Оперативна інформація Генерального Штабу Збройних Сил України станом на 6:00 04.02.2023 щодо російського вторгнення

04.02.2023 09:05 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Розпочалася триста сорок шоста доба російського широкомасштабного вторгнення. Протягом минулої доби противник завдав 20 авіаційних та 3 ракетних удари, зокрема, по цивільній інфраструктурі Харківської та Миколаївської областей, є жертви серед цивільного населення.
Здійснив понад 90 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Залишається загроза російських авіаційних та ракетних ударів по всій території України. Противник продовжує наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках, зазнає великих втрат. За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах населених пунктів Греківка, Невське, Кремінна і Діброва Луганської області та Верхньокам’янське, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут і Іванівське Донецької області. На Волинському, Поліському, Сіверському та Слобожанському напрямках без змін, наступальних угруповань противника не виявлено.
В той же час, обстрілів зазнали райони населених пунктів Сеньківка, Тимоновичі і Янжулівка Чернігівської області; Вільна Слобода - Сумської та Ветеринарне, Глибоке, Огірцеве, Зелене, Нескучне, Гатище і Вовчанськ на Харківщині. На Куп’янському напрямку ворог здійснив обстріли з танків, мінометів та артилерії в районах населених пунктів Новомлинськ, Дворічна, Западне, Голубівка, Куп’янськ і Кислівка Харківської області та Новоселівське і Стельмахівка на Луганщині. На Лиманському напрямку обстріляно Терни і Торське Донецької області та Макіївка, Червонопопівка і Діброва - Луганської. На Бахмутському напрямку вогневого ураження зазнали Спірне, Веселе, Білогорівка, Роздолівка, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Нью-Йорк та Дружба. На Авдіївському напрямку під ворожий вогонь потрапили Тоненьке, Водяне, Новомихайлівка, Георгіївка та Мар’їнка. На Новопавлівському напрямку танкових, мінометних та артилерійських обстрілів зазнали Пречистівка, Велика Новосілка, Нескучне, Богоявленка та Вугледар Донецької області. На Запорізькому та Херсонському напрямках постраждали райони 24 населених пунктів, зокрема, Новопіль і Времівка на Донеччині; Ольгівське, Малинівка, Гуляйпільське, Новоданилівка, Мала Токмачка Запорізької області та Качкарівка, Республіканець, Козацьке і Херсон. Противник розпочав заходи з евакуації населення з тимчасово окупованих територій.
За наявною інформацією, до виїзду готують колаборантів із сім’ями у Троїцькому районі Луганської області. Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 8 ударів по районах зосередження окупантів.
Знищено 4 БпЛА противника типу «Орлан-10».
А наші ракетники та артилеристи уразили пункт управління, 2 райони зосередження живої сили противника та 1 важку вогнеметну систему “Cолнцепьок”. Вірте в Збройні Сили! Разом переможемо! Слава Україні!

Додати коментар

Користувач:
email:





The markets are wild,
Investors rush to take flight,
Uncertainty reigns.

- Fin.Org.UA

Новини

19:20 - Мандри до гір: де знайти справжню тишу
19:00 - Нові індустріальні парки та робочі місця: Кабмін отримає проєкт розвитку портів
18:43 - Єгипет втратив 10 мільярдів доларів через падіння трафіку у Суецькому каналі
18:40 - У Білому домі заявили, що Іран роками завищував ціни на нафту
18:17 - Догляд за квітами для початківців: прості поради
18:05 - Литва вивільнить свої стратегічні резерви нафти та пального
17:55 - НКЦПФР і ЄБРР працюють над біржовим холдингом із залученням стратегічного інвестора
17:55 - Іран просить Індію звільнити три затримані танкери
17:53 - Фонд часткового гарантування кредитів відібрав небанківські установи для фінансування фермерів
17:50 - Генпідрядника будівництва мостів змусили сплатити державі 109 мільйонів гривень
17:35 - Фінансовій компанії відкликано ліцензію
17:25 - Нацбанк показав курс долара і євро на вівторок 17 березня
17:10 - Ажіотаж на паливному ринку України спадає – Свириденко
17:04 - Гірськолижний курорт у Карпатах: спорт і природа в одному місці
17:03 - Молдова відновила імпорт української курятини
17:00 - Майже $100 за барель: ціна на російську нафту в Індії рекордно зросла
16:44 - Skoda Superb 2025: що змінилося у порівнянні з попередньою моделлю
16:39 - Власниця масажного салону стала ключовим постачальником енергії комунальникам Полтавщини – ЗМІ
16:35 - Кількість користувачів сервісу "Дія" збільшився до 24 мільйонів
16:30 - Якою має бути економічна політика України?
16:01 - Кава щодня: користь, аромат і маленькі ритуали
16:00 - єОселя: щотижнева статистика
15:42 - У миколаївського ексдепутата можуть конфіскувати квартиру й авто
15:33 - Новий банк змінив статус та виходить на ринок України
15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 17.03.2026
15:12 - Танкер з неіранською нафтою зумів пройти через протоку Ормуз – ЗМІ
15:00 - Інститут Тоні Блера підготував Білу книгу щодо проєкту Трудового кодексу України: документ фіксує потенціал для формалізації близько 302 тисяч робочих місць
14:51 - Ціни на дизпальне та автогаз трохи зросли, бензин втримав позиції
14:40 - Поділіться своєю думкою: Комісія запускає опитування щодо взаємодії з ринком
14:38 - У Харкові судитимуть арбітражного керуючого, який привласнив 800 тисяч гривень


Більше новин