У МОН відбулася всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти

04.02.2023 19:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

У МОН відбулася всеукраїнська нарада з питань позашкільної освіти за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань освіти, працівників структурних підрозділів МОН України, регіональних департаментів/управлінь освітою, закладів позашкільної освіти, членів Міжнародної асоціації позашкільної освіти. Головна мета зустрічі – обговорення актуальних питань функціонування закладів позашкільної освіти в умовах воєнного стану, напрацювання та затвердження плану державно-громадського партнерства на 2023 рік. «Освітяни-позашкільники в умовах воєнного стану героїчно продовжили свою місію, а велика кількість закладів позашкільної освіти стали волонтерськими центрами та прихистком для внутрішніх переселенців», – зазначив генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Олег Єресько. В основному програмному блоці заслухали виступи учасників з Житомирської, Запорізької, Київської, Львівської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Харківської областей та міста Києва.
Представники позашкільної освітянської спільноти поділилися не тільки досягненнями, проблемами, але й розкрили плани на післявоєнне відновлення. Президент Міжнародної асоціації позашкільної освіти Олена Биковська презентувала спільний план роботи в умовах воєнного стану МОН України та Міжнародної асоціації позашкільної освіти на 2023 рік та зазначила, що його підготовлено у межах Меморандуму про співпрацю та взаємодію між МОН України та Міжнародною асоціацією позашкільної освіти, підписаного ще у 2021 році. Відповідно до плану головними пріоритетами для розвитку позашкільної освіти в Україні є налагодження державно-громадського партнерства, вивчення міжнародного досвіду розвитку креативних навичок здобувачів освіти, а також цифровізації сфери на шляху до євроінтеграції освіти.

Додати коментар

Користувач:
email:





Bonds are bought and sold,
Trading floors are full of noise,
The rhythm of growth.

- Fin.Org.UA

Новини

20:00 - Новини 24 липня: ціни на пальне зросли, московія атакувала одного з найбільших експортерів олійних
19:50 - Уникнув страти, але не санкцій: США запровадили обмеження проти іранського мільярдера
19:30 - Китай приховав за офшорами частки в газових мережах і вітропарках Європи
19:10 - Війни в Ірані та Україні підняли фізичну нафту майже до $110
18:58 - Путін урізав фінансування проєктів "технологічного лідерства московії"
18:43 - На Дніпропетровщині росіяни поцілили по пасажирському поїзду
18:20 - Хусити змусили танкер на шляху до Азії розвернутися й обігнути Африку
18:10 - До двох страховиків застосовано заходи впливу у вигляді відкликання ліцензії
18:00 - Друга торгова війна Трампа. Чому США знову ввели мита проти всіх
17:55 - Nova Post розпочала співпрацю з польською ORLEN Paczka
17:50 - Уряд разом з ЗСУ готує рішення для захисту економіки в Чорному морі
17:20 - Власник Durex домовився про продаж частини бізнесу в московія
17:15 - Компанію, яка ремонтувала мости, змусили повернути до бюджету 23,5 мільйона гривень
16:50 - Нацбанк показав, яким буде курс долара та євро після вихідних
16:47 - Страхового брокера виключено з Реєстру страхових посередників
16:30 - Як перестати латати діри в енергетиці
16:30 - Укрзалізниця попереджає про можливі зупинки Київської електрички
16:10 - За добу Сили безпілотних систем вразили 19 енерговузлів
15:55 - Російський центробанк різко підвищив прогноз інфляції в країні
15:38 - Грузинський НПЗ потрапив під санкції: яка причина
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 27.07.2026
15:10 - московіяни пошкодили два судна поблизу Миколаєва
15:08 - Небанківській фінансовій установі змінено обсяг ліцензії на діяльність фінансової компанії
15:00 - Ціни на пальне знову зросли: найбільше постраждав дизель
14:40 - Правоохоронці викрили "спиртові оборудки" на 97 мільйонів гривень
14:25 - "Створює корупційні ризики": нардепи звинуватили Енергоатом в укрупненні лотів
14:05 - На Вінниччині виявили масштабний незаконний видобуток пісковику
14:00 - Денис Шмигаль з Міністром енергетики Литви Лукасом Савіцкасом обговорив поглиблення співпраці у сфері енергетики
13:50 - Як дві сестри перетворили ляльку-мотанку на культову прикрасу. Історія DUKACHI
13:45 - Енергоспоживання в Криму обвалилося майже вдвічі на тлі блекаутів


Більше новин