АРМА розшукано понад 300 об’єктів та активи на 1,5 млрд грн, що належать підсанкційним особам

07.02.2023 12:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В рамках розшуку активів підсанкційних осіб у 2022 році АРМА забезпечено опрацювання 2 657 запитів Міністерства юстиції України як органу, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері стягнення в дохід держави активів осіб, щодо яких застосовано санкції. За результатами опрацювання таких запитів, Нацагентство розшукало частки у статутних капіталах, цінні папери та грошові кошти загальною вартістю близько 1,5 мільярда у гривневому еквіваленті. Крім того, АРМА розшукано 135 об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, 94 земельних ділянок, 80 одиниць автомобільного, морського/річкового та авіаційного/повітряного транспорту, 16 штук майнових прав інтелектуальної власності. Відповідну інформацію надано Мін’юсту для формування матеріалів та подачі позову до Вищого антикорупційного суду щодо стягнення підсанкційних активів на користь держави. Повноваження з розшуку активів підсанкційних осіб закріплено за Національним агентством відповідно до минулорічної редакції Закону «Про санкції».
Зокрема, АРМА уповноважене розшукувати власність юридичних та фізичних осіб, які потрапили під санкції РНБО, на запити Міністерства юстиції. Як відомо з відкритих джерел, наразі ВАКС вже стягнув у державну власність активи російських олігархів Євтушенкова, Шелкова, а також розглядає позов Мін’юсту про конфіскацію майна олігарха Олега Дерипаски.
Крім того, рішенням суду на користь держави стягнуто активи екс-президента Віктора Януковича.  

Додати коментар

Користувач:
email:





Speculation game,
Buy low, sell high, hope to win,
Fortunes rise and fall.

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 19.01.2026
14:25 - В Києві завдяки генераторам заживили 17 транформаторних підстанцій
14:15 - В Одесі прокуратура викрила масштабну земельну аферу
13:58 - Енергетики повернули світло на лівому березі міста Дніпро після обстрілів московія
13:52 - Фонд гарантування оновив списки боржників неплатоспроможних банків
13:36 - ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВЗАЄМОДІЇ ГУ ДПС У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - МІСТО ДНІПРО) ІНФОРМУЄ!
13:35 - На платформі "Пульс" з'явилось вікно звернень щодо когенерації
13:30 - Арештовані активи: як перетворити тягар на ресурс
13:29 - Близько до прогнозованого: ВВП України зріс на 2,2% у 2025 році – Мінекономіки
13:27 - Прокурори викрили незаконне відшкодування ПДВ через підсанкційне майно
12:58 - Китай перестав купувати електроенергію у московії
12:45 - TikTok посилить перевірку віку в ЄС на тлі зростання тиску регуляторів
12:40 - Шмигаль повідомив, яка в Україні ситуація із запасами пального
12:12 - Будинки з електроопаленням найближчим часом вимикати не будуть – Шмигаль
12:05 - Італія надасть Україні 80 промислових бойлерів за 1,85 мільйона євро
12:00 - Газовий гігант Ізраїлю розширять: Chevron схвалив розширення
11:59 - Об’єкти оподаткування знаходяться за межами України: особливості заповнення Повідомлення за ф. № 20-ОПП
11:57 - За яким кодом бюджетної класифікації сплачується ПДФО самозайнятою особою, яка отримала виплати пов’язані з тимчасовою втратою працездатності від ПФУ?
11:56 - Нецільова благодійна допомога, на яку не поширюється право отримання ПСП, надана юридичною особою своєму керівнику: що з оподаткуванням?
11:54 - Дотримання юридичними особами, ФОП та громадянами вимог заповнення обов’язкових реквізитів платіжної інструкції під час сплати податків, зборів, платежів та єдиного внеску
11:52 - Податковий календар на 19 січня 2026 року
11:48 - Майже 599,0 млн грн – надходження від платників акцизного податку до місцевих бюджетів Дніпропетровщини за операціями з роздрібної торгівлі алкогольними напоями
11:38 - До місцевих бюджетів Дніпропетровщини у минулому році юридичні особи – платники збору за місця для паркування транспортних засобів сплатили понад 41,1 млн гривень
11:36 - Шмигаль погрожує персональною відповідальністю за провали зі встановленням енергообладнання
11:35 - Платники Дніпропетровщини спрямували до загального фонду держбюджету понад 5,1 млрд грн рентної плати
11:30 - У реєстрі боржників з’явилися перші багатомільйонні штрафи за рекламу онлайн-казино
11:26 - З 1 січня 2026 року запрацювали податкові норми щодо операцій, повʼязаних з неправомірною вигодою
11:25 - Лідери сплати податків у 2025 році: переробна промисловість, оптова та роздрібна торгівля
11:22 - Правління НБУ обговорило з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою нову програму EFF
11:20 - Внаслідок ворожих атак є знеструмлення у Запорізькій та Харківській областях


Більше новин