От мобилизации забронировали почти 530 тыс работников

18.03.2023 10:05 | Укррудпром

Около 528 тысяч работников украинских компаний забронированы от мобилизации в Вооруженные силы. Об этом говорится в ответе Кабмина на запрос Forbes.

В правительстве уточнили, что по новому порядку, принятому в конце января, в настоящее время забронировано только 2176 человек.

Всего больше всего забронированных в энергетической отрасли — 163 тыс. человек, в агропромышленном секторе — 63 тыс. человек), а также в ИТ-отрасли — 11 тыс. человек).

С начала великой войны Минэкономики приняло 3510 приказов о бронировании, военнообязанных (из них 2661 действующих), уточнили в пресс-службе Кабмина.

Напомним, 27 января Кабмин утвердил новый порядок бронирования сотрудников.

Согласно документу, забронировать до 50% своих военнообязанных работников на срок до шести месяцев смогут предприятия, учреждения и организации, которые критически важны для функционирования экономики и соответствуют по меньшей мере трем из определенных порядком критериев:

     общая сумма уплаченных налогов и других сборов превышает 1,5 млн. евро в год:      сумма поступлений в иностранной валюте превышает эквивалент 32 млн. евро;      предприятие имеет стратегическое значение для экономики и безопасности страны согласно постановлению Кабмина №83 от 2015 года;      предприятие имеет важное значение для удовлетворения потребностей территориального общества;      у предприятия отсутствует задолженность по уплате ЕСВ;      размер зарплаты на предприятии — не менее средней зарплаты по региону;      предприятие является резидентом “Действие Сити”.

При этом коммунальные предприятия, информационные телеканалы, предприятия в сфере культуры, здоровья, образования и науки, а также в социальной сфере могут соответствовать лишь двум из указанных критериев.

Отдельно право на бронирование сотрудников установлено для органов власти и предприятий, учреждений и организаций, осуществляющих производство товаров, выполнения работ и услуг для обеспечения потребностей ВСУ.

Додати коментар

Користувач:
email:





Біржові коти,
Мишачий бій в грошовім
Чишні від труду

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 03.08.2026
14:50 - Аграрії просять поки не підвищувати залізничні тарифи: які аргументи
14:32 - Податкова знижка через «Дію»: як скористатися сервісом – тема інтерв’ю для «Павлоградської телерадіокомпанії»
14:30 - Дедлайн для бронювання, пенсії без довідок та безпечна косметика: що зміниться в серпні
14:17 - Олексій Семенюк: підготовку законопроєкту про віртуальні активи практично завершено
14:15 - Ексдепутата судитимуть за самовільне будівництво біля Дніпра
14:15 - До Індії додалася Африка: московія імпортувала бензин з Марокко – ЗМІ
13:58 - Київстар відкриває офіс у Нью-Йорку для посилення взаємодії з інвесторами та партнерами
13:56 - Про максимальний розмір доходу для нарахування єдиного внеску у 2026 році
13:55 - За якими кодом бюджетної класифікації сплачуються штрафні (фінансові) санкції за порушення норм регулювання обігу готівки та застосування РРО та/або ПРРО?
13:54 - Щодо оформлення довіреності, що видана ФОПом на представництво його інтересів, пов’язаних із сплатою податків в контролюючих органах
13:53 - До уваги платників рентної плати за користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України!
13:51 - Терміни, в які контролюючий орган повідомляє платника про продовження строки проведення документальної (планової або позапланової) перевірки
13:50 - Асоціація ритейлерів оцінила розвиток мереж супермаркетів за півріччя
13:45 - Реєстрацію платника єдиного податку четвертої групи анульовано за ініціативою контролюючого органу: з якого періоду платник повторно може бути включений до четвертої групи платників ЄП?
13:41 - Щодо отримання витягу з Реєстру неприбуткових установ та організацій
13:39 - ФОП на загальній системі оподаткування отримав проценти, нараховані на залишок коштів поточного банківського рахунку, відкритого для провадження підприємницької діяльності: чи є дохід?
13:39 - Порядок формування податкового кредиту з ПДВ при ввезенні на митну територію України безоплатно отриманих товарів
13:37 -  Чи може самозайнята особа сплатити грошове зобов’язання власними коштами як фізична особа або з банківської картки ФО?
13:34 - Платник, який має заборгованість, спрямовує кошти на сплату поточних зобов’язань: черговість зарахування платежів
13:33 - Дніпропетровщина: до надавачів платіжних послуг направлено 2 442,9 тис. платіжних інструкцій для стягнення податкового боргу
13:32 - Міненерго інвестувало понад 844 млн грн коштів фінансового резерву в державні військові облігації
13:21 - Рентна плата: за видобування газового конденсату платники сплатили до місцевих бюджетів Дніпропетровщини 578,8 тис. гривень
13:13 - Від платників Дніпропетровщини до загального фонду держбюджету за видобування кам’яного вугілля надійшло понад 99,3 млн грн рентної плати
13:12 - Майже 9,2 млрд грн - внесок платників Дніпропетровщини до спеціального фонду держбюджету
13:11 - Погашення податкового боргу – у фокусі уваги податківців Дніпропетровщини на зустрічі з платником податків
13:10 - Консультаційний центр: ефективні рішення для підтримки бізнесу
13:00 - За рік кількість відгуків на вакансії в ЗСУ впала майже вдвічі – дослідження
12:40 - НБУ пояснив банкам, як кредитувати бізнес під час "морської блокади"
12:40 - Моделі Claude під час тестів зламали системи трьох організацій – FT


Більше новин