Munich Re запустив Reflex - проактивну програму управління кіберризиками

07.02.2023 13:55 | forinsurer.com ... все о страховании

Munich Re запустив Reflex - проактивну програму управління кіберризикамиMunich Re Specialty Insurance запустила Reflex, проактивну програму управління кіберризиками, яка пропонує безкоштовні послуги з контролю ризиків.

Нове рішення доступне безкоштовно для американських первинних кіберстрахувальників Munich Re із покриттям, наданим від імені Lloyd’s Syndicate 457.

Reflex — це програма, яку контролює команда спеціалістів програми Munich Re. Страхувальники отримають керований доступ до послуг, адаптованих до їхніх мінливих потреб. Програмні послуги надає команда галузевих експертів із секторів конфіденційності, мережевої безпеки та кібернавчання та підвищення обізнаності.

Фахівці галузі працюватимуть безпосередньо зі страхувальниками, щоб реалізувати ініціативи з управління ризиками, спрямовані на створення сильної кіберкультури та пом’якшення кібернебезпеки.

Завдяки спеціально спрощеному підходу власники полісів матимуть проактивний керований доступ до послуг, які відповідають їхнім конкретним потребам, що постійно розвиваються.

Послуги включають навчання та освіту співробітників, моделювання фішингу, втручання в реальному часі, настільні тренування з реагування на інциденти та консультаційні послуги з адвокатами з питань конфіденційності та технічними експертами.

Дослідження Стенфордського університету 2022 року показало, що 90% кібератак спричинені помилками людини, а 90% атак програм-вимагачів відбуваються через фішингові електронні листи. У звіті IBM Security за минулий рік було виявлено, що компанії, які тестували свої плани реагування на інциденти, заощадили в середньому 2,66 мільйона доларів порівняно з компаніями, які не тестували.

Послуги Reflex розроблені, щоб допомогти компаніям уникнути кіберзломів, покращити культуру кібербезпеки та контролювати масштаби кіберподій, повідомили в MRSI.

Нові рішення Munich Re Specialty Insurance у сфері кібер- та технологічного страхування пропонуються як для основного, так і для додаткового захисту. Поліси розроблено таким чином, щоб автоматично включати страхове покриття, яке зазвичай надають інші страховики лише через підтвердження до полісів, таким чином надаючи більш комплексні та безперебійні продукти.

Страхувальники матимуть доступ до мережі провідних провайдерів, які пропонують послуги з проактивного управління ризиками, і цілодобову гарячу лінію для витоку даних. Страхове покриття гарантується від імені Munich Re Syndicate, який пропонує інноваційний андеррайтинг Lloyd’s.

Полный текст новости также читайте у наших партнеров

Додати коментар

Користувач:
email:





Золото, акції та бонди,
Кожен шукає свій шлях,
Кожен знає - треба знайти,
То що додась фінансовий ринок.

- Fin.Org.UA

Новини

14:10 - Nvidia планує інвестувати 3 мільярди доларів у центр обробки даних у Огайо
12:54 - Київська електричка відновила роботу: окрім станції "Почайна"
12:05 - Ворог вдарив по цивільній інфраструктурі Сум
11:01 - московіяни ракетами атакували завод "АрселорМіттал Кривий Ріг": загинули дві людини
10:00 - московія атакувала Київ балістикою: палає книжковий ринок "Петрівка", троє постраждалих
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
23:00 - Новини від Міністерства енергетики України
18:00 - Генштаб: ЗСУ вдарили по ракетно-космічному центру "Прогрес"
17:00 - США звинуватили понад 40 країн у допомозі Китаю обходити мита
16:00 - У Приватбанку розповіли, коли повернуть списані під час збою кошти
15:00 - Розробник Claude прогнозує до $200 мільярдів виручки у 2028 році перед IPO
14:01 - Цього тижня українські регіони через Фонд підтримки енергетики отримали обладнання на понад 1,8 млн євро від ЄС, Данії, Великої Британії та Німеччини
14:00 - Країна без виходу до моря почала топити кораблі, щоб врятувати свою АЕС
13:00 - США поставлять десятки країн перед вибором між своїм і китайським ШІ – Reuters
11:55 - У Приватбанку виникли проблеми в роботі кількох сервісів
11:10 - В Ормузькій протоці атакували танкер ОАЕ
10:10 - Трамп заявив, що планує оголосити Ормузьку протоку територією США
08:50 - Робити сир, щоб долати стереотипи. Як на Київщині працює найбільша козина ферма України
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 15.08.2026
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України
22:37 - У Польщі звільнили директора CEO Club Ukraine
20:25 - Україна ввела санкції проти 13 суден і 28 компаній за незаконне вивезення зерна
20:00 - Новини 14 серпня: залізничникам підвищать зарплати, дефіцит продуктів заперечили
19:50 - Денис Шмигаль відвідав ключові енергетичні об’єкти Сумщини
19:45 - В Ормузькій протоці зафіксували розлив нафти розміром у 40 тисяч футбольних полів
18:50 - У чотирьох країнах Центральної Азії стався одночасний блекаут
18:25 - Низка російських регіонів знову ввела обмеження на відпуск пального
18:00 - До двох платіжних установ застосовано заходи впливу
17:50 - Київстар відключає 3G у трьох областях


Більше новин