Міненерго зацікавлене у якнайшвидшому розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів в Україні

20.03.2023 18:50 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Міністерство енергетики зацікавлене у якнайшвидшому розвитку електрозарядної інфраструктури та електричних транспортних засобів в Україні й надаватиме всебічне сприяння впровадженню відповідних ініціатив.
На цьому наголосив заступник Міністра енергетики України Фарід Сафаров під час публічних консультацій щодо стимулювання розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту, організованих Комітетом Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг. Фарід Сафаров підкреслив, що Міненерго вітає ухвалення Верховною Радою Закону України «Про деякі питання використання транспортних засобів, оснащених електричними двигунами, та внесення змін до деяких законів Украіни щодо подолання паливноі залежності і розвитку електрозарядноі інфраструктури та електричних транспортних засобів».
Документ підготовлений народними депутатами за участі Міненерго і максимально врахував зауваження та пропозиції всіх зацікавлених сторін, зокрема учасників ринку. «Нарешті ухвалено закон, який визначає напрямок розвитку електротранспорту в Україні та електрозарядної інфраструктури протягом наступного десятиліття.
Позиція Міністерства однозначна: ми готові максимально сприяти розвитку інфраструктури зарядних станцій і врегульовувати всі бюрократичні перепони, які стоять на заваді цьому», - зазначив він. Фарід Сафаров акцентував на ключових аспектах, які врегульовуються нормативним актом.
Зокрема, унормовується приєднання та розміщення станцій зарядки електромобілів. Так, до 1 січня 2025 року розрахунок плати за нестандартне приєднання до електричних мереж ОСР станцій зарядки електромобілів передбачає лише складову плати за створення електричних мереж лінійної частини приєднання. Крім того, передбачається, що розміщення електрозарядних станцій може здійснюватися на земельних ділянках будь-якої категорії земель та/або виду цільового призначення.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bulls and bears collide
Chaos in the financial world
Invest with caution

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 28.07.2026
14:55 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
14:40 - До уваги платників рентної плати за спеціальне використання води!
14:39 - За якими кодами бюджетної класифікації платник податків сплачує штрафні (фінансові) санкції та пеню по податках?
14:36 - Який тип форми необхідно обрати при подачі вперше Розрахунку за неуповноважений сплачувати ПДФО відокремлений підрозділ?
14:33 - Діяльність у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг на території сіл, селищ, яким надано статус гірських: чи може ФОП на загальній системі оподаткування проводити розрахункові операції без застосування РРО/ПРРО?
14:27 - Плата за суборенду земельної ділянки є вищою за орендну плату такої земельної ділянки: чи застосовується органом ДПС штрафна санкція до орендаря?
14:26 - Постачання товарів/послуг здійснюється в одному звітному періоді, а оплата за рахунок бюджетних коштів - у наступних: визначення дати, на яку складається ПН з типом причини «15»
14:23 - Подання заяви про повернення помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені: що зі строком давності?
14:22 - Податковий агент нарахував дохід, але не виплатив платнику: в який термін необхідно сплатити (перерахувати) до бюджету ПДФО?
14:20 - На Київщині за програмою Зеленського розпиляють 57 мільйонів – ЗМІ
14:18 - Податковий календар на 28 липня 2026 року
14:13 - Дніпропетровщина: платники рентної плати за видобування корисних копалин місцевого значення сплатили до бюджетів громад майже 5,3 млн гривень
14:12 - Податок на нерухомість: майже 604,8 млн грн – внесок платників Дніпропетровщини до місцевих бюджетів
14:10 - Понад 29,3 млрд грн податків, зборів та платежів спрямували платники Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету
14:09 - Сумлінна сплата податків - запорука фінансової стійкості держави: на Дніпропетровщині обговорили питання протидії схемам штучного «дроблення бізнесу»
14:05 - Податківці Дніпропетровщини роз’яснили особливості оподаткування екологічного податку в Україні для суб’єктів господарювання
14:05 - московія продовжить заборону на продаж бензину за кордон до кінця року – росЗМІ
14:02 -  Податковий супровід, ветеранська підтримка та цифровізація: діалог податківців Дніпропетровщини з платниками
13:47 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:44 - Сплата платежів з використанням єдиного рахунку: підсумки зустрічі податківців Дніпропетровщини з платниками
13:43 - 24,1 млрд грн плати за землю сплатили платники з початку 2026 року
13:41 - ДПС розвиває аналітичні дашборди як сучасний інструмент data-driven управління та підвищення прозорості роботи служби
13:30 - У червні туристи скасували 30 тисяч путівок до Криму
13:25 - Нафтовидобуток Казахстану скоротився удвічі після атак на російські порти – ЗМІ
13:08 - За півріччя НАЗК виявило у деклараціях порушення на 1,9 мільярда гривень
13:00 - Франсуа Бенароя: "BNP Paribas прагне бути містком між Україною і Європою під час відбудови країни"
13:00 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 липня
12:55 - Львівщина отримала від Литви майже 40 тонн обладнання для підтримки енергетичної інфраструктури
12:50 - Ціни на нафту впали нижче 90 доларів за барель на тлі новин з Ормузу


Більше новин