Багатомільярдні порушення виявлено держаудиторами в 2022 році на Харківщині

07.02.2023 16:13 | Північно-східний офіс Держаудитслужби

 Виявлено фінансові порушення майже 181 млрд грн, за матеріалами ревізій розпочато 3 кримінальних провадження та 19 посадовців притягнуто до відповідальності за вчинені порушення законодавства.
 
Державний  фінансовий контроль на Харківщині в 2022 році проходив під звуки вибухів від ракетник та артилерійських обстрілів. Розпочаті з початку року великі ревізій та аудити у лютому довелось зупинити.
Після стабілізації ситуації у міста Харків, держаудитори продовжили проведення заходів державного фінансового контролю.
За результатами проведених у 2022 році 10 ревізій, фахівцями Північно-східного офісу Держаудитслужби виявлено фінансових порушень на 181 млрд грн, з них, що призвели до втрат, на загальну суму понад 25 млрд гривень. Забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму близько 3 млн гривень.
Виявлено фактів неефективних управлінських рішень та ризикових операцій, що призвели або можуть призвести до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 12 млрд грн, здебільшого це порушення виявлені під час проведення контрольних заходів на підприємствах газовидобувної галузі.
На розгляд правоохоронним органам передано матеріали 12-ти ревізій, за результатами розгляду яких, правоохоронними органами розпочато 3 досудових розслідування та матеріали 3-х ревізій долучено до вже відкритих кримінальних проваджень.
За недотримання фінансового законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 14 посадових осіб, до дисциплінарної відповідальності – 5 осіб, із займаних посад звільнено 2 посадовців.

Додати коментар

Користувач:
email:





Wealth and power abound,
In the halls of finance and trade,
Who will be the king?

- Fin.Org.UA

Новини

21:00 - Новини 15 травня: прискорення будівництва нафтопроводу в обхід Ормузу та масштабний удар по вейпах
20:42 - Москва вимагає у бельгійського депозитарія 249 мільярдів доларів за заморожені активи
20:23 - На Запоріжжі викрили масштабну земельну схему
19:40 - До Ради подано два проєкти Антикорупційної стратегії
19:34 - Російські ракети, що атакували Київ, мали понад 100 комплектуючих з Заходу – FT
19:05 - Уряд спростив отримання держпідтримки для сімей з дітьми
18:59 - Звіт про роботу зі зверненнями, запитами на публічну інформацію та огляд практики застосування законодавства з питань захисту прав споживачів фінансових послуг за І квартал 2026 року
18:35 - Злий Mythos: модель ШІ від Anthropic, яка шукає вразливості ПЗ, допомогла зламати macOS
18:20 - Легалізація коштів через "Династію": ВАКС обрав запобіжки до чотирьох підозрюваних
18:00 - Кредитування підтримує прибутковість банків п’ять кварталів поспіль
18:00 - У Швейцарії викрили мережу фінпосередників, які допомагали росіянам обходити санкції
17:35 - ОАЕ створить запас нафти для Індії
17:25 - Opening Remarks by Sergiy Nikolaychuk, First Deputy Governor of the National Bank of Ukraine, at the Sixth NBU Annual Research Workshop on Monetary Policy
17:25 - Вступне слово першого заступника Голови НБУ Сергія Ніколайчука під час шостого щорічного воркшопу про монетарну політику
17:18 - Уряд затвердив механізм формування резерву мобільної генерації
17:05 - Річні прибутки автовиробника Jaguar впали на 99%
17:00 - У Києві відбудеться круглий стіл щодо реформи запобігання та контролю промислового забруднення
16:57 - Трафік через Ормуз зростає, але регіон залишається небезпечним – ЗМІ
16:55 - Нацбанк показав курс долара та євро на 18 травня
16:30 - Як оголосити особу померлою
16:27 - Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:25 - У центрі Києва на вихідних 16-17 травня обмежать рух: причини та перелік вулиць
16:23 - Проєкт наказу Міністерства економіки, довкілля та сільського господарства України «Про затвердження форм довідок про дифузні джерела та Порядку складання та подання довідок про дифузні джерела»
16:17 - Російська влада заборонить майнінг криптовалют у прикордонній зоні з Україною
16:05 - НБУ підтвердив візити до установи фігуранта "плівок Міндіча" Веселого
15:57 - Комісія створила Раду з питань корпоративного управління
15:55 - ЗС московія не справляються: московія дозволила "Лукойлу" самостійно збивати дрони у Каспії
15:39 - Міненерго пропонує прямі контракти на купівлю електрики у виробників
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 18.05.2026
15:28 - Світ очікує найбільше падіння попиту на нафту з часів Covid – ЗМІ


Більше новин