Прем’єр-міністр дав низку доручень для ліквідації наслідків аварії на енергооб’єкті Одеської області

04.02.2023 15:20 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

В Одеській області 4 лютого сталася технологічна аварія на одній із високовольтних підстанцій, неодноразово пошкодженій внаслідок російських атак.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Уряду доручив утворити цілодобовий урядовий штаб на чолі з Міністром енергетики, за участі в.
о.
Міністра внутрішніх справ, голів ДСНС та ОВА, керівника «Укренерго», представників Мінінфраструктури та інших міністерств і відомств з метою ліквідації наслідків аварії. «В Одесі та прилеглих районах застосовані аварійні відключення.
Ситуація складна, масштаб аварії суттєвий, швидко відновити енергоживлення — зокрема критичної інфраструктури — неможливо.
Зараз основна мета — заживити критичну інфраструктуру та багатоквартирні будинки, опалення яких залежить від електропостачання», — наголосив очільник Уряду. Прем’єр-міністр доручив протягом доби завезти до Одеси всі потужні генератори, які є в наявності у Міністерства енергетики.
Також у місто має бути перевезена газотурбінна електростанція потужністю 25 МВт, надана партнерами зі США.
Глава Уряду також дав завдання МЗС звернутися до Туреччини по додаткову підтримку у вигляді суден-електростанцій. Денис Шмигаль наголосив, що в Одесі мають цілодобово працювати всі Пункти незламності.
Задля координації роботи у місто вирушили Міністр енергетики та керівник «Укренерго».

Додати коментар

Користувач:
email:





- Fin.Org.UA

Новини


Більше новин