Олексій Резніков: Схвалено План заходів із розмінування сільськогосподарських земель для проведення посівної

21.03.2023 01:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Схвалено План заходів із розмінування сільськогосподарських земель для проведення посівної.
Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков за результатами чергового засідання Національного органу з питань протимінної діяльності, яке відбулося у Міноборони за участі Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економіки України Юлії Свириденко та першого заступника Міністра оборони генерал-лейтенанта Олександра Павлюка. «Сьогодні прийнято важливі рішення для того, щоб на наші поля вийшла мирна сільськогосподарська техніка.
Робимо усе можливе для проведення у нашій країні весняних польових робіт скрізь, де для цього є відповідні умови.
Ми схвалили План заходів з розмінування земель сільськогосподарського призначення.
Українська земля в районах, що найбільше постраждали від бойових дій, родитиме та годуватиме людей по усьому світу.
Робимо безпечними поля та інші землі для роботи аграріїв», – сказав Олексій Резніков. За словами Міністра оборони, вітчизняне оборонне відомство продовжить забезпечувати координацію, управління та взаємодію між органами влади, міжнародними партнерами та операторами протимінної діяльності.
Це відбуватиметься у ході виконання заходів з очищення територій України від вибухонебезпечних предметів та інших завдань зі зменшення ризиків для населення та соціально-економічного розвитку постраждалих від російської агресії територій. На засіданні доведено спрощений порядок отримання дозволу на виконання вибухових робіт під час розмінування та використання вибухових матеріалів операторами протимінної діяльності на період дії правового режиму воєнного стану. Крім того, опрацьовано процедури щодо визнання іноземних документів із кваліфікації фахівців з розмінування та їх відповідність національним вимогам. Передбачається, що першочергово заходи з обстеження та розмінування здійснюватимуться в регіонах, де проблема забруднення територій є найбільш актуальною, а очищення сільгоспугідь – найбільш економічно обґрунтованим. За попередніми оцінками, в дев’яти областях України (Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та Черкаська) потребують обстеження та, за необхідності, розмінування близько 470 тисяч гектарів земель сільгосппризначення.

Додати коментар

Користувач:
email:





London Stock Exchange
Trading floors and digital screens
Numbers never sleep

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.03.2026
14:20 - Чотири роки позбавлення волі: ВАКС за хабарі засудив експосадовця Міноборони
14:20 - На внутрішньому ринку України на третину скоротились перепродажі авто: ТОП-10 моделей
14:16 - Фінансова фортеця під вогнем: як захистити монетарну та фінансову стабільність під час повномасштабної війни. Промова Андрія Пишного
13:58 - Деклараційна кампанія – 2026: хто подає податкову декларацію про майновий стан і доходи
13:55 - Перехід права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року: сплата транспортного податку фізичною особою
13:54 - Чи включається до доходу юридичної особи – платника єдиного податку третьої групи сума коштів, отримана у вигляді бюджетного гранту?
13:54 - USDA збільшило прогноз врожаю соняшника в Україні
13:53 - Мінус мільярд рублів в день: у Москві рахують збитки від відключень інтернету
13:52 - TAX Control – дієвий інструмент контролю
13:50 - Звірка даних з податку на нерухомість: термін, в який контролюючий орган проводить перерахунок суми податку, у разі виявлення розбіжностей
13:49 - Чи має право ФОП на загальній системі оподаткування використовувати кошти для власних потреб з поточного рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності?
13:48 - Внесено зміни до форми довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи
13:46 - Для реєстрації ПРРО необхідно подати заяву за ф. № 1-ПРРО
13:45 - З початку року експорт вівса з України скоротився на 98%: причини
13:43 - В який термін контролююча особа – фізична особа подає повний звіт про контрольовані іноземні компанії?
13:41 - До уваги резидентів Дія Сіті!
13:39 - Чи застосовується на етапі будівництва сонячної електростанції касовий метод визнання податкового кредиту з ПДВ?
13:37 - Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна подати за допомогою електронних сервісів ДПС
13:35 - Туристичний збір: юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів Дніпропетровщини понад 1,5 млн гривень
13:35 - Ісландія вже надала на підтримку енергетики України понад 8,4 мільйона євро
13:34 - За спеціальне використання води місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали від платників понад 27,8 млн грн рентної плати
13:32 - Акцизний податок: надходження до загального фонду держбюджету від платників Дніпропетровщини зросли на понад 26 відсотків
13:31 - Лайфстайл від податкової Дніпропетровщини: системна підтримка платників через податковий супровід та просвітництво
13:30 - Декларування – 2026: кому можна не подавати річну декларацію
13:29 - Місцеві бюджети: цьогорічні надходження зросли на 13,9 % порівняно з січнем – лютим 2025 року
13:20 - Компенсація за оренду житла: хто з ветеранів може отримати та куди звертатися
13:15 - Стрибок цін на пальне: АМКУ розповів, чи виявив порушення
13:02 - В Україні порахували середню суму аліментів у 2025 році
12:50 - Дрони Ірану вдарили поруч з аеропортом Дубая


Більше новин