Ігор Клименко: Ми побудуємо нову медичну систему, яка буде забезпечувати лікування, реабілітацію та супроводження кожного нашого працівника

17.03.2023 22:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Ми побудуємо нову медичну систему, яка буде забезпечувати лікування, реабілітацію та супроводження кожного нашого працівника.
Про це сьогодні сказав Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко під час робочої зустрічі із Надзвичайним і Повноважним Послом Суверенного Мальтійського Ордену в Україні Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне. Під час заходу сторони обговорили питання реабілітації та психологічної підтримки працівників органів системи МВС України, а також допомоги Мальтійського Ордену в гуманітарному контексті. На початку зустрічі Ігор Клименко наголосив, що МВС високо цінує довготривалу підтримку Мальтійського Ордену від початку війни. Він зазначив, що війна продовжується і Міністерство вже готується до нових викликів.
Підрозділи МВС складають 20 % від усіх Сил безпеки та оборони Держави.
Вони будуть брати участь у найближчих бойових діях та деокуповувати українські території. «Насамперед йдеться про надання медичної допомоги та реабілітацію наших героїв, які будуть зазнавати поранень.
Для цього в нас готові всі медичні заклади системи органів внутрішніх справ», — повідомив Ігор Клименко. Мова йде про розгортання мобільних шпиталів, а також відбудову медичних закладів.
Важливим аспектом залишається соціальне забезпечення вказаної категорії осіб та їх психологічно-соціальна реабілітація. «Ми хочемо побудувати нову систему, яка буде забезпечувати лікування, реабілітацію, супроводження кожного нашого працівника.
Незабаром ми відкриваємо реабілітаційний центр поблизу Києва», — сказав Міністр. Зі свого боку Антоніо Газзанті Пульєзе ді Котроне запевнив, що Мальтійський Орден готовий долучитися до цього проекту у контексті навчання спеціалістів з психологічної реабілітації. Також Ігор Клименко окреслив основні вектори в роботі міністерства після перемоги та наголосив, що з початку повномасштабної війни зазнали поранень понад 10 тисяч співробітників органів системи МВС. Наприкінці зустрічі очільник МВС розповів про концепцію формування безпекового середовища в Україні, де пріоритетом є захист дітей, які стали найуразливішою категорією осіб унаслідок війни. «Ми хочемо повернути відчуття безпеки дітям і дорослим», — наголосив Міністр.

Додати коментар

Користувач:
email:





Financial markets,
A reflection of our world,
Greed, fear, and hope.

- Fin.Org.UA

Новини

13:15 - Європейські компанії прогнозують підвищення цін
13:00 - Ворожий БпЛА влучив в залізничне підприємство на Полтавщині
12:59 - Чистий прибуток "Нової пошти" зріс у 4,4 раза
12:48 - Від 23 до майже 44 гривень: КМДА розкрила вартість поїздок у транспорті Києва
12:30 - Цінові коливання і геополітика, та чому P&L має читати не лише CFO
12:21 - Майже 3 тисячі ліцензій втратять підприємці – порушники вимог до мінімальної зарплати у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами
12:15 - У порту Одещини розлилася олія після ворожої атаки: екологи оцінюють втрати
12:05 - Вивели понад півмільярда "у тінь" з оборонних контрактів: в Україні ліквідували масштабну схему
11:50 - Банки України показали актуальний курс валют на 27 квітня
11:41 - Іран пропустив яхту найбагатшого російського мільярдера через Ормузьку протоку
11:15 - Ключовоий компонент для смартфонів та ПК злетів на 40% через війну в Ірані
11:10 - Стало відомо, скільки в Україні людей із пожиттєвим стеженням від банків
11:00 - В семи областях частково немає світла внаслідок атак московія, в 700 населених пунктах – через негоду
10:55 - Україна стала сьомою країною у світі за військовими витратами
10:40 - Goldman негативно переглянув прогноз нафти на тлі війни в Ормузі
10:15 - В Україні налічується 74 тисячі власників компаній з доходом від 10 мільйонів: хто в топ-10
10:05 - Іран готовий відкрити Ормуз, але виставив умову США
09:30 - Нафта відреагувала на глухий кут у переговорах США та Ірану
09:00 - Ворог вкотре атакував порти Великої Одеси: пошкоджено енергоооб'єкт та торговельне судно
08:30 - Як вивести з тіні ринок оренди
08:00 - Довічно ризиковий клієнт: політики та топчиновники проти прискіпливих банківських перевірок
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 27.04.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
21:30 - На Чорнобильській АЕС відбулися пам’ятні заходи та Міжнародна конференція до 40-х роковин катастрофи
21:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Маск прагне перетворити X на супердодаток: скоро з’явиться фінансова послуга
17:23 - У Харкові на тлі негоди зникло світло
17:13 - Президент розповів деталі першого траншу з 90 млрд євро від ЄС
16:08 - Глава OpenAI вибачився за те, що не повідомив поліції про підозрювану у стрілянині
15:03 - Суд наказав знести самочинне будівництво на березі Дніпра у Києві


Більше новин