Банки Credit Suisse та UBS заявили про злиття після втручання фінансових регуляторів Швейцарії

21.03.2023 13:15 | forinsurer.com ... все о страховании

Банки Credit Suisse та UBS заявили про злиття після втручання фінансових регуляторів ШвейцаріїCredit Suisse і UBS уклали угоду про злиття в неділю після втручання Федерального департаменту фінансів Швейцарії, Національного банку Швейцарії та Швейцарського регулятора з нагляду за фінансовими ринками FINMA, йдеться в повідомленні Credit Suisse.

Після злиття залишиться банк UBS, а всі акціонери Credit Suisse отримають одну його акцію за 22,48 акції Credit Suisse. До завершення злиття Credit Suisse продовжуватиме вести свою діяльність у звичайному режимі і здійснюватиме заходи з реструктуризації у співпраці з UBS.

Крім того Нацбанк Швейцарії надасть Credit Suisse доступ до механізмів, що забезпечують істотну додаткову ліквідність. Відповідно до надзвичайної постанови, виданої Федеральною радою Швейцарії, злиття може бути здійснено без схвалення акціонерів.

"Цей крок було зроблено після того, як Федеральний департамент фінансів Швейцарії, Національний банк Швейцарії та FINMA попросили обидві компанії укласти угоду, щоб відновити необхідну впевненість у стабільності швейцарської економіки і банківської системи", - наголошується в релізі.

Згідно з ним, очікується, що злиття буде завершено до кінця 2023 року, якщо це можливо. З метою плавної інтеграції Credit Suisse в UBS очікується, що UBS призначить ключовий персонал у Credit Suisse, щойно це буде юридично можливо.

FINMA визначило, що додатковий капітал 1-го рівня Credit Suisse (отриманий у результаті випуску відповідних облігацій) у сукупній номінальній сумі близько 16 мільярдів швейцарських франків буде списано до нуля.

Credit Suisse 14 березня оголосив, що виявив "істотні недоліки" в процедурах звітності за 2021 і 2022 фінансові роки, і пообіцяв вжити заходів для їх виправлення. Його акції впали в ціні на 10,5%. За останні п'ять сесій вартість акцій Credit Suisse впала на 25%, а за рік - більш ніж утричі.

Раніше банк повідомив, що зафіксував чистий збиток у розмірі 7,29 млрд франків за 2022 рік, показавши, таким чином, найгірший результат з моменту фінансової кризи 2008 року. А найбільший акціонер швейцарського банку - Saudi National Bank - тим часом виключив можливість нових інвестицій у Credit Suisse найближчим часом.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Капіталіст
Вмигає дивом в кишені
Наче твердіння

- Fin.Org.UA

Новини

14:11 - Z-звіти, сформовані РРО/ПРРО, направлялись до фіскального сервера, але в Електронному кабінеті інформація щодо таких звітів відображається не в повному обсязі: алгоритм дій СГ
14:09 - За який рік зазначається НГО одиниці площі земельної ділянки в графі 4 розрахункової частини податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи для ФОП?
14:06 - До уваги платників податку на прибуток підприємств!
14:03 - За яких умов можна в автоматичному режимі отримати ліцензію
14:01 - МПЗ: що врахувати при розрахунку і декларуванні юридичним особам
13:57 - Е-кабінет: платник може надіслати інформацію на письмовий запит органу ДПС разом із документами і у разі, якщо розмір файлу у форматі pdf перевищує обмеження 5 МБ
13:51 - Скасовано пільгу із сплати ПДВ для ввезення транспорту з електродвигунами
13:50 - Особливості оподаткування ПДФО доходу у вигляді прибутку контрольованої іноземної компанії, який отриманий контролюючою особою – ФО у вигляді дивідендів
13:49 - Який термін сплати єдиного внеску роботодавцями?
13:46 - Податковий календар на 20 лютого 2026 року
13:43 - Дніпропетровщина: до місцевих бюджетів юридичні особи – платники збору для місця для паркування транспортних засобів спрямували понад 3,0 млн гривень
13:39 - Податок на нерухоме майно: до місцевих бюджетів Дніпропетровщини від юридичних осіб надійшло понад 131,0 млн гривень
13:38 - Понад 2,7 млн грн екоподатку сплатили до загального фонду держбюджету у січні платники Дніпропетровщини
13:35 - ДПС, БЕБ, Держпраці та представники ресторанного бізнесу обговорили шляхи детінізації галузі
13:34 - Увага! Ввечері 19 лютого електронні ключі від ДПС можуть працювати з частковими обмеженнями
13:04 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
12:30 - Технології проти тіні
12:25 - Колишні облавтодори передадуть на приватизацію
12:15 - "Запоріжсталь" почав постачати прокат на трубний завод в Румунії
12:10 - Слідство порахувало, скільки грошей "відмили" для Галущенка у справі "Мідас"
11:55 - Мінфін заклав більшість коштів на ремонт доріг на кінець 2026 року
11:45 - У п'яти областях є знеструмлення через ворожі атаки, на Одещині ситуація складна
11:35 - Уряд включив до реєстру індустріальних парків ще одного гравця
11:25 - Капремонту доріг у 2026 році не буде, не дали грошей – Сухомлин
11:07 - Sunvita Group запустила виробництво серветок у рулоні Purfix
11:00 - Енергопідтримка будинків: уряд розширив програми
10:55 - У московія масово закриваються ресторани й кав’ярні, бо росіяни почали менше їсти
10:18 - Уряд запускає єдину платформу урядових програм енергопідтримки
10:15 - Новий індустріальний парк «БРІЛ ПАРК» включено до Реєстру
10:15 - Telegram відкинув заяви московія про злам шифрування іноземними спецслужбами


Більше новин