Оперативна інформація Генерального штабу Збройних Сил України станом на 06:00 18.03.2023 щодо російського вторгнення

18.03.2023 08:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Триває триста вісімдесят восьма доба російського широкомасштабного вторгнення. Противник завдав 34 авіаційних удари.
11 з них - із застосуванням БПЛА «Шахед-136».
10 цих БпЛА було знищено нашими підрозділами ППО, але один, на жаль, влучив в об’єкт промислової інфраструктури.
На щастя, жертв серед цивільного населення немає.
Також противник завдав одного ракетного удару та здійснив 57 обстрілів з РСЗВ.
Один з них - по населеному пункту Велетенське Херсонської області.
Уламками пошкоджено 7 приватних будинків та будівля місцевого дитячого садочка.
Тут також, на щастя, обійшлось без жертв. Ймовірність завдання ракетних ударів по всій території України залишається досить високою. Основною метою противника протягом минулої доби, як і раніше, залишались спроби виходу на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.
Для цього окупанти зосереджували свої основні зусилля на веденні наступальних дій на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках.
Завдяки професійним і злагодженим діям, нашими захисниками відбито понад 100 атак противника на зазначених напрямках. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках оперативна обстановка без суттєвих змін.
російська федерація продовжує зберігати військову присутність на території республіки білорусь, проте без явного формування наступальних угруповань.
Водночас противник продовжує інженерне обладнання місцевості у прикордонних районах Брянської та Курської областей.
Протягом доби, що минула, ворог здійснив мінометні та артилерійські обстріли районів 14 населених пунктів.
Серед них - Старикове, Волфине та Соляники Сумської області, а також Стрілеча, Глибоке, Стариця, Вовчанськ, Колодязне, Красне Перше, Кутьківка, Дворічна, Западне, Тернова та Тихе на Харківщині. На Куп’янському та Лиманському напрямках протягом попередньої доби противник безуспішно намагався прорвати оборону наших військ.
Обстріляв райони 13 населених пунктів вздовж лінії бойового зіткнення, зокрема, Веселого, Гряниківки, Вільшаної, Крохмального, Берестового, Діброви та Андріївки Харківської області; Новоєгорівки, Невського, Білогорівки, Новоселівського та Червонопопівки на Луганщині, а також Новоселівки Донецької області. На Бахмутському напрямку ворог не припиняв штурмові дії міста Бахмут.
В той же час наші захисники відбили атаки окупантів в районах Кліщіївки та Іванівського.
Поблизу лінії зіткнення ворог здійснював обстріли таких населених пунктів, як Міньківка, Оріхово-Василівка, Залізнянське, Васюківка, Бахмут, Григорівка, Іванівське, Озарянівка, Олександро-Шультине, Предтечине та Часів Яр Донецької області.
Загалом від обстрілів окупантів постраждало 11 населених пунктів на Бахмутському напрямку. На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в напрямку населених пунктів Кам’янка, Невельське, Авдіївка, Мар’їнка, Сєверне та Первомайське Донецької області.
Численних ворожих обстрілів зазнали райони 21 населеного пункту.
Серед них - Кам’янка, Авдіївка, Водяне, Красногорівка, Георгіївка, Максимільянівка, Марїнка, Вугледар, Велика Новосілка, Золота Нива, Парасковіївка, Тоненьке, Сєверне, Первомайське, Невельське, Побєда, Новомихайлівка, Новоукраїнка, Причистівка, Нескучне та Шахтарське Донецької області. На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжував оборонятися.
Одночасно з цим здійснював інтенсивні обстріли населених пунктів Малинівка, Гуляйполе, Залізничне, Білогір’я, Мала Токмачка, Новоандріївка, Малі Щербаки, Кам’янське, Ольгівське, Червоне, Чарівне, Оріхів, Новоданилівка та Степове Запорізької області; Времівка та Новопіль Донецької області; Добра Надія на Дніпропетровщині, а також Дудчани, Качкарівка, Веселе, Козацьке, Іванівка, Микільське, Дніпровське, Берегове, Велетенське, Кізомис, Михайлівка, Республіканець, Новоберислав, Херсон, Новосілка, Шилова Балка, Одрадокам’янка, Миколаївка, Тягинка, Садове та Розлив Херсонської області.
Загальна кількість обстріляних населених пунктів, які зазнали ворожих обстрілів, складає майже 40. Місцева так звана влада на тимчасово окупованих і захоплених територіях Луганської області заявила про початок масштабних військових навчань із залученням всього призовного чоловічого населення Старобільська, Щастя, Нового Айдару, Новопскова та Нижньотеплого, які мають паспорти з написами "лнр" та "російська федерація".
Таким чином окупанти намагаються приховати тотальну мобілізацію у вищеназваних населених пунктах. Між населеними пунктами Ішунь та Воєнка тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим противник розпочав будівництво фортифікаційних споруд та окопів.
До виконання робіт примусово залучається цивільне населення на безоплатній основі. Авіація Сил оборони України за добу завдала 6 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження особового складу противника та 1 позицію розгортання його засобу ППО. Підтримуйте Збройні Сили! Переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





