхід до кожного звернення
10:44 - Онлайн-продажі та застосування РРО/ПРРО: вимоги законодавства, які необхідно враховувати суб’єктам господарювання
10:43 - Індивідуальна податкова консультація: правила та порядок оформлення


Більше новин