Фонд енергетичної підтримки України профінансує реконструкцію газокомпресорної станції

20.03.2023 19:05 | Оператор ГТС України

Фонд енергетичної підтримки України, створений при Секретаріаті Енергетичного Співтовариства у співпраці з Міністерством енергетики України, надасть підтримку Оператору ГТС України (ОГТСУ) у завершенні реконструкції об’єкту критично важливої газової інфраструктури.

Проєкт фінансується за рахунок цільового гранту Міністерства закордонних справ Німеччини у розмірі 2 млн євро. Грант буде використано на закупівлю робіт, необхідних для завершення будівництва об’єкту, що має важливе значення для задоволення потреб внутрішніх споживачів в Україні.

Представники ОГТСУ в присутності представників Міністерства енергетики України та Секретаріату підписали угоду минулого четверга. Початок подальшої роботи над проєктом вже незабаром.

«Це проєкт, над яким компанія працювала роками. Але війна внесла свої корективи. Тому ми потребували додаткової підтримки. Наша тривала та успішна співпраця з Енергетичним Співтовариством дозволила нам знайти рішення в нових умовах. Ми висловлюємо подяку нашим партнерам за швидке реагування та ефективну допомогу в реалізації наших стратегічних проєктів. Це важливий приклад спільних зусиль у зміцненні енергетичної безпеки», – зазначив Юрій Зябченко, головний інженер ОГТСУ.

«В умовах повномасштабної війни Оператор ГТС України докладає величезних зусиль для забезпечення надійного транспортування газу всередині країни. Ми повинні завершити проєкт реконструкції, адже він стане міцним фундаментом для майбутньої післявоєнної відбудови», – додав Олег Чертіхін, директор з виробничого забезпечення ОГТСУ.

«Ми дуже вдячні Міністерству закордонних справ Німеччини за підтримку цього проєкту. Він доповнює роботу Фонду підтримки Енергетичного Співтовариства, який наразі завершує закупівлю обладнання та палива на суму понад 100 млн євро, та допомагає підтримувати стабільне постачання електроенергії, газу та тепла в Україні», – пояснив Артур Лорковський, директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

«Зараз ми можемо з упевненістю сказати, що Фонд енергетичної підтримки України при Секретаріаті Енергетичного Співтовариства є найбільш ефективним інструментом, який дозволяє урядам, міжнародним фінансовим установам, організаціям та приватним донорам надавати екстрену фінансову допомогу українському енергетичному сектору», – підкреслив Микола Колісник, заступник Міністра енергетики України.

Запис Фонд енергетичної підтримки України профінансує реконструкцію газокомпресорної станції спершу з"явиться на Оператор ГТС України.

Додати коментар

Користувач:
email:





Думки про гроші
Світять як спалах зірки
Справжній розумок

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови
14:23 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть кадри для українських агропроєктів у Африці
14:22 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:20 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
14:19 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
14:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:17 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
14:15 - Безбар’єрна податкова - це про відкритість та повагу до людей
14:12 - Мільйонні збитки на ремонті траси: експосадовцю Служби доріг вручили підозру
13:55 - Європейські нафтовики заробили мільярди на тлі зростання цін на пальне – FT
13:45 - Мінекономіки та KfW обговорили розвиток житлового фінансування в Україні
13:40 - В Україні замовили захист електропідстанцій на 24 мільярди: ціни будматеріалів засекретили
13:35 - На Херсонщині фірмі без досвіду віддали дорогий підряд на будівництво укриття
13:25 - На українському ринку ціни на капусту підскочили за тиждень на 75%
13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
13:00 - Навіщо фінтеху CRM: досвід RozetkaPay і NetHunt CRM
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть фахівців для аграрних проєктів України в країнах Африки та Близького Сходу
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці


Більше новин