Beneath tickers' streams
Rapid currents of data flow,
Trading algorithms.

- Fin.Org.UA

Новини

13:42 - Як заповнюються реквізити «Призначення платежу» та «Отримувач» платіжної інструкції для зарахування коштів на єдиний рахунок?
13:40 - Що означають показники, які розміщуються в меню «Критерії добровільного дотримання законодавства» приватної частини Електронного кабінету?
13:38 - Понад 3,3 млрд грн військового збору направили платники Дніпропетровщини на підтримку армії
13:37 - Податкові пільги для мобілізованих ФОП: як скористатися можливостями
13:35 - Платники Дніпропетровщини сплатили до загального фонду держбюджету понад 4,3 млрд грн ПДФО
13:33 - Надходження частини чистого прибутку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 3,4 млн гривень
13:31 - Місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали майже 15,8 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів
13:30 - Електронна черга: плануйте візит до податкової у сучасному і зручному форматі
13:28 - ДПС напрацьовує зміни до законодавства щодо податкової медіації
13:27 - До уваги роботодавців!
13:21 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надходження плати за землю від фізичних осіб склали майже 163,0 млн гривень
13:20 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини надійшло понад 87,6 млн грн екологічного податку
13:18 - Де розміщені реквізити рахунків для сплати податків, зборів, єдиного внеску та інших платежів до бюджету?
13:17 - Громадяни мають право звернутися до податкової для звірки даних щодо плати за землю
12:45 - Доєднуйтеся до воркшопу Національного банку "Монетарна політика в країнах з ринками, що розвиваються: кредитування і поведінка заощаджень у монетарній трансмісії"
12:45 - Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону
12:30 - Ваш наступний клієнт — не людина, а AI
12:29 - Кращі роботодавці України: Київстар переміг у номінації "Вибір експертів" рейтингу Forbes
12:20 - За два дні росіяни атакували відділення "Укрпошти" в трьох областях
12:15 - Урядовий популізм: аналітичні центри розкритикували неадресні соцвиплати
12:01 - Кличко заявив, що держава відмовилась допомагати з відновленням київської ТЕЦ-5
11:55 - Тігіпко займатиметься макроекономікою в ОП – NV
11:40 - Бюджетний комітет рекомендував спрямовувати військовий збір на зарплати військовослужбовців
11:06 - Яка інформація відображається в реєстрі платників єдиного податку, що розміщується в Електронному кабінеті?
11:04 - З якої дати визначається термін використання легкового автомобіля з метою оподаткування транспортним податком?
11:03 - Умови, за яких здійснюється зняття з обліку платників податків за неосновним місцем обліку
11:02 - До уваги платників екологічного податку!
11:01 - Чи має право юридична особа – платник єдиного податку третьої групи здійснити продаж транспортного засобу, який обліковується на її балансі?
11:00 - Про строк служби РРО
10:59 - Декларація з податку на нерухомість за період(и), в якому(их) виникали об’єкти оподаткування, не була подана: що зі строком давності для нарахування податкового зобов’язання?


Більше новин