Мінцифри: Офіційно відкрили центр Дія.Бізнес у Рівному з безоплатними консультаціями для підприємців

20.03.2023 20:55 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

20 березня 2023 року відбулося офіційне відкриття центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Рівному.
Це сучасний простір площею 265 квадратних метрів для підприємців і всіх, хто планує почати бізнес.
Дія.Бізнес у Рівному – це перший центр, який відкриваємо в Україні під час повномасштабної війни. Побудувати країну підприємців — одна із цілей Мінцифри.
Адже розвинений малий та середній бізнес є запорукою стабільності економіки й розвитку країни. Відтепер підприємці Рівненщини зможуть отримати безоплатні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, шукати інвесторів і партнерів, познайомитися й обмінятися досвідом з іншими підприємцями, встановити нові бізнес-зв’язки.
У центрі також працюватиме спеціальна pop-up-локація, де кожен зможе тестувати свій продукт, зібрати відгуки на товар і допрацювати його перед виходом на ринок. «Продовжуємо будувати країну підприємців і бізнес-екосистему по всій Україні.
Протягом 3 років проект Дія.Бізнес допомагає українцям створювати і масштабувати власні справи та робити свій внесок в економіку країни.
Дія.Бізнес у Рівному — перший центр, який ми відкрили під час повномасштабної війни.
Адже навіть у надскладних умовах українські підприємці продовжують створювати та розвивати власні проекти.
Впевнений, новий центр допоможе багатьом знайти ресурси, нові можливості і реалізувати власні ідеї», — зазначив Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Центр Дія.Бізнес у Рівному розташований за адресою: масив Комфортний, 1, с.
Бармаки (у будівлі БЦ Space4, 3-й поверх). Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан наголосила: «Відсьогодні підприємці з Рівненщини матимуть можливість розпочати та розвивати свій бізнес за допомогою нових інструментів.
А саме — безоплатних консультацій центру Дія.Бізнес у місті Рівне.
Я дуже рада відзначити, що компанії та представники державних і місцевих влад об"єднали свої зусилля заради цього.
Адже кожен новий центр — це реальна допомога МСП, яку вони відчувають.
Про це свідчить рівень задоволеності безоплатними консультаціями у центрах Дія.Бізнес по всій Україні та у Польщі, який становить 92,3%». Центр Дія.Бізнес у Рівному відкрито з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Офісу з розвитку підприємництва та експорту за сприяння Рівненської обласної державної адміністрації й Рівненської обласної ради та за підтримки компаній РЕНОМЕ, Ukrsibbank BNP Paribas Group та Mastercard. Голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль: «Проект Дія.Бізнес є особливо актуальним для Рівненщини.
В умовах сьогодення бізнес переформатувався до особливостей режиму воєнного стану: дехто вирішив призупинити виробництво, інші навпаки розширюють свої можливості та залучають нових бізнес-партнерів, зокрема релокований бізнес.
Наша область вже прийняла десятки таких підприємств, обласна влада сприяє адаптації релокованого бізнесу, а також налагодженню горизонтальних зв’язків із підприємцями Рівненщини.
Впевнений, центр Дія.Бізнес у Рівному цьому тільки допомагатиме.
Зміцнюючи економічний фронт, підтримуючи бізнес, ми забезпечуємо сплату податків державі, які, врешті, йдуть на безпеку та оборону.
Таким чином ми разом наближаємо нашу країну до спільної перемоги». Більше читайте на сайті Мінцифри.

Додати коментар

Користувач:
email:





Closing bell rings loud
Stock market finishes strong
Another day done

- Fin.Org.UA

Новини

00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
00:00 - Регуляторні акти Міністерства енергетики України
20:00 - Новини 28 липня: атаки на порти та їх наслідки
19:45 - У Запоріжжі призупинив роботу єдиний магазин Metro
19:13 - У Чорному морі росіяни втретє уразили корабель під прапором Ліберії
19:00 - Понад 90% українських таксистів працюють у "тіні" – дослідження
18:27 - Держава заборгувала аптекам 580 мільйонів гривень за програмою "Доступні ліки"
18:25 - Начальника управління Держгеокадастру викрили на хабарі
18:04 - ФДМ повідомив дати аукціонів з приватизації "Сумихімпрому" та ОПЗ
17:46 - Засідання Комісії
17:40 - Південний ГЗК Ахметова зупинив роботу через блокаду портів
17:32 - Сакартвело нарощує закупівлі російської пшениці – ЗМІ
17:13 - Apple другою у світі перетнула ринкову оцінку в 5 трильйонів доларів
16:40 - У рамках єВідновлення відбудовані перші будинки на власній землі
16:30 - "ШІ – це мозок. MCP дає йому руки": інтерв’ю з CEO NetHunt CRM Андрієм Петриком
16:30 - До 1 серпня ще можна виправити податкові помилки без штрафів
16:27 - До фінансової компанії застосовано захід впливу
16:05 - Аграрії розповіли, чим загрожує тривала блокада морських портів України
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 29.07.2026
15:30 - У московії вигадали, як захистити комерційний флот коштом трейдерів та судновласників
15:28 - Львівщина отримала від Данії понад 234 тонни обладнання для забезпечення роботи когенераційних установок
14:58 - Укрпошта розгорнула мережу внутрішніх поштоматів у 15 регіонах
14:45 - ОККО сплатила майже 15 млрд грн податків за перше півріччя 2026 року
14:38 - Леся Карнаух: ДПС працює над тим, щоб більше громад запровадили туристичний збір
14:30 - Металобрухт помножили на нуль: хто виграв, а хто програв від заборони його експорту
14:20 - Метро Києва сформувало 97% збитків комунального транспорту – дослідження
13:39 - Використовуєте РРО - дотримуйтесь вимог щодо формування та зберігання документів!
13:37 - Чи є базою нарахування єдиного внеску доходи, отримані фізичною особою від продажу власного рухомого та нерухомого майна?
13:37 - За мобілізованим працівником зберігається місце роботи: ставка військового збору, за якою оподатковується дохід у вигляді середнього заробітку, що виплачується роботодавцем
13:35 - Термін, в який необхідно сплатити податкове зобов’язання, у разі несвоєчасного подання звітності


Більше новин