Ольга Стефанішина: Україна виконала 72% зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС

03.02.2023 22:40 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

Україна виконала вже понад 70% зобов’язань, передбачених Угодою про асоціацію з Європейським Союзом.
Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина під час 24-го Саміту Україна-ЄС, який відбувся у Києві 3 лютого. Віце-прем’єр-міністр звернула увагу на обсяг роботи, виконаний усіма гілками української влади після отримання державою статусу країни-кандидата на членство в ЄС. «В умовах повномасштабної війни російської федерації проти України ми продовжували процес адаптації українського законодавства до європейського.
Маємо зростання прогресу з імплементації Угоди про асоціацію на рівні 9% порівняно з показником 2021 року», – повідомила Ольга Стефанішина. За її словами, лідером із виконання зобов’язань за Угодою про асоціацію стала сфера інтелектуальної власності.
Прогрес у цій сфері зріс на 33%.
Значного прогресу також досягнуто у сфері енергетики, довкілля, сільського господарства, санітарних та фітосанітарних заходів, а також митних питань. Загалом за період виконання Угоди, Україна досягла прогресу на рівні 90% у таких сферах: юстиція, свобода, безпека, політичний діалог, національна безпека та оборона, статистика, державні закупівлі. Віце-прем’єр-міністр зазначила, що на основі звіту, наданого Європейською Комісією, Україна проведе селф-скринінг стану імплементації українського законодавства до європейського.
Далі буде розроблено Національну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. У підсумковій заяві за результатами Саміту зазначено, що «ЄС надасть технічні підтримку Уряду у цьому процесі».

Додати коментар

Користувач:
email:





Politics affect
Financial markets respond fast
World events matter

- Fin.Org.UA

Новини

15:30 - Курси валют, встановлені НБУ на 12.05.2026
15:17 - Пропонується внести зміни до деяких нормативно-правових актів із питань реєстрації учасників платіжного ринку
15:15 - Вперше з початку війни в Ірані росіяни збільшили знижку на нафту Urals – ЗМІ
15:06 - Недостовірне декларування: судитимуть ексголову Держлікслужби
15:00 - В Україні попит на вторинне житло падає, вартість зростає нерівномірно
14:45 - «Зроблено в Україні»: за тиждень бізнес залучив 4,4 млрд грн доступних кредитів за програмою «5-7-9%»
14:30 - Квиток до Євросоюзу
14:29 - Тренінг в Павлоградській ДПІ щодо можливостей Електронного кабінету
14:27 - Податкові пільги: що важливо знати волонтерам
14:26 - Податкова знижка за навчання: які документи потрібно подати?
14:25 - Переваги офіційної праці
14:25 - У більшості регіонів України зросли ціни на новобудови
14:23 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть кадри для українських агропроєктів у Африці
14:22 - Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:20 - Національна стратегія доходів: принципи реформування податкової сфери
14:19 - Місцеві бюджети: надходження за 4 місяці цього року перевищили минулорічні на 15,5 %
14:18 - Проєкт постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку координації діяльності Виплатної агенції”
14:17 - Інформаційна акція в Павлоградській ДПІ
14:15 - Безбар’єрна податкова - це про відкритість та повагу до людей
14:12 - Мільйонні збитки на ремонті траси: експосадовцю Служби доріг вручили підозру
13:55 - Європейські нафтовики заробили мільярди на тлі зростання цін на пальне – FT
13:45 - Мінекономіки та KfW обговорили розвиток житлового фінансування в Україні
13:40 - В Україні замовили захист електропідстанцій на 24 мільярди: ціни будматеріалів засекретили
13:35 - На Херсонщині фірмі без досвіду віддали дорогий підряд на будівництво укриття
13:25 - На українському ринку ціни на капусту підскочили за тиждень на 75%
13:00 - Грошова допомога надається військовою частиною членам сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків: що з військовим збором?
13:00 - Навіщо фінтеху CRM: досвід RozetkaPay і NetHunt CRM
12:59 - Щодо підтвердження відомостей з реєстраційних даних ДРФО
12:45 - Мінекономіки та НУБіП готуватимуть фахівців для аграрних проєктів України в країнах Африки та Близького Сходу
12:45 - У Мінпрзвитку розповіли втрати від ударів московія по залізниці


Більше новин