3 лютого: Ситуація в соціальній сфері

03.02.2023 18:30 | Fin.Org.UA за інформацією КМУ

ЄС запустить програму гуманітарного розмінування на 25 млн євро.
Це важливий компонент відновлення, який дозволить повертати нормальне життя у деокуповані від російських терористів громади.
2 лютого у Києві відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Високого представника Європейського Союзу, Віце-президента Європейської комісії Жозепа Борреля.
Прем’єр-міністр України серед іншого подякував ЄС та Жозепу Боррелю за збільшення бюджету Європейського фонду миру на 2 млрд євро та тренувальну місію для українських військових на території ЄС.
Зазначивши, що Україна розраховує на розширення такої місії.
Також, Денис Шмигаль та Жозеп Боррель обговорили нову програму з розмінування для України. 692 заклади охорони здоров’я у різних регіонах України отримали медичні товари вартістю 36 мільйонів доларів США від ВООЗ. Всесвітня організація охорони здоров’я з кожним днем збільшує поставки гуманітарної допомоги Україні.
Так, з самого початку широкомасштабної агресії ВООЗ забезпечувала доставку медичного обладнання, витратних матеріалів і запчастин та проведення відповідного навчання у ключових сферах в Україні. В Україні буде створено Офіс програми «Горизонт Європа».
Президентка Єврокомісії пані Урсула фон дер Ляєн під час брифінгу в межах спільного засідання Уряду України та Колегії Європейської комісії оголосила про підтримку українських науковців.
Зокрема, ЄС допоможе створити та профінансує роботу Офісу програми «Горизонт Європа» в Україні до кінця 2027 року. В Ужгороді відбувся черговий круглий стіл «Освітні права здобувачів освіти національних меншин».
Подібні заходи присвячено проблематиці задоволення освітніх потреб представників національних меншин, які проживають в Україні, зокрема угорської, румунської, польської, молдовської, проводяться щорічно.
Україна повною мірою виконує положення Конституції із забезпечення можливостей представникам національних меншин вчитися у системі загальної середньої освіти рідною мовою. У Польщі відкрили четвертий центр обслуговування громадян України.
У м.
Краків відкрився ще один підрозділ ДП «Документ», де можна оформити закордонний паспорт та ID-картку, закордонний паспорт чи ID-картку, обміняти водійське посвідчення, отримати страхування.
Подати заявки на оформлення паспортних документів можна як за попереднім записом, так і у порядку живої черги.
Ще підрозділи ДП «Документ» працюють у Варшаві, Гданську і Вроцлаві. 18 українців евакуювали впродовж цього тижня з «гарячих точок» на лікування до країн Європи.
8 цивільних та військових з Одещини, Черкащини, Київщини, Дніпропетровщини та територій активних бойових дій вдалося евакуювати до Австрії, Франції, Нідерландів, Норвегії, Польщі та Швеції.
У складі групи – пацієнти з мінно-вибуховими пораненнями та онкопацієнти.
Від початку війни Міністерство разом із міжнародними партнерами продовжують працювати та робити усе можливе, аби врятувати наших людей та надати їм необхідну медичну допомогу.
Загалом вже евакуйовано понад 2 500 українців. Міністр охорони здоров’я та Комісар ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими явищами обговорили питання подальшої підтримки України.
Віктор Ляшко подякував європейським партнерам за надання масштабної гуманітарної допомоги та активну співпрацю у сфері медичної евакуації.
Від початку війни Європейський Союз надав Україні більше ніж 6 тисяч тонн гуманітарної допомоги в медичній сфері на загальну суму понад 9 млрд гривень.
Вона включає ліки, медичні вироби, витратні матеріали, тактичні аптечки, медичний транспорт, лабораторне обладнання, електрогенератори та засоби персонального захисту.
Напередодні саміту Україна – ЄС, в рамках спільного засідання уряду України та Європейської комісії Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України, зустрівся з Янезом Ленарчічем, Комісаром Європейського Союзу з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими явищами.
Під час зустрічі Янез Ленарчіч анонсував підписання угоди про набуття Україною повноправного членства у Механізмі цивільного захисту ЄС вже навесні цього року.
Крім цього, єврокомісар запевнив, що Єврокомісія продовжить надавати Україні усю необхідну підтримку і допомогу у сфері охорони здоров’я.

Додати коментар

Користувач:
email:





Economic growth,
Opportunities abound,
Investors take flight.

- Fin.Org.UA

Новини

12:53 -  Продаж інших нікотиновмісних продуктів для орального застосування: зазначення у фіскальному чеку коду за УКТЗЕД обов’язкове
12:51 - Мобільний застосунок «Моя податкова»: подати Облікову картку за формою № 1ДР або Заяву за формою № 5ДР просто і зручно
12:49 - Про граничні строки реєстрації ПН/РК в ЄРПН
12:47 - Як справляється МПЗ за земельні ділянки, отримані у спадщину, якщо в зареєстрованому договорі оренди орендодавцем зазначена особа, яка померла?
12:42 - Повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунку подається платником через Електронний кабінет
12:40 - Суб’єкт господарювання має відокремлені підрозділи (філії): особливості реєстрація РРО
12:39 - ФОП – платник єдиного податку одночасно є особою, яка провадить незалежну професійну діяльність: чи подавати декларацію про майновий стан і доходи?
12:38 - Передача в оренду або відчуження нерухомого майна разом із стаціонарним джерелом забруднення в середині звітного періоду (року): що з поданням декларації?
12:37 - Яким чином платник податку може отримати інформацію щодо відсутності податкової застави майна?
12:35 - Порядок автоматизованого розрахунку частки неотриманих грошових коштів за здійсненими операціями з експорту окремих видів товарів
12:35 - Податковий календар на 17 липня 2026 року
12:34 - Надання електронних довірчих послуг: підсумки роботи податківців Дніпропетровщини
12:33 - Центри обслуговування платників Дніпропетровщини – доступність, сервіс, надійність
12:32 - Від фізичних осіб місцеві бюджети Дніпропетровщини отримали понад 217,1 млн грн податку на нерухоме майно
12:28 - Платники Дніпропетровщини за користування надрами сплатили до загального фонду держбюджету понад 57,7 млн грн рентної плати
12:25 - Громади Дніпропетровщини від платників отримали на 24 % більше туристичного збору ніж торік
12:23 - Випускники Університету митної справи та фінансів отримали дипломи: податкова служба Дніпропетровщини запрошує молодих фахівців до команди
12:18 - Майже 149 млрд грн до бюджету: державні підприємства збільшили сплату податків
11:45 - Корецький про наступну зиму: може бути ще складнішою
11:37 - Відчуження будівлі МВС у центрі Києва: екскерівнику "Інформ-Ресурсів" оголосили вирок
11:10 - Діра в бюджеті московії перевищить прогнози на один трильйон рублів – ЗМІ
10:55 - США ракетами атакували танкер, що прямував до нафтового хабу Ірану
10:20 - Удари московія спричинили нові знеструмлення у шести областях
09:58 - Дрони СБУ уразили два танкери тіньового флоту московія у Чорному морі
09:35 - Нафта відреагувала на нові удари США по Ірану
09:05 - У Києві тимчасово перекрили рух одним із проспектів
08:30 - Чотириденний робочий тиждень?
07:35 - Фінансовий астрологічний прогноз на 16.07.2026
06:00 - Заплатять усі: Укрзалізниця підвищує вантажні тарифи для бізнесу
00:00 - Новини від Міністерства енергетики України


Більше новин