НБУ не получал документов от польского инвестора “Сенс Банка” Михаила Фридмана

18.03.2023 10:05 | Укррудпром

Национальный банк Украины не получал документы от потенциального польского инвестора “Сенс банка” (бывшего “Альфа-банка”) и подчеркнул, что согласно украинскому законодательству подсанкционные Михаил Фридман и Петр Авен не могут продать свои доли в банке. Об этом сообщает пресс-служба НБУ.

В регуляторе подтвердили получение письма от потенциального инвестора, на которое также был дан исчерпывающий ответ по существу, однако не получил от заинтересованной стороны пакета документов, определенных законом и нормативно-правовыми актами Нацбанка, для согласования получения существенного участия.

“Коммуникация банков с регулятором по вышеуказанным вопросам четко определена законодательством и не предусматривает иного формата обращений и переговоров. Как и в случае с потенциальной докапитализацией банка на 1 млрд долл., мы констатируем, что необходимый пакет документов не был представлен на рассмотрение НБУ”, — подчеркнули в пресс-службе.

Кроме этого, НБУ отмечает, что не предоставлял Симеону Дянкову, которому было передано право голоса по акциям Фридмана и Авена, задачу по “уменьшению доли подсанкционных лиц среди акционеров” и “поиску инвестора” для “СенсБанка”.

Также в НБУ добавили, что на свое письменное обращение к НБУ Дянков и Шпек (председатель наблюдательного совета “Сенс Банка”) получили ответ, в котором говорилось, что учитывая наложенные на Фридмана и Авена санкции Советом ЕС и СНБО указанные лица лишены права распоряжаться собственными активами и отчуждать их любым способом до снятия санкций.

Додати коментар

Користувач:
email:





Криза – це джерело
Нових можливостей, що
Важливі на весь світ

- Fin.Org.UA

Новини

06:00 - Атаки на продуктові склади. Як вони вже вдарили по гаманцях киян
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:26 - Інтерв’ю Андрія Пишного виданню "The Page" про розвиток української нумізматики під час повномасштабної війни
20:00 - Новини 25 серпня: перепризначення у "Сенс банку", знищенний ТРЦ "Караван"
19:46 - Денис Шмигаль з нагоди 35-ї річниці Незалежності України вручив нагороди фахівцям НЕК «Укренерго»
19:40 - Китай пригрозив США відповіддю за санкції: він купує 90% нафти Ірану
19:15 - Трамп заявив про розмінування Ормузу і пригрозив знищити усіх, хто його знову замінує
18:45 - московія не може вивезти нафту, яку від ударів перестали переробляти її НПЗ
18:15 - Сенс банк відсторонив директорку фінмоніторингу після вимоги НБУ
18:00 - Оновлено план виїзних перевірок з питань фінансового моніторингу, дотримання вимог валютного та санкційного законодавства на 2026 рік
17:55 - У шістьох росіян хочуть конфіскувати 7 гектарів землі в Україні
17:40 - Economy Explained: NBU’s Forecast (July 2026)
17:40 - Просто про економіку: що прогнозує НБУ (липень 2026 року)
17:36 - Засідання Комісії
17:20 - Екстоп Райффайзену допомагатиме готувати Сенс банк до приватизації
16:55 - Нацбанк показав курс валют на 26 серпня
16:30 - Ласкаво просимо додому – 2, або Помилка резидента
16:25 - САП просить взяти голову Сенс банку під варту із заставою 150 мільйонів
16:20 - Україна зберігатиме частину пального під землею: уряд запустив експеримент
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 26.08.2026
15:20 - "Спрацювали системи безпеки": в Ощадбанку повідомили про збій
15:00 - Київстар запускає окрему eSIM для подорожей у роумінгу
14:40 - На ринку е-сигарет лише 4% товару є легальними – дослідження
14:18 - Щодо визначення ціни контрольованої операції за певних умов
14:15 - Порядок оподаткування ПДВ операції з вивезення за межі митної території України зразків продукції для використання під час міжнародної виставки
14:13 - Звільнення від оподаткування військовим збором доходів, що відповідно до міжнародних договорів звільняються від оподаткування ПДФО, законодавством не передбачено
14:10 - Яким чином суб’єкт господарювання має право придбати готівкову іноземну валюту для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
14:03 - Латвія передала Полтавщині 77 тонн енергетичного обладнання
14:02 - Перехід на спрощену систему оподаткування або щорічне підтвердження статусу платника ЄП четвертої групи: подання ЮО податкової декларації платника ЄП четвертої групи та сплата ЄП
14:01 - Чи має право ФОП – платник єдиного податку за договором управління передавати в управління нерухоме майно, площа якого не перевищує встановлені обмеження?


Більше новин