россия создаст на захваченных территориях Украины “свободную экономическую зону”

21.03.2023 11:30 | Укррудпром

российское правительство создаст свободную экономическую зону в Херсонской, Запорожской, Донецкой и Луганской областях Украины на срок до конца 2050 года. Это позволит “обеспечить устойчивое социально-экономическое развитие новых субъектов”, говорится в законопроекте Минстроя, который цитирует РБК.

Участники СЭЗ должны будут зарегистрироваться в аннексированных регионах либо иметь там филиалы. Объем инвестиций резидента в первые три года должен быть не менее 3 млн руб. для субъектов малого и среднего бизнеса и не менее 30 млн руб. для других компаний. Для IT-компаний, научных исследований и разработок требуемый объем инвестиций будет меньше — до 1 млн руб. В СЭЗ будет установлен особый порядок налогообложения для предпринимателей, в том числе нулевая ставку по налогу на прибыль в федеральный бюджет в течение десяти лет от налогового периода, когда была получена первая прибыль. Участников СЭЗ освободят от налога на имущество в течение десяти лет и от земельного налога на три года. Также компании смогут получить субсидии на возмещение процентной ставки по кредитам (до 100% ставки рефинансирования ЦБ).

Кроме этого, в СЭЗ будет установлена свободная таможенная зона. В частности, иностранное оборудование, ввозимое на территорию аннексированных регионов, освобождается от уплаты ввозных таможенных пошлин. Ожидается, что закон вступит в силу 1 января 2024 года.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржа додає
Статусу компанії, але
І ризиків багато.

- Fin.Org.UA

Новини

08:00 - "Король гламуру": як жив, творив і витрачав зароблене засновник модного дому Valentino
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 23.01.2026
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:48 - Денис Шмигаль: Сьогодні в Україні був найважчий день для енергосистеми після блекауту у листопаді 2022 року
21:00 - Новини 22 січня: ситуація в енергетиці та перемовини з московія
20:45 - Трамп подає позов проти JPMorgan на 5 мільярдів доларів
20:34 - Компанія "МХП" закрила угоду щодо випуску єврооблігацій
20:12 - "Київстар" готується купити велику частку Comfy – Forbes Ukraine
20:05 - "Укрзалізниця" отримала рейки для прокладання "оксамитової колії"
19:53 - 23 січня відключення світла діятимуть усю добу
19:45 - Україна та Польща узгодили першочергові кроки з підготовки URC-2026 та посилення двосторонньої співпраці
19:27 - Україна обговорює можливість енергетичного перемир’я з московія – FT
19:18 - московія обмежує вхід до портів суден, які відвідували порти України
19:00 - Paramount бере місяць для формування нової пропозиції Warner Bros
18:55 - Торік надходження турзбору зросли на третину: які регіони лідирують за сплатою
18:32 - Мін’юст розповів, скільки компаній проходять процедуру банкрутства
18:25 - 53 фінансові компанії отримали статус значимих
18:15 - Ігор Зубович: Ми послідовно будуємо систему державного екологічного контролю, яка відповідає стандартам Європейського Союзу
18:10 - Запрацював перший приватний фонд для інвестицій в інфраструктуру України
18:05 - Чверть будинків Києва все ще без тепла – Кличко
17:57 - Обшуки на митному пості "Луцьк": НАБУ вилучило 850 тисяч доларів
17:45 - Корупція на титані: ВАКС засудив до 8 років фігуранта своєї першої справи
17:43 - Анатолій Куцевол: Відновлювана енергетика – невід’ємна складова зміцнення енергетичної стійкості та національної безпеки України
17:37 - В Україні не працює третина олійних заводів – ЗМІ
17:35 - Україна готується до членства в Європейській комісії з внутрішнього рибальства та аквакультури
17:30 - Населення біднішає, а нерухомість дорожчає: чому ціни на квартири ростуть попри війну
17:20 - Мінекономіки розподілило квоту на експорт цукру до ЄС на 2026 рік
17:20 - В Міненерго поінформували про ситуацію з пальним в Україні
17:00 - Уряд виключив сім непрацюючих індустріальних парків з Реєстру


Більше новин