Уряд врегулював питання вирубування лісів на ділянках, призначених не для лісового господарства

04.02.2023 19:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив правила вирубування дерев і чагарників та використання цієї деревини на лісових ділянках, призначених не для лісового господарства. Варто зазначити, що порядок розроблений на виконання Закону України від 20 червня 2022 р.
№ 2321-ІХ про збереження лісів. Документ встановлює правила вирубування дерев і чагарників та використання одержаної при цьому деревини у разі: - Зміни цільового призначення земельних лісових ділянок.
Наприклад при вилученні земельних лісових ділянок для будівництва ліній електромереж, доріг, житлових будинків, інших будівель та споруд. - Встановлення сервітуту для їх використання в цілях, не пов’язаних із веденням лісового господарства. - Переведення земельних лісових ділянок до нелісових земель - здійснюється виключно для власних потреб лісгоспів. “Встановлюючи чіткі правила для рубок лісів та чагарників на лісогосподарських землях при зміні їх призначення, ми тим самим зменшуємо можливості для зловживання та неконтрольованого вирубування лісів й посилюємо контроль за проведенням зазначених рубок.
Адже раніше узагалі не була встановлена процедура надання дозволу та контролю за такими роботами.
Наприклад, місцева влада могла схвалити рішення про вирубування дерев або укласти договір про встановлення земельного сервітуту, але процес отримання дозволу та проведення рубки був незрозумілим”, - прокоментував Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Додати коментар

Користувач:
email:





Buy low, sell high, right?
But emotions can cloud sight
Discipline is key

- Fin.Org.UA

Новини

18:40 - Страховик розпочав добровільний вихід із ринку шляхом виконання страхового портфеля
18:25 - московія продовжує постачати до ЄС підсанкційну деревину – ЗМІ
18:04 - Після атаки росіян призупинили будівництво ЖК "Урлівський-1" на Позняках
18:00 - Страховику розширено обсяг ліцензії на здійснення діяльності із прямого страхування
17:35 - Незадекларовані ділянки, кафе та автівки: про підозру повідомили екслісничому
17:32 - Російська нафта опустилась до ціни, що була перед війною в Ірані
17:15 - У Раді повідомили, коли можуть скасувати пільгу на міжнародні посилки
17:10 - У Криму заявили, що не можуть назвати терміни відновлення електропостачання
17:00 - Нацбанк показав курс валют на вівторок: євро падає далі
16:50 - Війна розвивається у банківську кризу в московія – розвідка ЄС
16:28 - Інтерв’ю Андрія Пишного для The Kyiv Independent про підтримку оборонно-промислового комплексу та розширення доступу оборонних компаній до фінансування
16:25 - московіяни третій день поспіль масовано атакують об’єкти Нафтогазу
16:10 - Уряд виділив додаткові 8,3 мільярда гривень на оборону: куди саме їх спрямують
16:00 - Як Комісія перевірятиме кандидатів: затверджено питання для іспиту
15:58 - Частина будинків у Києві без газу: аварійники ліквідовують наслідки обстрілу
15:50 - 17-й центр мережі ПОВЕРНЕННЯ розпочав роботу на базі медичної установи Національної гвардії
15:35 - Брати Веселі, Юра Єнакієвський та інші скандальні діячі ховаються в Монако – розслідування
15:33 - московіяни майже щодня б’ють по АЗС на Чернігівщині – голова ОВА
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 07.07.2026
15:06 - НАБУ та ФДМУ домоглися повернення державі будівлі в центрі Києва
14:35 - Підготовка до зими: Кличко закликає невідкладно провести засідання РНБО
14:30 - Тарас Висоцький: Для підтримки аграріїв прифронтових територій готують компенсацію втрат і нові інструменти допомоги 
14:30 - АЗС під атакою. Що робить держава та бізнес, щоб у людей було пальне
14:07 - На Київщині після удару московія відремонтували інфраструктуру, рух поїздів відновлено
14:00 - Про можливості Електронного кабінету - під час тренінгу з платникам Павлоградщини
14:00 - Україна запускає третій регіон у пілотному проєкті європейської системи збору аграрних даних FSDN
13:58 - Платники частини чистого прибутку поповнили місцеві бюджети Дніпропетровщини майже на 9,8 млн гривень
13:57 - Платники Дніпропетровщини на підтримку захисниць і захисників спрямували до держбюджету понад 5,2 млрд грн військового збору
13:55 - Переобладнання транспортного засобу: алгоритм розрахунку податкової знижки
13:53 - Оформити податкову знижку можна через портал «Дія»


Більше новин